Seyyar Buzağı Kulübesi Önemi

Buzağı Kulübesi Neden Önemlidir? Yeni doğmuş buzağıların kapalı ahırlarda ergin hayvanlarla bir arada yetiştirilmeleri başta koli enfeksiyonları ve pnömoni (zatürre) olmak üzere kimi sorunları da beraberinde getirmektedir.

Devamını Oku

Büyük Su Depoları Endüstrinin Vazgeçilmezi

Plastik su deposu endüstriyel yaşamın vazgeçilmezlerinden biri. Plastik su deposu bir çok hacimde üretilmektedir. 2 tonluk su deposu, 5 tonluk su deposu, 10 tonluk su deposu bunlardan bazılarıdır. Karmod Plastik’in ürettiği plastik su depoları ise modern tesislerden son teknoloji aracılığıyla müşterisine ulaşıyor.

Devamını Oku

Deniz Bisikleti Suya İndi

Karmod Plastik markası altında üretilen yeni ürünümüz Deniz Bisikleti-su bisikleti suya indi. Geçtiğimiz günlerde ilk üretimleri gerçekleştirilen su bisikleti böylece suya indirilerek test sürüşleri yapıldı.

Devamını Oku

KARMOD PLASTİK BİR İLKİ DAHA HAYATA GEÇİRDİ

Karmod Plastik yaz sezonunu bir inovasyonla karşılıyor. Sektörde, depo çözümlerindeki geniş ürün gamıyla bilinen Karmod Plastik, çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Son olarak özel yaptırdığı kalıplarla yeni bir ürünün üretimlerine başladı.

Devamını Oku

MOBİL WC

Karmod Plastik, mobil wc üretimi ile ürün gamına yeni bir ürün daha eklemiş oldu. Birçok alanda ihtiyaç duyulan mobil wc, artık Karmod Plastik üretim kalitesi ve güvencesiyle hedef kitlesine ulaşacak.

Devamını Oku

3. Köprü yolu için 50 tonluk depo ürettik

İstanbul'da yapımı devam eden tamamlandığında boğazın 3. köprüsü olacak Yavuz Sultan Selim köprüsünün bağlantı yollarında da çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Polyester büyük tonajlı özel depoların lider markası Karmod, Şile Ağva bölgesinde yol yapımını üstlenen MKC Grup için 50 tonluk su deposunun üretimini gerçekleştirerek kullanılmak üzere firmaya teslim etti.

Devamını Oku

Polietilen led Işıklı saksılar

Plastik Işıklı Saksı İle Mekanınızı Renklendirelim.. Dünya mimarisinde son zamanlarda en çok tercih edilen dekoratif ürün olan saksılar artık led ışıklı oldu ve dekoratif görümümlerine aled lambalarla ydınlatma özelliği de kazandırıldı. Hediye olarak bir sevdiğinize çiçek götürecekseniz muhakkak ışıklı vazoları deneyin,çiçeğiniz ayrıcalıklı bir hediye çiçek olsun. Evde,ofiste,mutfakta,yazlıkta,bahçede ve istediğimiz her yerde kullanabileceğimiz şık tasarımlı ışıklı saksılar içindeki çiçeği göz önüne serer ve mekanınıza değişik bir hava katar.

Devamını Oku

Buzağı Yuvası – Seyyar buzağı besleme kulübeleri

Yeni doğmuş buzağıların sağlıklı hayat sürdürebilmeleri, çevre ve bakım şartlarının uygun olmasına bağlıdır. Buzağılar için en riskli dönem, doğumdan sonraki ilk 6-8 haftalık periyottur. Barınma şartları, buzağı yetiştiriciliğinde en çok ihmal edilen konuların başında gelmektedir. İyi bir buzağı yetiştiriciliği için çevresel ve bakıma bağlı streslerin en aza indirgenmesi gereklidir. Barınma şartları, buzağıyı hastalık etkenlerinden koruyarak ishal ve solunum yolu enfeksiyonlarının görülme oranını en aza indirebilecek şekilde olmalıdır.

Devamını Oku

Polietilen Işıklı Küre, LED Işıklı Saksı Küre

İç Mimarlar, Peyzaj Mimarları ve Dekorasyon Ofisleri ile beraber mekanlarını keyif verici estetik ürünlerle süslemek isteyenlerin gözde tercihi Polietilen Işıklı Dekoratif Saksı modellerimize yeni bir halka ekledik: IŞIKLI KÜRE. İster villada, ister ofiste, koridorda veya bahçede ışıklı dekoratif saksılarımız ve küremiz, dekorasyoncuların yeni gözdesi. Işıklı küre, iç mimarların ve peyzajcıların iç ve dış mekan düzenlemelerinde vazgeçilmez bir obje.

Devamını Oku

Polietilen Çift Renk Su Deposu

Lider üretici Karmod Plastik, su deposu modellerini müşteri beklentilerine ve ergonomik kullanım özelliklerine göre geliştirmeye devam ediyor… Dışı beyaz (natürel) ve içi mavi. Böylece, güneş ışınlarının büyük bir kısmını yansıttığı gibi, yansımayan güneş ışınlarının içeri girmesini engelleyerek yosunlaşmaya karşı tam koruma sağlar. Karmod’un müşteri gereksinimlerini göz önünde bulundurarak üretiği özel su deposu çeşitlerinden biri de Polietilen Çift Renk Dik Silindir Su Depolarıdır. 50 litreden başlayarak 25 tonluk modele kadar üretimi gerçekleştirilen Çift Renk Dik Silindirik Su depoları modern tesislerde Rotasyon teknolojisi kullanılarak imal edilmektedir.

Devamını Oku

© 2014 Su Deposu Tüm hakları sakldır.