Ağrı Su Deposu

Ağrı su deposu hizmeti

Ağrı su deposu olarak adlandırılan tüm ürünler değişik koşullarda suyun muhafaza edilmesini ve daha sonra da istenilen alanlarda kullanılmasını sağlamak için üretilen depolardır. Ağrı su deposu en zor şartlarda kullanmak için en ideal ürünlerimizdir. Ağrı su deposu modelleri içerisinden herhangi bir depo, su veya çeşitli sıvıları en soğuk alanlardan en sıcak alanlara kadar her koşulda korunmasını sağlamaktadır.

1986 yılından beri plastik, polyester ve paslanmaz ürün gruplarında başta Türkiye olmak üzere Dünya genelinde 150.000’den fazla ürün satışımız ile lider üreticiyiz. Türkiye’nin lider kuruluşu olan firmamız Ağrı su deposu çeşitleri ile dayanıklı depolar sunmaktadır. Ayrıca yer altı sulama tankları sayesinde toprak altına yerleştirebileceğiniz, özel olarak güçlendirilmiş depolar ile fark yaratıyoruz. Bu depolar yer avantajı sağladığı gibi güçlendirilmiş hammadde yapısı sayesinde daha uzun ömürlü olarak kullanım imkanına sahiptir.

Tüm ürünlerini tek fabrika ortamında imal eden, üstün hizmet ve kalite garantisi ile sizlere sunan firmamız sipariş ettiğiniz depoları birkaç gün içerisinde en hızlı şekilde Ağrı iline teslim etmektedir. Hızlı teslimat ve kusursuz üretim anlayışı ile her modelde depoyu sizler için özenle hazırlıyoruz. Yazlık evlerinizden kışlık evlerinize, yayla evlerinden tarlalarınıza kadar sıvı depolama çözümleri ile Ağrı su deposu çeşitleri ayrıcalıklı özellikleriyle öne çıkmaktadır.

Ağrı su deposu modelleri ve esnek kullanım çeşitleri

Ürünlerimiz monoblok gövdeli veya parçalı üretim gibi farklı şekillerde imal edilmektedir. Ağrı su deposu modelleri içerisinde yer alan plastik depolar monoblok tek gövde yapısıyla üretilirken, polyester ve paslanmaz depolar hazır veya parçalı bir şekilde üretilmektedir. Hazır diye tabir ettiğimiz üretim fabrika ortamında deponun tek parça olarak hazırlanıp müşterimize yollanmasıdır. Parçalı diye tabir ettiğimiz üretim ise deponun tüm parçalarının hazırlanarak deponun kurulacağı alana taşınması ve o alanda birleştirilerek bir bütün halde kullanıma hazır hale getirilmesidir. Ağrı su deposu çeşitleri içerisinden istediğinizi seçerek Ağrı su deposu avantajlarından sizlerde faydalanabilirsiniz.

Ağrı içerisinde Doğubayazıt başta olmak üzere Patnos içerisinden de sıklıkla depolarımız satın alınmaktadır. Ağrı su deposu modelleri ile onlarca farklı renk ve kapasiteyi sizlere sunuyoruz. Dikey, yatay, prizmatik, silo, toprak altı, toprak üstü, demir ayaklı depo veya paslanmaz ayaklı depo seçeneklerimiz ile her alanınıza uygun ürünler imal ediyoruz. Firmamız birçok modelde üretilen depoları ve geniş ürün yelpazesi sayesinde ihtiyacınıza özel çözümler üretiyor. Ağrı su deposu modelleri ile esnek depolama çözümlerinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Ağrı plastik su deposu ile sağlıklı içme suyu barındırma işlemi

Ağrı sanayi bakımından fazla gelişme göstermeyen illerimizden biridir. Genelde hayvancılık ve tarım ile insanlar geçimini sağlamaktadır. Bu nedenle kolay taşıma avantajı, yüksek tonajlarda su depolama ayrıcalığı ve uzun ömürlü kullanımıyla Ağrı plastik su deposu en çok tercih edilen modellerimizdir.

Ağrı plastik su deposu modelleri

Ağrı ilinde soğuk ve ılıman iklim yaşanmaktadır. Kış ayları oldukça soğuk geçmekte ve çok fazla yağmur yağmaktadır. Fakat ilimizin bulunduğu konum itibariyle kar yağışı daha yoğundur. Kar yağışlarının soğukla birleşmesi sonucunda sıklıkla donmalar ve buzlanmalar yaşanmaktadır. Ağrı plastik su deposu monoblok gövdesi sayesinde kaynak yeri bulunmamakta ve Avrupa’dan özel olarak getirilen 1. kalite LLDPE hammadde kullanımı yapılarak üretilmektedir. Ağrı plastik su deposu ürünlerini ayrıcalıklı kılan en büyük özelliği hammaddesidir. Bu sayede yoğun ve dondurucu soğuğa bile maruz kalınsa depolarda herhangi bir hasar oluşmamaktadır.

Karmod Plastik depolarının en büyük özelliği depoların dış kaplaması yapılarak her türlü iklim şartında özel olarak ekstra koruma sağlamasıdır. Ağrı plastik su deposu seçimlerinizde depoların ömrünün daha uzun olmasını sağlamak için poliüretan köpük kaplaması yaptırabilirsiniz. Bu sayede depolarınız tüm dış etkenlerden daha yoğun bir şekilde korunacağı gibi içerisindeki sıvının donmasına veya ısınmasına karşı yüksek kaliteli çözüm sunmaktadır. Ağrı su deposu modelleri içerisinden satın alacağınız tüm depo seçeneklerinde özel olarak poliüretan köpük kaplama yaptırarak ürünlerinizde ekstra koruma katmanı oluşturabilirsiniz.

Ağrı sıvı deposu en uygun fiyatları ile sizler için üretiliyor

Üretimini yaptığımız tüm depolarımız su stoklama avantajı haricinde çeşitli sıvıların barındırılması için de uygun yapıdadır. Ağrı su deposu olarak imal edilen depolarımız suyun direnci ve aşındırma gücüne uygun olarak en doğru çözümle üretilmiştir. Eğer çeşitli sıvıların barındırma işlemi yapılacaksa depoların hammadde ve malzeme yoğunluğu arttırılmalıdır. Ağrı sıvı deposu çözümlerimiz her türde sıvı depolama ihtiyacı için kullanılabilir.

Ağrı plastik su deposu satın alımlarınızda eğer farklı bir sıvı stoklaması yapacaksanız uzman satış danışmanlarımıza bu sıvıları söylemeniz gerekmektedir. Alanında uzman personellerimiz ve AR-GE departmanımızın yönlendirmesi ile barındıracağınız sıvıya göre depoların özel olarak güçlendirmesinin nasıl olması konusunda özenli çalışmalar yapılmaktadır. Eğer polyester veya paslanmaz malzemelerden üretilen bir depoyu satın alacaksanız aynı şekilde barındıracağınız sıvı hakkında bilgi vermeniz gerekmektedir.

Ağrı su deposu modelleri haricinde Ağrı ilimizde yakıt depolama işlemi oldukça fazladır. Ağrı sıvı deposu çözümlerimiz özellikle mazot tankı olarak kullanıma oldukça uygundur. Sabit veya taşınabilir mazot tankı olarak depolarımızı kullanabilirsiniz. İçerisinde akaryakıt türevi kimyasal sıvı barındıracaksanız yakıt tankeri üretiminde ek güçlendirmeler yapılması gerekmektedir.

Ağrı sıvı deposu estetik bir tasarım yapısına sahiptir. Her alanda kolay bir şekilde muhafaza edilebilmektedir. Ağrı su deposu modelleri içerisinden herhangi bir ürünü tercih ettikten sonra sıvı deposuna özgü güçlendirmeler yapılarak istediğiniz özelliklerde ürünler hazır hale getirilmektedir.

Ağrı sıvı deposu hakkında daha detaylı bilgiler öğrenmek, hızlı bir şekilde sipariş vermek ve fiyatlandırmaları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Polietilen Dikey Depolar 1000 Litre Dik Su Deposu 1000 Litre Dik Su Deposu | Detaylı Gör 1 Ton
Polietilen Dikey Depolar 5000 Litre Dik Su Deposu 5000 Litre Dik Su Deposu | Detaylı Gör 5 Ton
Polietilen Silo Depoları 5000 Litre Kapalı Ağız Silo Deposu 5000 Litre Kapalı Ağız Silo Deposu | Detaylı Gör 5 Ton
Polietilen Toprak Altı Su Deposu 5 Ton Toprak Altı Polietilen Foseptik Tankı 5 Ton Toprak Altı Polietilen Foseptik Tankı | Detaylı Gör 5 Ton
Polyester Yatay Su Deposu 40000 Lt Yatay Polyester Su Deposu 40000 Lt Yatay Polyester Su Deposu | Detaylı Gör 40 Ton
Prizmatik Paslanmaz Depo 10 Ton Paslanmaz Prizmatik Depo 10 Ton Paslanmaz Prizmatik Depo | Detaylı Gör 10 Ton
Sepetinizde şuan ürün bulunmuyor!