Artvin Su Deposu

Artvin su deposu hizmeti

Artvin, Türkiye’nin Gürcistan ile sınırı olan bir ilidir. Karadeniz’in doğu bölümünde yer almaktadır. Nüfusu 175 bin kişi olan küçük bir ilimizdir. Bulunduğu iklim koşulu nedeniyle toprak yapısında kendine has özellikler bulunmaktadır. Büyük şehirlere uzaklığı ve doğu bölgesindeki ülkelere sınır olması nedeniyle önemli avantajlar taşımaktadır. Artvin su deposu ile ilimize su depolama çözümleri üretiyoruz hem de ilimizin konumu nedeniyle çeşitli ülkelere ihracatlarımız da geçiş güzergahı olarak kullanıyoruz.

Artvin su deposu çeşitli özellikleriyle ilimize uyumlu olacak şekilde üretilmektedir. Üretilen su depoları bölgenin şartları gereği çok dayanıklı bir yapıda üretilmektedir. Özellikle yayla ve bağ evlerinin yoğun olduğu, köy ortamlarına sahip olan ilimiz, Artvin su deposu tercihlerinde Karmod Plastik kalitesini tercih etmektedir. Yayla ve bağ evlerinde sıvı haricinde küçük ebatlı katı gıdaların depolanması için konik silo depo çeşitlerimiz ile farklı çözümler sunuyoruz. Buğday, arpa, zeytin vb. gibi küçük ebatlı katı gıdalar kolay bir şekilde silo depolarımız içerisinde barındırılabilir.

Karmod Plastik olarak su deposu modellerinin tamamı fabrika ortamında üretilmektedir. Tamamı özel işçilik ile üretilen, montajları gerçekleştirilen ve istenilen yere sevk edilebilen dayanıklı depolarımız her ihtiyacınıza çözüm sunmaktadır. Artvin su deposu çeşitlerinin tamamı her iklim için uygun yapıda üretilmektedir. Türkiye’de 50.000’den, dünyada 3.000’den fazla kullanıcının tercihi Karmod Plastik su deposu modelleri, bulunduğu yerin iklim koşulunu göz önünde bulundurularak üretilmektedir. Yapısı sayesinde dört mevsim kullanıma uygundur. Karadeniz gibi sert ve yağmurlu iklim yapısına sahip olan illerde depolama çözümü tercihi çok önemlidir. Artvin su deposu ürünlerinin tamamı kar yağışı arttığı zamanlarda bile kolay kullanım imkanı sunmaktadır.

Artvin plastik su deposu çeşitleri

Plastik su deposu üretimlerimiz tüm sıvı depolama çözümleri için avantajlar sunmaktadır. Üretiminde kullanılan hammadde sayesinde uzun ömürlü kullanım imkanına sahiptir. Artvin plastik su deposu dikey, yatay ve dikdörtgen modellerde üretilmektedir. Modeline uygun olarak 25 ton kapasiteye kadar yüksek kapasiteli çözüm sunar. Artvin plastik su deposu seçimlerinizde su harici tüm sıvı depolama ihtiyaçlarını plastik depolarımız içerisinde barındırabilirsiniz.

Artvin plastik su deposu modelleri

Artvin su deposu her iklim koşulunda kullanılabildiği kanıtlanmıştır ve yapılan testler ile yüksek verimlilikte depolama çözümü olduğu ispatlanmıştır. Artvin plastik su deposu seçimlerinizde köy, bahçe, tarla ve bağ evlerinizde su depolama ihtiyaçlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Özellikle şehir şebeke suyu sistemine uzak olan yerlerde depoların önemi artmaktadır. Bu ihtiyaçlarınızı Artvin plastik su deposu çözümleri ile hem ekonomik olarak hem de uzun ömürlü olarak çözebilirsiniz.

İklim koşulu zorlu olan yerlerde depoların darbe dayanımını, kullanım ömrünü ve içerisindeki sıvının daha iyi korunmasını sağlamak için Artvin plastik su deposu seçimlerinizde izolasyonlu köpük kaplama yapma imkanı bulunmaktadır. Özellikle yoğun kış şartlarında su harici mazot gibi sıvıların çabuk donmasını engellemek için köpük izolasyonu büyük önem taşımaktadır. Su deposu haricinde depo modellerimizden biri olan mazot tankları firmamız tarafından üretilmektedir. Mazot, benzin, adblue vb. akaryakıt türevlerinin tamamına uygun yapıda plastik depolarımız bulunmaktadır.

Artvin polyester depo üretimi

Karmod Plastik 1986 yılından bugünlere kadar sıvı depolama çözümlerinde Türkiye’nin lider kuruluşu olmuştur. Her ihtiyaca uygun olarak üretilen depolama tankları ile hizmet vermektedir. Artvin plastik su deposu çeşitlerimiz genellikle ev ve bireysel kullanıcılar için Artvin içerisinde tercih edilirken yüksek tonajlı depolama ihtiyaçları için Artvin polyester depo modelleri tercih edilmektedir. Fiberglas hammadde kullanılarak üretilen ve kat kat takviye edilerek istediğiniz oranlarda güçlendirilebilen Artvin polyester depo seçenekleri sıvı depolamada tercih edilmektedir.

Artvin polyester depo 100 ton kapasiteye kadar üretilmektedir. 30 ton, 40 ton ve 50 ton gibi birçok ara ölçüde polyester depo üretimleri yapılmaktadır. Artvin polyester depo tamamen el işçiliği ile üretilmektedir. Üretim aşamasında herhangi bir makine ve otomatik üretim sistemi kullanılmamaktadır. Bu sayede özel ölçülerde üretime uygundur. 35 ton, 42 ton ve 57 ton gibi birçok üretimimiz bulunmaktadır. İstediğiniz ara ölçüde ihtiyacınıza uygun tonajlarda polyester depo siparişi verebilirsiniz.

Artvin su deposu çeşitli hammaddeler ile tüm depo gruplarında dikey, yatay ve dikdörtgen yapıda üretilmektedir. Artvin polyester depo çözümlerimizde 3 ebatta üretilmektedir. Bu sayede deponun konulacağı alana göre özelleştirme işlemi yapılabilir. Artvin plastik su deposu üretimi nedeniyle monoblok dediğimiz yekpare tek gövde biçiminde üretilmektedir. Üzerinde herhangi bir ek, kaynak ve yapıştırma bulunmamaktadır. Bu nedenle konulacak alan belirli ölçülerdeyse ihtiyacınız olan çözüme ulaşamayabilirsiniz. Fakat Artvin polyester depo içerisinden özel üretimle yaptıracağınız depolar her alana uygundur.

Artvin paslanmaz su deposu ile içme suyu barındırma

Paslanmaz çelik sac kullanılarak üretilen depolarımız gövde yapısı nedeniyle demir kadar sağlam ve leke tutmayan bir boya kadarda temiz görünüme sahiptir. Paslanmaz sac seneler boyu paslanmaz bir yapıya sahiptir. Uzun seneler pürüzsüz, sağlıklı ve yapısı bozulmadan kullanabilirsiniz.

Artvin paslanmaz su deposu 100 tona kadar sıvı barındırmaya uygundur. Dikey, yatay ve dikdörtgen modellerde üretilmektedir. Tüm modellerde paslanmaz ayak kullanımı ile depoların gövdesinin yere teması engellenmektedir. Artvin paslanmaz su deposu fabrikamızda dayanıklı malzemelerden üretilmekte ve test edilmektedir. Sanayi kuruluşlarında, kalabalık köy alanlarının yüksek tonajlı su depolama ihtiyaçlarında veya bireysel alanlarınızda içme suyu depolama çözümü için kullanılmaktadır.

Paslanmaz depo modellerinin kendine has özelliği bulunmaktadır. Artvin paslanmaz su deposu veya paslanmaz sıvı depolama modelleri yerinde kurulum imkanına sahiptir. Paslanmaz depolar birbirine kaynatılan parçalardan üretilmektedir. Fabrika ortamında çalışma yapılarak üretilen krom sac parçalar argon kaynağı sayesinde bir bütün olarak depo haline gelmektedir. İsteğinize uygun olarak paslanmaz yerinde montaj çözümünü tercih edebilirsiniz. 100 ton kapasiteye kadar üretilen modellerimizden istediğinizi seçerek yerinde montaj hizmeti aldığınızda depo parçaları fabrikamızda üretilecek ve birleştirme alanına bu şekilde sevk edilecektir. Alanında uzman personelimiz deponun kurulacağı alanda birleştirme ve kaynak işlemlerini yaparak depoyu istediğiniz alanda hazır hale getirecektir.

Artvin su deposu fiyatları

Artvin’e en uygun su deposu modellerimiz en doğru fiyatlar ile teslim edilmektedir. Artvin içerisindeki müşterilerimize özel olarak hazırladığımız onlarca depo modelinden birini seçebilir ya da farklı ölçülerdeki depolar için talepte bulunabilirsiniz. Bulunduğunuz depo talebine göre en kısa sürede Artvin su deposu fiyatları hesaplanarak size en cazip fiyatlar bildirilecektir. Özel fiyat çalışmalarımız ve indirimli depolarımız ile sıvı depolama ihtiyacınıza çözüm bulabileceksiniz.

Artvin su deposu fiyatları seçtiğiniz depo modeline ve üretilecek hammaddeye göre farklılık göstermektedir. Genellikle polietilen hammadde ile üretilen plastik depoların fiyatları daha uygundur. Standart bir sıvı depolama çözümü arıyorsanız fiyat avantajı bakımından plastik depo modelleri içerisinden birini seçmelisiniz. Eğer işyeri, tarla, alışveriş merkezleri vb. alanlarda daha yüksek tonajlı sıvı barındırma işlemi yapacaksanız polyester ya da paslanmaz ürün gruplarımızdan birini seçmelisiniz.

İhtiyacınız olan depolama çözümüne hızlı ve uygun maliyetlerde kavuşmak istiyorsanız fazladan zamanınızı veya paranızı harcamak zorunda kalmadan Artvin su deposu fiyatları sayesinde depolama tankı avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Polietilen Dikey Depolar 1000 Litre Dik Su Deposu 1000 Litre Dik Su Deposu | Detaylı Gör 1 Ton
Polietilen Dikey Depolar 5000 Litre Dik Su Deposu 5000 Litre Dik Su Deposu | Detaylı Gör 5 Ton
Polietilen Silo Depoları 5000 Litre Kapalı Ağız Silo Deposu 5000 Litre Kapalı Ağız Silo Deposu | Detaylı Gör 5 Ton
Polietilen Toprak Altı Su Deposu 5 Ton Toprak Altı Polietilen Foseptik Tankı 5 Ton Toprak Altı Polietilen Foseptik Tankı | Detaylı Gör 5 Ton
Polyester Yatay Su Deposu 40000 Lt Yatay Polyester Su Deposu 40000 Lt Yatay Polyester Su Deposu | Detaylı Gör 40 Ton
Prizmatik Paslanmaz Depo 10 Ton Paslanmaz Prizmatik Depo 10 Ton Paslanmaz Prizmatik Depo | Detaylı Gör 10 Ton
Sepetinizde şuan ürün bulunmuyor!