Karmod plastik yüksek katlı bina, şantiye ortamında moloz ve inşaat atığı kaldırma sorununa hızlı çözümler üretiyor. Üretimini yaptığımız yeni, pratik ve teknolojik plastik moloz atma - dökme bacalarını uygun fiyata en kaliteli şekilde sizlere sunuyoruz.

Molozşut, inşaat ve şantiyelerde kalıcı çözüm sunan, düşük maliyetli bir sistemdir. Uzun ömürlü kaliteli polietilen hammaddeden üretilmektedir. Atıkların aşağıya taşınması aşamasında moloz atma sistemi hiçbir risk veya güvenlik problemi oluşturmaz. Güvenle moloz atıklarını, inşaat enkazını ve kat arasındaki çöplerin alt kata aktarılmasını sağlar.

Hızlı ve Kolay Kurulum Her yükseklikteki kat aralığına göre kolayca ayarlanabilir ve kullanılabilir. Kat arası sabitleme ayakları sayesinde her kat kendi ağırlığını taşır. Böylece yüksek yapılarda sorunsuz kullanılabilir.

Az Yer Kaplar, Kolay Taşınabilir Karmod Moloz Kulesi, bacaların iç içe geçebilen konik yapısı sayesinde kolay nakliye ve yer tasarrufunda büyük avantajlar sağlar.

Sıcak ve Soğuk Havalara Dayanıklı Özelliktedir Yüksek mukavemetli, UV stabilizanlı polietilenden üretilmiştir. İnşaatlarda, her türlü iklim koşulunda kullanıma uygundur. İdeal kalınlık ve esnek yapısı sayesinde yüksek darbe dayanımına sahiptir.

Projelendirme ve Kurulum konusunda desteklerimiz mevcuttur.

Ayrıntılı bilgiyi şube ve satış ofislerimizden alabilirsiniz: İstanbul Fabrika / Merkez : 0216 494 28 29 İstanbul Avcılar Şube : 0212 428 6427 Ankara Şube : 0312 393 00 64 Antalya Şube : 0242 463 15 23 Bursa Şube : 0224 211 26 98

© 2018 Su Deposu Tüm hakları sakldır.