Afyon Su Deposu

Afyon su deposu hizmeti

Birçok farklı amaca uygun olarak üretilen Afyon su deposu modelleri bulunmaktadır. Gün geçtikçe kullanımı artan bu ürünler su, sıvı ve katı gıda depolaması içinde kullanılmaktadır. Afyon su deposu olarak çeşitli ihtiyaçlarınızı göz önünde bulunduruyoruz. Dayanıklı ürünlerimizle ilimize ve çevre illere hizmet sunuyoruz. Afyon su deposu sadece su veya sıvı depolaması için kullanılmamaktadır. Polietilen yapıdaki depolarımız özellikle konik silo depo modeliyle sıvı veya katı gıda stoklaması içinde tercih edilmektedir.

Monoblok gövdeye sahip veya demonte birleştirilebilir yapısıyla imal edilen, çeşitli hammadde ve malzemelerden üretilen depolarımızı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Afyon su deposu olarak hizmet veren firmamız her tür darbeye ve dış etkene maruz kalabilecek güçlendirilmiş gövde yapısına sahip ürünler imal etmektedir. Bu sayede istediğiniz her alanda Afyon su deposu modelleri içerisinden bir depoyu satın alıp kullanabilirsiniz.

Afyonkarahisar ya da halk arasındaki ismiyle Afyon, termal tesisleri ve turistik alanlarıyla ünlü, Ege bölgesinin doğusunda bulunan bir ilimizdir. İç Anadolu bölgesine komşudur. Konumu itibariyle bir geçiş güzergahıdır. Bu nedenle dinlenme alanlarında ve sosyal tesislerinde insanların zaman geçirme süreleri oldukça fazladır. Bu alanlarda sürekli bir insan sirkülasyonu olacağından dolayı su kesintilerine karşı her zaman hazır olmanız gerekmektedir. Afyon su deposu özellikleri bakımından sağlıklı içme suyu veya kullanım suyu depolamak için önemli avantajlar sağlamaktadır. İnsan yoğunluğunun fazla olduğu alanlarda tescillenmiş kalitesiyle depolarımızı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Afyon polietilen su deposu ürün gruplarıyla öne çıkan plastik ürün ailemiz 25 ton kapasiteye kadar olan depolama alanıyla kısa süreli su kesintilerinde yoğun insan trafiğine sahip alanlarda su temini sağlayabilmektedir. Fakat daha büyük sosyal tesis alanlarında yatay polyester su deposu modellerimizden birini tercih ederek 100 ton kapasiteye kadar olan yüksek tonajlı kullanım suyu depolama işlemine çözüm bulabilirsiniz. Afyon polyester su deposu yapısı itibariyle içme suyu depolamaya uygun değildir. Bu nedenle dikey, yatay ve köşeli modellerde üretilen depolarımızı kullanım suyu ihtiyaçlarınız için güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Karmod Afyon polyester su deposu

Afyon su deposu modelleri için en iyi çözüm Karmod Plastik!

1986 yılından bugüne kadar depo sektöründe uzmanlaşan kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Türkiye’nin lider üreticisi olduğumuz gibi Dünya genelinde 35’den fazla ülkeye depo çözümleri üretmekteyiz. Uzmanlığımızın vermiş olduğu yetkinlik ile 25 senedir Afyon su deposu modelleri ile lider markayız.

Afyon konumu itibariyle ulaşımı basit ve yerleşimi bakımından ürün nakliyesi kolay olan illerimizden biridir. Nüfusu 750 bin civarlarında olan fakat konumu itibariyle insan yoğunluğunun daha yüksek seviyelere çıktığı Afyon, Ege’nin nadide illerindendir. Bizde ilimizin yapısını bozmadan ve insan sağlığını ön planda tutarak Afyon su deposu çözümleri ile en doğru hizmeti vermekteyiz.

Sıvı barındırma her birey ve sektör için gerekli olan bir ihtiyaçtır. Sıvıyı sadece su olarak düşünmemek gerekir. Atık su, kimyasal, deterjan, asit, foseptik sular, yakıt vb. birçok sıvının depolanması için kapalı bir alana ihtiyaç duyulmaktadır. Afyon su deposu üreticisi olarak hizmet veren firmamız Afyon plastik depo üretimleri ile bu tarzda sıvıların stoklanmasına çözüm sunmaktadır. Ayrıca polyester ve paslanmaz malzemeler kullanılarak üretilen 100 ton kapasiteye kadar olan yüksek tonajlı depolama çözümlerimiz ile tüm ihtiyaçlarınıza tek çatı altında farklı çözümler sunabiliyoruz.

Afyon su deposu ölçüleri göz önüne alındığında depolarımız birbirinden farklı kapasitede ve ebatta üretilmektedir. Polietilen, polyester ve paslanmaz gruplarındaki depolarımızın tamamında bu durum geçerlidir. Kapasiteleri ve ebatları farklı olmasına rağmen belli başlı depo modelleri bulunmaktadır. Bunlar dikey, yatay, köşeli, ayaklı ve düz tabanlı depo olarak öne çıkmaktadır. Depolama tankı seçimlerinizde ürün ölçülerini dikkate aldığınız gibi kullanım alanına göre Afyon su deposu özellikleri detaylı olarak incelenmeli ve buna uygun depo tercihi yapılmalıdır.

Afyon plastik su deposu modelleri

Afyon polietilen su deposu hakkında

36 yılı aşkın tecrübemiz, alanında uzman ekiplerimiz ve dünya standartlarındaki son teknoloji üretim tesislerimiz ile Karmod Plastik en hızlı çözümleri sunmaktadır. Tecrübemizin kalitemizle birleşmesi ile en kullanışlı ve uzun ömürlü Afyon polietilen su deposu çeşitlerini üretmekteyiz. Aynı zamanda en ucuz Afyon su deposu fiyatları ile fark yaratmaktayız.

Sağlıklı kullanım ön planda tutularak yapılan üretimlerimiz çeşitli kalite belgeleri ile de tescillenmiştir. Depolarımız ISO ve OHSAS gibi çeşitli kalite belgeleri haricinde içilebilir su barındırma sertifikasına da sahiptir. Şirket ahlakı olarak insan sağlığı her zaman ilk önceliğimiz olduğu için Afyon polietilen su deposu üretimlerimizde de sağlıklı su ve sıvı barındırma işlemi için tüm testler özenli bir şekilde yapılmıştır.

Afyon, Ege bölgesi içerisinde olmasına rağmen denize uzak ve etrafı dağlık bir alan ile çevrilidir. Bu nedenle tipik bir karasal iklim yaşanmaktadır. Kışları karlı ve soğuk olan ilimiz, yazları sıcak ve kurak yapıya sahiptir. Bu nedenle iç ve dış mekanlarda kullanılacak sıvı tankları özenle seçilmelidir. İlimizin yapısına uygun olarak ürettiğimiz Afyon su deposu özellikleri bakımından en uygun depolar kısa sürede istediğiniz alana teslim edilmektedir.

Afyon polietilen su deposu hakkında en önemli detay monoblok gövde yapısına sahip olmasıdır. Monoblok denilen özellik deponun tek parçalı gövde yapısında üretilmesidir. Herhangi bir ek birleştirme, kaynak, yapıştırma vb. işlem depo üzerinde bulunmamaktadır. Depo kalıptan çıktığı gibi tek parçalı haldedir. Sadece depo üzerinde uygun ölçülerde üst kapak alanı bulunmaktadır. Ayrıca musluk, vana veya hortum gibi çeşitli ekipmanları takabilmek için deponun altında bağlantı yuvası bulunmaktadır. Müşteri isteğine uygun olarak depo üzerinde istenilen noktaya sıvı tahliyesi için bağlantı yuvası eklenebilmektedir. Afyon su deposu özellikleri bakımından genel itibariyle bu şekilde üretilmektedir.

Polietilen hammadde kullanılarak üretilen depolar dikey, yatay ve köşeli modellere sahiptir. 50 litreden 25 ton kapasiteye kadar üretilmektedir. Afyon su deposu ölçüleri göz önüne alındığında 37 cm genişlik 58 cm yükseklik ölçülerinden 310 cm genişlik 355 cm yükseklik ölçülerine kadar çeşitli ara modellerde depolar bulunmaktadır. Karmod Plastik olarak ilimizin tüm yapısını bildiğimiz için Afyon polietilen su deposu üretimlerinde fark yaratmaktayız.

Afyon plastik depo kullanımı her gün artırıyor!

LLDPE polietilen hammadde kullanımı ile üretilen depolarımız sektörümüzde polietilen depo veya plastik depo olarak bilinmektedir. Özellikleri ve görünüşleri tamamen aynı olan depolarımız sadece bölgesel olarak farklı isimlendirmeler ile bilinmektedir.

Sıvı depolama ihtiyaçlarına kesin çözümler sunan Afyon plastik depo ürün grubumuz gün geçtikçe daha yoğun bir kullanım alanı bulmaktadır. Tarım arazilerinin fazla olmayışı, sosyal ve turistik tesislerin yoğunlukla bulunması, otel ve ev gibi alanlarda insan nüfusunun yoğun olması müşterilerimizi daha çok plastik ürünler ile sıvı depolama ihtiyacına yöneltmiştir. Afyon plastik depo seçenekleri her kullanıma hitap etmektedir. Dış darbeye maruz kalmadıkça bulunduğu alanda elli yıldan uzun bir süre depolarımız kolaylıkla kullanılabilmektedir. Fakat kullanım hataları nedeniyle ürünler üzerinde telafisi olmayacak yapısal bozukluklara da sebep verilebilir. Afyon plastik depo seçeneklerimizi inceleyerek ve en doğru seçimi yapabilmek için uzman satış danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

Su barındırma ve sıvı depolama çözümleri konusunda uzmanlaşan firmamız her zaman en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktadır. Afyon su deposu modelleri bakımından incelendiği zaman coğrafi konumu nedeniyle her zaman en dayanıklı depolara ihtiyaç duyulan ilimizde Karmod Plastik ürünleri sıklıkla tercih edilmektedir. Günümüzde Afyon plastik depo ihtiyaçlarında uygun fiyatları, en cazip avantajları ve uzun kullanım ömrüyle firmamız her zaman sizleri düşünmektedir.

Karmod Afyon polietilen su deposu

Polyester ve paslanmaz seçeneklerimiz Afyon su deposu modelleri içerisinde yer almaktadır

En büyük avantajımız tek fabrika içerisinde polietilen, polyester ve paslanmaz olarak tüm ürün gruplarında depo üretilmemizdir. Bu sayede tüm ihtiyaçlarınıza anında çözüm sunabiliyoruz.

Yüksek sıvı depolama çözümleri için Afyon polyester su deposu ve Afyon paslanmaz su deposu üretimlerimiz ile hizmet vermekteyiz. Üretimini yaptığımız depolar 100 ton kapasiteye kadar imal edilebilmektedir. Afyon su deposu ölçüleri polyester ve paslanmaz modellerde değişebilmektedir. Sabit ölçüler haricinde özel ölçülerde depo imalatı polyester ve paslanmaz modellerde daha kolay yapılabilmektedir. İki depo grubu tamamen el işçiliği ve insan gücüyle üretildiğinden dolayı yapısal olarak kolay bir şekilde değiştirilebilmektedir.

Afyon polyester su deposu fiberglas hammadde kullanılarak üretildiğinden ve üretimi esnasında çeşitli elyaf, kimyasal, reçine, yapıştırıcılar vb. maddeler kullanıldığından dolayı içme suyuna uygun yapıda değildir. 100 ton kapasiteye kadar genel kullanım suyu barındırabilmek için en ideal depo modelimizdir. Genel kullanım suları el yıkamadan gider suyu kullanımına kadar geniş bir alanda kullanılmaktadır.

Afyon paslanmaz su deposu modelleri

Afyon paslanmaz su deposu ise hijyenik yapıda krom saç kullanılarak üretildiğinden yüksek tonajlarda içme suyu barındırmak için en uygun depolardır. Pürüzsüz yüzeyi, oksitlenmeyen iç ve dış yüzeyi, parlak görünümü ve bakteri tutmayan yapısıyla sağlıklı bir kullanıma imkan vermektedir. Afyon paslanmaz su deposu son yıllarda üretim ve sanayi alanlarında oldukça yaygın olarak tercih edilmektedir. En önemli avantajı darbeye dayanıklı ve uzun yıllar sorunsuz kullanıma imkan vermesidir. Afyon su deposu fiyatları incelendiğinde paslanmaz üretimler en pahalı depolar olduğundan bireysel kullanımlarda çok sık tercih edilmemektedir. Genelde bireysel kullanıcılar 500 litre, 1 ton veya 2 ton gibi küçük ebatlı modelleri tercih etmektedir. Apartman su deposu olarak ise 10 ton, 20 ton veya 30 ton gibi daha yüksek tonajlı modeller talep görmektedir.

İhtiyaca uygun olarak ürettiğimiz özel depo modelleri de bulunmaktadır. Özellikle Afyon polyester su deposu toprak altında kullanıma uygun olduğu için akaryakıt, mazot, atık su ve septik tank gibi çeşitli ihtiyaçlarda sıvı barındırma tankı olarak tercih edilmektedir. Depo modellerimizde kimyasal sıvılardan gıda sıvılarına kadar çeşitli ürünlerin stoklama işlemi yapılabilmektedir.

Afyon su deposu fiyatları ve çevre illere teslimat

Kalite ve tecrübe hemen kazanılmaz. 1986 yılından beri Afyonkarahisar başta olmak üzere Türkiye’nin tüm illerine depolarımızı ulaştırıyoruz. Özellikle Afyon su deposu fiyatları düşünüldüğünde farkımızı ortaya koyuyoruz. En ucuz fiyatlara sahip depolarımız sitemiz sayesinde artık bir tık uzağınızda…

Afyon su deposu modelleri kolaylıkla sipariş verilebilir. İnternet sitemiz üzerinden en uygun Afyon su deposu fiyatları hakkında bilgi öğrenmek için ürünlerimizi detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Afyonkarahisar bir geçiş güzergahı olması ve alt yapısının sağlam olması sayesinde çevre illere ulaşımı çok basittir. Bulunduğu konum itibariyle kuzeyinde Marmara, batısında Ege, doğusunda İç Anadolu bölgesi ve güneyinde Akdeniz bulunmaktadır. Tüm bölgelerin orta alanında kaldığı için ilimizin önemi gün geçtikçe daha iyi anlaşılmaktadır. Ürünlerimizin sevkiyat ve nakliyesi bu sayede daha kolay olacağından Afyon su deposu fiyatları sayesinde en cazip indirimlere sahip olabilirsiniz.

Polietilen Dikey Depolar 750 Litre Dik Su Deposu 750 Litre Dik Su Deposu | Detaylı Gör 750 Litre
Polietilen Dikey Depolar 3000 Litre Dik Su Deposu 3000 Litre Dik Su Deposu | Detaylı Gör 3 Ton
Polietilen Dikey Depolar 8000 Litre Dik Su Deposu 8000 Litre Dik Su Deposu | Detaylı Gör 8 Ton
Milenyum Depo 2000 Lt Milenyum Depo 2000 Lt Milenyum Depo | Detaylı Gör 2 Ton
Polietilen Toprak Altı Su Deposu 5 Ton Toprak Altı Foseptik Tankı 5 Ton Toprak Altı Foseptik Tankı | Detaylı Gör 5 Ton
Polietilen Silo Depoları 1000 Litre Kapalı Ağız Silo Deposu 1000 Litre Kapalı Ağız Silo Deposu | Detaylı Gör 1 Ton
Polietilen Silo Depoları 2000 Litre Açık Ağız Silo Deposu 2000 Litre Açık Ağız Silo Deposu | Detaylı Gör 2 Ton
Polietilen Silo Depoları 10000 Litre Kapalı Ağız Silo Deposu 10000 Litre Kapalı Ağız Silo Deposu | Detaylı Gör 10 Ton
Sepetinizde şuan ürün bulunmuyor!