Çağrı Merkezi 444 55 60

Polietilen Silo Depoları

Polietilen Silo Depoları

Silo Deposu

Su depoları birbirinden farklı modellerde üretiliyor. Bu ürünler dikey, yatay ve prizmatik olarak sıralanabilir. Fakat çeşitli ihtiyaçlara özel olarak da farklı modellerde depolar üretilmektedir. Bu depolardan biride demir ayaklı yapısıyla yerden yükseltilmiş ve alt tabanı konik yapıda olan silo deposu modelleri olarak bilinen ürünlerdir.

Polietilen Depolar
1000 Litre Kapalı Ağız Silo Deposu
Polietilen Depolar
1000 Litre Açık Ağız Silo Deposu
Polietilen Depolar
1500 Litre Kapalı Ağız Silo Deposu
Polietilen Depolar
1500 Litre Açık Ağız Silo Deposu
Polietilen Depolar
2000 Litre Kapalı Ağız Silo Deposu
Polietilen Depolar
2000 Litre Açık Ağız Silo Deposu
Polietilen Depolar
3000 Litre Kapalı Ağız Silo Deposu
Polietilen Depolar
5000 Litre Kapalı Ağız Silo Deposu
Polietilen Depolar
10000 Litre Kapalı Ağız Silo Deposu

Silo deposu oldukça geniş bir kullanım alanına sahip olduğundan her geçen gün daha fazla müşterimiz tarafından satın alınmaktadır. Sıvı stoklamadan küçük boyutlu katı gıda ürünlerinin depolanmasına kadar geniş bir kullanım sunmaktadır. Silo deposu özellikleri sayesinde çeşitli sektörlerde kullanıma uygundur.

Depolar çeşitli kapasitelerde ve ebatlarda üretilmektedir. Bunların her biri konik bir yapıya sahiptir. Konik yapısı sayesinde sıvı veya katı gıdayı depo içerisine doldurulması kolaydır. Aynı şekilde basit bir şekilde içerisindeki mamulün boşaltım işlemi yapılabilmektedir. Plastik silo depoları sayesinde istediğiniz mamulleri basit ve hızlı bir şekilde depolayabilirsiniz.

Silo Deposu Fiyatları

Konik gövde yapısı ve demir koruma kafesi sayesinde güvenli kullanım sunan ürünler çeşitli kapasitelerde üretiliyor. Kullanım alanına ve deponun yerleşim yerine uygun olarak 1 ton kapasiteden 20 ton kapasiteye kadar farklı modelleri bulunuyor. Hangi sektörde kullanırsanız işinizi kolaylaştıran depolarımız AR-GE ve ÜR-GE departmanlarımızın çeşitli geliştirmelerinden sonra en güvenli kullanım çözümüne uygun hale getirilmiştir.

Geniş kullanım alanına sahip depolar güvenli olmasının yanında en uygun fiyatlar ile müşterilerimize sunulmaktadır. Silo deposu fiyatları karşılaştırıldığında sektöründeki en iyi ürünlerin Karmod Plastik üretimi silo deposu olduğunu sizlerde göreceksiniz. Bu ürünler içerisinde her bir deponun belli bir fiyatı bulunmaktadır. Fiyatları belirleyen en önemli unsur üretim hammaddesi ve kullanılan malzemelerdir. Plastik silo depoları haricinde polyester hammadde ve paslanmaz krom saç kullanılarak üretilen silo deposu modelleri bulunmaktadır. Silo deposu fiyatları belirlenirken üretiminde kullanılan hammadde ve malzemelerin özellikleri dikkate alınmaktadır.

Uzman ekibimiz tarafından özenle üretilen depolarımız ihtiyaçlarınıza uygun yapıdadır ve bütçenizi zorlamaz. İhtiyacınıza uygun olarak demir ayaklı olmayan depolar arıyorsanız polietilen dik su deposu ürünlerimizi de inceleyebilirsiniz. Avrupa standartlarında üretimi ve çeşitli sertifikaları ile kalitesi tescillenen ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Hızlı bir şekilde satış danışmanlarımız ile sipariş oluşturabilir ve üstün kaliteyi kolay bir şekilde elde edebilirsiniz.

Silo Deposu Modelleri

Depoların temel amacı çeşitli sıvı ve katı ürünlerin depolanmasını sağlamaktır. Depolanacak ürünleri korumak ve kolay bir şekilde geri kullanımını sağlamak en temel amaçtır. Tüm bu ihtiyaçları karşılarken güvenli kullanım önceliklidir. Depo modelleri dikey, yatay ve prizmatik köşeli olarak üretilmektedir. Standart bir deponun polietilen hammadde, polyester hammadde ve krom saç kullanılarak üretimleri bulunmaktadır. Konik yapıdaki depolar ise 3 farklı modelde ve çeşitli kapasitelerde üretilmektedir. Konik depolar 1 ton ile 20 ton arası kapasitelere sahiptir. Kullanım alanına ve depolama ihtiyacınıza göre en uygun seçimi yaparak ürünlerimize kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. Bu depolar açık ağızlı ve kapalı ağızlı olarak da üretilmektedir. Bu şekilde de ihtiyacınıza uygun olarak istenilen modeli tercih edebilirsiniz.

Konik yapıdaki depo ürünlerinin basit bir şekilde su depolamadan endüstriyel amaçlı kimyasal depolamaya kadar geniş bir kullanım amacı bulunmaktadır. Silo deposu modelleri sayesinde her türlü ürünün depolanması sağlanmaktadır. Çeşitli litrelerdeki kapasiteleri ile ürünlerimiz rahatlıkla kullanılabilmektedir. Özellikle LLDPE polietilen hammadde ile üretilen demir ayaklı konik depolar doğa dostu ve çevreye zarar vermeyen yapıdadır. Kullandığımız polietilen hammaddenin gıda sertifikalı olması sayesinde insan sağlığına karşıda güvenle kullanım sunmaktadır.

Silo Deposu Kullanım Alanları

Depolar standart olarak su depolamaya uygun olarak üretilmektedir. Fakat %100 güçlendirilebilir yapısıyla her türlü sıvının ve kimyasalın depolanmasına uygun hale getirilmektedir. Silo deposu modelleri LLDPE hammadde kullanılarak üretildiğinden barındırılacak sıvının cinsine uygun olarak güçlendirilebilir ve istenilen tüm alanlarda kullanılabilir. Bu depolar başta tarım alanlarında olmak üzere sıklıkla tercih edilmektedir. Yapısı sayesinde çeşitli katı ve sıvı gıdaları barındırmak için kullanılmaktadır. Solucan gübresinden su depolamaya, kimyasal asit depolamadan zirai ilaç barındırmaya, meyve suyu depolamadan küçük boyutlu katı gıda stoklamaya kadar geniş bir kullanım alanına sahiptir. Fonksiyonel kullanım imkanı sayesinde en ideal depolarımızdan biridir. Bu depolar korozyona ve darbeye dayanıklı yapısı sayesinde de kullanım alanlarında güvenliği ön planda tutmaktadır.

Eğer kullanım alanınızda korozyon, darbe gibi problemler bulunmuyorsa ve deponun yerleştirileceği zemin düz bir alandan oluşuyorsa polietilen yatay su deposu seçeneklerimizi de incelemenizi tavsiye etmekteyiz. Bu depoların plastik ayaklı yapısı ile gövdenin yere teması engellenmiştir. Silo modellerinden farklı olarak çevresinde demir bir koruma kafesi bulunmamaktadır. Yatay depolar tamamen plastik gövde yapısında ve aynı şekilde plastik ayaklara sahip olarak monoblok tek parçalı gövde yapısında üretilmektedir.

Silo Deposu Özellikleri

Karmod üretimi plastik silo depoları uzun yıllar boyunca kullanım sağlamaktadır. Silo deposu özellikleri göz önüne alındığında dünya standartlarına sahip Avrupa’ dan özel olarak getirdiğimiz 1. kalite LLDPE hammadde ile üretilmesi en önemli avantajıdır. Ayrıca standart su depolarından farklı olarak dış gövdesini çevreleyen demir bir koruma kafesi bulunmaktadır. Bu sayede dış darbelere karşı yüksek oranda koruma sağlamaktadır. Ayrıca demir ayakları sayesinde deponun yer ile teması kesilmiştir. Bu sayede bulunduğu ortamda çevreden gelebilecek darbelere karşı ek bir koruma kazanmıştır.

Alt gövdesi konik yapıda olan depo modelleri ayrıca paslanmaz ayak kullanılarak da üretilmektedir. Paslanmaz ayaklar sayesinde dış gövde yapısı daha uzun ömürlü olmaktadır. Bu depolar gövde yapısı haricinde standart kapak ebatlarına sahiptir. Kapakta oluşabilecek çatlama ve kırılma gibi durumlarda değişiminin yapılması çok kolaydır. Alt tarafında yer alan çıkış ve boşaltım yuvasına hortum veya vana takılarak kullanılabilmektedir. İstediğiniz ölçülerde çıkış yuvasına sahip konik depolar kolaylıkla üretilmektedir.

Silo deposu özellikleri göz önüne alındığında plastik modeldeki ürünler standart ölçülere sahiptir. Fakat polyester hammadde veya krom saç kullanılarak üretilen silo deposu modelleri özel ölçülere sahip olarak üretilebiliyor. Bu nedenle özel projeleriniz ve ölçüleriniz varsa polyester veya paslanmaz modeldeki ürünler tercih edilmelidir. Silo deposu fiyatları düşünüldüğünde en uygun maliyete sahip depolar plastik silo depoları olarak öne çıkmaktadır. Bu nedenle satın alacağınız ürünlerin kullanım alanlarına ve depolama ihtiyaçlarına göre en doğru tercihini yapmalısınız. Eğer alacağınız depo hakkında karar veremediyseniz uzman satış ekibimizi arayarak depolama ihtiyaçlarınızı detaylı bir şekilde anlatabilir ve en uygun ürünü seçme konusunda uzmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.

×
Sepetinizde şuan {{ basketItems.length }} ürün var.
Product Image
{{ item.piece }}
×