Çağrı Merkezi 444 55 60

Polyester Dikey Su Deposu

Su deposu ürünleri arasında standart üretime sahip dikey polyester depolama tankı kullanım ergonomisiyle öne çıkıyor. Ürün hacimsel olarak dikey uzunlukta yükseldiğinden özellikle dar mekanlara kullanım kolaylığı sağlıyor. Aynı zamanda sıvıların daha yüksek debiyle kolayca akmasına imkan oluşturuyor. Dikey polyester tank 400 litreden başlayarak 30 tona kadar 26 farklı boyutta Karmod kalite garantisiyle standart üretim gerçekleştiriliyor. Polyester su deposu kullanımıyla öne çıkan ürünler yüksek mukavemet ve uzun ömür dayanımına sahiptir.

Dikey polyester depolama tankı polyester reçineler cam elyaf takviyesi ile buluşturularak özel yapıştırıcılar ve güçlendirici ajanlar kullanılarak uzmanlıkla üretilmektedir. ISO kalite belgelendirme sisteminde sertifikalandırılmış olup kokusuz, uzun yıllar bakım gerektirmeyen kolay temizlenebilen özelliktedir.

Polyester Su Deposu
400 Lt Dik Polyester Depo
Polyester Su Deposu
500 Lt Dik Polyester Depo
Polyester Su Deposu
750 Lt Dik Polyester Depo
Polyester Su Deposu
1000 Lt Dik Polyester Depo
1000 Litre
Polyester Su Deposu
1500 Lt Dik Polyester Depo
Polyester Su Deposu
2000 Lt Dik polyester Depo
Polyester Su Deposu
2500 Lt Dik Polyester Depo
Polyester Su Deposu
3000 Lt Dik Polyester Depo
Polyester Su Deposu
3500 Lt Dik Polyester Depo
Polyester Su Deposu
4000 Lt Dik Polyester Depo
Polyester Su Deposu
4500 Lt Dik Polyester Depo
Polyester Su Deposu
5000 Lt Dik Polyester Depo
Polyester Su Deposu
5000 Litre Dik Polyester Depo
Polyester Su Deposu
6000 Lt Dik Polyester Depo
Polyester Su Deposu
7000 Lt Dik Polyester Depo
Polyester Su Deposu
7500 Lt Dik Polyester Depo
Polyester Su Deposu
8000 Lt Dik Polyester Depo
Polyester Su Deposu
8000 Litre Dik Polyester Su Deposu (Büyük)
Polyester Su Deposu
9000 Lt Dik polyester Depo
Polyester Su Deposu
10000 Lt Dik Polyester Depo
Polyester Su Deposu
10 Ton Dik Polyester Depo
Polyester Su Deposu
15 Ton Dik Polyester Depo
Polyester Su Deposu
20 Ton Dik Polyester Depo
Polyester Su Deposu
25 Ton Dik Polyester Depo
Polyester Su Deposu
30 Ton Dik Polyester Depo

Sudan Kimyasala, Asitten Mazot Depolamaya Dikey Polyester Tank

Dikey polyester silindirik tank sıvı depolamada geniş yelpazede farklı alanlarda kullanım avantajıyla öne çıkar. -5°C ile +50°C ısı muhafaza dayanımıyla su ve kimyasalların depolanmasına imkan oluşturur. Gıda güvenliği uygunluğuyla içme ve kullanma suyunun depolanmasında kullanılmaktadır. Aynı şekilde endüstriyel kullanımlarda dikey polyester tank yağ, glikoz gibi çok sayıda sıvı gıda maddesinin depolanmasında tercih edilmektedir.

Dikey polyester depolama tankı mazot benzeri petrol ürünleriyle çok sayıda sıvı kimyasalın depolanmasında kullanılmaktadır. Farklı sektörlerde fabrika üretim tesislerinde mazot, asit, tekstil boyama sıvıları gibi kimyasalların depolanarak kullanımı için tercih edilmektedir. Cam elyaf takviyesiyle dayanımı istenilen oranda artırılabilen polyester depolama tankı birçok kimyasalın muhafazasına uygun hale getirilmektedir. Daha yüksek depolama mukavemeti gerektiren aşındırıcı kimyasallara epoksi esaslı vinilester reçine kullanılarak dayanım en iyi seviyeye yükseltilmektedir. Özel kimyasalların depolanması ihtiyaçlarında Karmod uzmanlığına mutlaka bilgi almak için başvurunuz. En iyi polyester depolama tankı çözümü ile buluşarak üretiminizi sorunsuz ve güvenli bir şekilde gerçekleştirin.

Kalite Üstünlükleri Dikey Polyester Depolama Tankı Ürünlerinde

Dikey silindirik modellerindeki 26 değişik ölçüde standart üretim farklı kullanım yerlerine depolama çözüm alternatifi getiriyor. Polyester reçineler cam elyaf takviyeleriyle güçlendirilerek özel yapıştırıcı ve kimyasal kullanımıyla en iyi darbe dayanım özelliğine sahip depolar üretiliyor.  İstendiğinde içerisinde muhafaza edilmesi planlanan kimyasalın özgül ağırlığına göre gövde katmanları artırılarak dikey polyester tank optimal et kalınlığına yükseltilebiliyor. 

Kapakları yine polyester hammadde kullanımıyla üretilmiş olup litre hacmine özel tasarlanmış boğaz çapına sahiptir. Standart olarak kullanılan paslanmaz galvanizli manşon opsiyonel üretimle krom, pvc veya flanşlı çıkış sisteminde malzeme kullanımıyla hazırlanabilmektedir. 

Dikey polyester silindirik tank toprak üstü genel kullanımla beraber gövde güçlendirmesi yapılarak toprak altı kullanıma uygun özellikte de üretilmektedir. Toprak altı depo kullanımında son yıllarda endüstri tesislerinde yangın müdahale suyu depolanmasında 20 ila 30 tonluk dikey polyester su deposu tercih edilmektedir. Aynı şekilde yağmur suyu hasadında toprak altı polyester depo kullanımı yaygınlaşmıştır.

Dikey Polyester Tank Çok Az Yer Kaplar

Özellikle endüstri üretim tesislerinde her türlü malzemenin çok az yer kaplayan modelleri imalat alanını daraltmaması amacıyla tercih edilmektedir. Dikey polyester tank en yüksek tonajlı üretimlerinde bile yukarı doğru yükselerek yatay hacimde çok az yer kaplar. Üretim tesislerinde çok az yer kaplayarak üretim akışına engel olmadan hız verir. İstendiğinde toprak altı kullanım şartlarına özel desteklenmiş üretim yapılarak tamamen gizlenerek işlevini sorunsuz sürdürmeye devam eder. Dikey depo avantajı akışkanlığın öne çıktı debi hızında da etkisini gösterir. Yatay depolara göre daha iyi basınçla ekstra cihazlara ihtiyaç duyulmadan kullanım imkanı sunar.

Dikey polyester depolama tankı üretiminde kullanılan polyester hammadde mukavemet ve yıpranmaz üstünlüğüyle öne çıkar. Polyester depolar diğer depo modellerine göre bu nedenle daha sağlam ve uzun ömürlü kullanım avantajına sahiptir. Farklı litre ve tonajlarda üretim avantajıyla özel depolama tanklarının üretimini de kolaylaştırır. Uzun yıllar güvenle kullanılmakta olup olası yıpranmalar kolaylıkla tamir edilerek tekrar kullanıma sunulur. UV güneş ışınlarından etkilenmez. Temizlik ve bakımı son derece kolaydır. Standart renkle birlikte istenilen farklı kurumsal renklere göre üretim yapılabilir. 

Daha iyi bir kullanım için dikey polyester tank ürünlerini düzgün zeminde beton bir yüzeye konumlandırmanızı öneririz. Düzgün yüzey deponun zeminle tam temas etmesini sağlayarak kullanım ömrünü uzatacaktır. Depoyu farklı yerlere transfer edeceğinizde manşon ve olum kapak ağzından tutulmamalıdır. Kimyasal sıvı depolamak istediğinizde kimyasal içeriğini Karmod satış temsilcisiyle mutlaka paylaşın. Kimyasal değerlere göre en iyi depoyu almanız sağlıklı bilgilendirmeyle mümkün olacaktır.

×
Sepetinizde şuan {{ basketItems.length }} ürün var.
Product Image
{{ item.piece }}
×