Çağrı Merkezi 444 55 60

İstanbul Tonluk Depolar

İstanbul tonluk depolar denince akla hemen Karmod gelmektedir. Çünkü ürettiğimiz tüm depolama ürünlerinin kullanıcısına sunduğu pek çok avantaj bulunmaktadır. İstanbul tonluk depolar fiyatları oldukça uygun olduğu için hemen hemen çevremizde gördüğümüz her yerde kullanılmaktadır. 

Bir deponun genel kullanım amaçlarını detaylı olarak açıklayacak olursak; su deposu bir içeriğin depolanıp, korunmasını sağlamak, ardından ihtiyaç duyulduğunda içeriğin tahliye edilip kullanılmasını sağlayan araçlardır. İstanbul su tankı çeşitleri hemen hemen her amaç doğrultusunda kullanılmaktadır. 

İstanbul tonluk depo çeşitleri sanayilerde ve evlerimizde kullanılabiliyor. Sadece hammadde veya kimyasal karışımlar değil, gıda gibi yenilebilir veya içilebilir içeriklerde depolanabilmektedir. 

Ülkemizin iklim koşullarını incelediğimizde bazı bölgeler sert kış şartlarına sahiptir. Bazı bölgeler ise aşırı sıcak ve kuraktır. İstanbul ise yıl içerisinde dört mevsimin getirdiği koşulları bazen sert yaşasada genellikle normal bir şekilde geçirmektedir. İstanbul su tankı ürünlerimizi kullanan kullanıcılar bazen depolarını dışarıda konumlayabiliyorlar. Böyle bir durumda depo değil, içerisinde depolanan içerik önemlidir. Depo içerisindeki içeriğin, bölgenin sıcak ve soğuğuna karşı dayanıklı olması gerekmektedir. Bu duruma örnek verecek olursak; bir depo içerisinde depolanan su, sıcak havalarda ısınacağı için evinizde kullanacağınız su otomatikman sıcak olacaktır. Depolanan suyu soğutmak için depo, kapalı bir alanda muhafaza edilebilir.

İstanbul Tonluk Depolar Fiyatları

Son zamanlarda, pek çok sebepten ötürü yaşadığımız piyasa değişimleri yüzünden etrafımızda gördüğümüz her ürünün fiyat artmıştır.İstanbul tonluk depolar fiyatları belirlenirken, İstanbul’daki depo tüketicilerinin de maddi bütçesi göz önünde bulundurulmuştur. İstanbul tonluk depolarbu sayede uygun bir fiyat etiketine sahiptir.

İstanbul tonluk depo modelleri kapsamında, paslanmaz ve polyester depolar sanayilerde ve üretim endüstrisinde oldukça fazla kullanılmaktadır. Polietilen depolar ise genel olarak ev içerisinde kullanılmaktadır. arasında en uygun fiyat etiketine sahip depolar ise polietilen depolardır. Bu depoların ucuz olmasının sebebi monoblok bir şekilde üretiliyor olmasıdır. Bu sayede daha hızlı üretilirken daha sağlam ve uzun ömürlüdür. Polyester ve paslanmaz tanklar ise yerinde montaj avantajına sahiptir. Depoların fiyatları tasarımlarına ve ebatlarına göre değişkenlik göstermektedir.

İstanbul Tonluk Depo Modelleri 

İstanbul tonluk depolar modelleri tasarımsal olarak farklıdır. Farklı tasarımların amacı, bu tankların farklı ihtiyaçlara çözüm olabilmesinden kaynaklanır. Örnek verecek olursak dikey depolar kurulmak için yüksek bir alana ihtiyaç duyarlar fakat en çok üretim bantlarında kullanılırlar. 

Yatay ve dikdörtgen tanklar ise genellikle yat, tır, karavan gibi seyyar araçlarda kullanılmaktadır. Toprak altı tanklar ise mazot depolamasında ve foseptik tankı olarak kullanılmaktadır. Turşu tankları ise turşu gibi salamura işlemi gören gıdaların depolaması için uygundur. Silo depoların ise kapaklı ve kapaksız modelleri bulunur. Kapaksız modellerde genellikle tahıl depolaması yapılırken, kapaklı modellerde deterjan ve glikoz gibi maddelerden tutunda yenilebilir, içilebilir gıdalar depolanabilmektedir. Konik yapısı sayesinde deponun tam boşaltılması sağlanır. 

İstanbul Tonluk Depolar Özellikleri

İstanbul tonluk depolar özellikleri arasında en önemlisi bu depoların içerisine zararlı ışınları almıyor olmasıdır. Genellikle bu tanklar dışarıda muhafaza edilirler fakat mümkünse kapalı bir alanda tutulması önerilir.

İstanbul tonluk depolar özellikleri arasında depoların üretim şekli oldukça önemlidir. Polietilen tanklar monoblok şekilde kalıplar yardımıyla üretilmektedir. Polyester tanklar ise polyester reçine ve cam elyaftan elde edilen malzemelerin özel yapıştırıcılar kullanılarak birleştirilmesi sonucu olur. Paslanmaz tanklar ise krom ve çelik karışıklı çelik parçaların, depo tasarımı doğrultusunda argon gazı ile birleştirilerek üretilmektedir. 

İstanbul Tonluk Depolar Kullanım Alanları Nasıl Olmalı

İstanbul tonluk depolar sanayilerde, gıdalar veya kimyasal karışımlar üretildikten sonra depolama ürünlerine konarak, nakliye edilebilir veya farklı bir üretim bandına taşınabilir. İstenirse sonra kullanmak üzere bir yere istiflenebilmektedir.

Bunlara ek olarak evlerimizde de kullanılabilmektedir. İçerisinde salamura veya turşu kurulabilen, bu işleme özgü üretilen İstanbul tonluk depolar ürünlerimiz bulunmaktadır. Bunların yanı sıra çoğu şehirde olduğu gibiİstanbul tonluk depolar modelleri de yağmur suyu toplama sistemlerinde kullanılabilmektedir.

Tekirdağ tonluk depo en çok sanayilerde kullanılmaktadır. Çoğu sanayi yağmur yakalama sistemleri ile işletmeler ekstra olarak su ihtiyaçlarını ücretsiz bir biçimde bu yolla geri kazanmaktadır. Bu sistemler özellikle büyük şehirlerde kullanılmaktadır. İstanbul tonluk depo ürünlerimiz İstanbul’un su sorunlarına yağmur suyu sistemleri ile destek olmaktadır. 

×
Sepetinizde şuan {{ basketItems.length }} ürün var.
Product Image
{{ item.piece }}
×