Çağrı Merkezi 444 55 60

Deniz Bisikleti

Deniz Bisikleti

Eğlencenin Sudaki Adı Deniz Bisikleti

Karmod polietilen çevreci ürünleriyle eğlence sektörünü özel tasarımlar gerçekleştirerek hizmete sunmayı sürdürüyor. Eğlenceye başlamak için deniz bisikleti pedallarını çevirmeniz yeterli. 4 kişi taşıma kapasitesiyle aileniz veya dostlarınızla denizde eğlenceyi doya doya yaşayın. Üstelik hiç yakıt gibi enerjiye para vermeden. Aynı zamanda liman veya marina kira derdi yaşamadan. Ekonomik deniz bisikleti fiyatı ile satışı yapılan bu güzel ürünü hemen alın su üzerindeki bedava eğlencenin süze yaşatacağı mutluluğu kaçırmayın.

Gölde Veya Denizde Suyun Olduğu Her Yerde Deniz Bisikleti

Yeni nesil pedal çarkıyla donatılı deniz bisikleti özellikle sakin sularda en iyi seyir keyfi yaşatıyor. Özel veya halk plajları, sakin koylar, göletler, göller ve havuz gibi tüm alanlarda her zaman konforla ve güvenle kullanılıyor. Hafif yapı üstünlüğüyle vadiden veya düz alandan suya rahatlıkla indiriliyor pratik şekilde kullanıma sunuluyor. İskele veya duba olan yerlere kolayca bağlanarak yıllarca yıpranmadan kullanılıyor.

Karmod Deniz Bisikleti En İyi Kalite ve Ergonomiyle

Eğlence sektörünün güven ve sorunsuz hizmet beklentileri göz önünde bulundurularak Karmod uzmanlığıyla tasarlanan deniz bisikleti en iyi konfor hedefiyle üretime alındı. Üretim ve üstünlükleriyle de deniz bisikleti satışında en çok tercih edilen ürün oldu. Tasarımda detay çözümleri, kullanım ergonomisi ve fonksiyonelliğiyle benzerlerine göre üstünlüklere sahiptir. Bu ergonomi ürünün sürüş keyfi için koltuk ve arkalık yaslanma tasarımına kadar özenle taşınmıştır.

Tasarım detayları Karmod uzmanlığı ile ürüne özel kalıplara özenle yansıtılmıştır. Kalıp hazırlama ve uygulamaları ile tasarımın üretime tam yansıması başarıyla gerçekleştirilmiştir. Üretiminde kullanılan polietilen hammadde uzun ömürlü, darbe dayanımı ile öne çıkar. Bu üstünlüklerine pütürsüz kaygan ve parlak yüzey de eklenmiştir.

Üretim farklarını belirleyen temel etken Karmod deniz bisikleti modellerinin yeni nesil rotasyon teknolojisi kullanılarak imal edilmesidir. Üretim modern tesislerde gerçekleştirilmekte olup tam ölçüde hammadde kullanımı ve özel ısıl işlem fırınlama süresi ile ürün en iyi kaliteye yükseltilmiştir. Üretimde kullanılan polietilen hammadde UV güneş ışınlarına dayanımlı olup uzun yıllar yıpranmadan ilk günkü konforu yaşatır. Polietilen yoğun tuzlu deniz suyuna karşı tam dayanımlı olup korozyon risklerinden arındırılmıştır.

Karmod deniz bisikleti modellerinde klasik çark sistemi geride bırakılarak yeni nesil pervane sistemi kullanılmıştır. Bu özellikle su üzerinde basit pedal hareketleriyle bile daha hızlı ve eğlenceli yol alma konforu kazandırılmıştır.

Deniz Bisikleti 7’den 70’e her yaşın neşe kaynağı

Yeni nesil pervane sistemiyle pedallar her yaş grubunca pratik şekilde kolayca çevrilir. Kullanan herkesi hiç yormadan sığ sularda bile en hızlı şekilde yol aldırır. Pratik kullanımıyla eğlenceli neşe kaynağı olur ve mutluluğu doyasıya yaşatır. Özel ergonomide tasarlanan sürücü koltuğu ve arkaya yaslanma yüzeyi hiç yorulmadan kullanıma katkı sağlar.

Avantajlı Deniz Bisikleti Fiyatı ile bir kez alın yıllarca kullanın

Karmod bu özel ürünle eğlenceye geniş kesimlerin kolayca ulaşabilmesini hedeflemiştir. Deniz bisikleti satışı politikasını da bu çerçevede belirleyen Karmod bireysel kullanıcıların taleplerini de en iyi şekilde karşılamaktadır. Bireysel kullanıcılar villalarındaki kişisel özel havuzlarında kullanım için tekli satın almalarını kolayca yapabilirler. Plajlar, göller veya göletlerde eğlence işletmeciliği yapan firmalar avantajlı deniz bisikleti fiyatları ile kazançlarını kolayca artırabilirler. Bir kez satın aldıkları bu eğlence ürünü yıllarca bakım gerektirmeden güvenle kullanılır. Metal aksamları da paslanmaz metal aksesuarlar kullanılarak hazırlanmış olup deniz suyundan etkilenmez. 

Deniz Bisikleti Sessizlik ve Huzur Demek

Deniz bisikletlerini deniz plaj sahiline veya işletmenizin bulunduğu göletinize indirin hemen hizmete alın. Motorsuz deniz eğlence aracıyla evinizi veya işletmenizi gürültüden uzak tutun. Misafirleriniz denizde veya gölde sessizce neşeye yol alsın ortam hep sakin ve nezih kalsın. Bakım gerektirmeden, benzin, mazot ve yağ gibi paralı enerjileri kullanmadan daima kazanın. Yakıt enerjisine gerek duymayan üstünlüğü ile tesisinize gelen ziyaretçilere ter temiz bol oksijenli ortam hazırlayın.   

Karmod Deniz Bisikleti Avantajları

 • Uzun yıllar bakım gerektirmeden kullanıma özel kalite
 • Kullanım ergonomisiyle üstün özellikler
 • Yeni nesil kolay sürüş kazandıran çark sistemi
 • Darbeye dayanıklı çift cidarlı sistem
 • Bisikletin su üzerinde rahat yol almasını kolaylaştıran özel taban sistemi
 • Güverteye çıkış ve inişi kolaylaştıran tasarım
 • Arkadan ergonomik kullanımda yüzmeye iniş basamağı
 • Hafif yapı özelliği ile suya kolay indirme ve çıkarma
 • Kolay temizlenebilme özelliği, çevreyi kirletmeyen yapı ve çalışma sistemi
 • İçecek tutucu özel cepler
 • Petrol veya elektrik enerjisi gerektirmeden çevreci kullanım
 • Sessiz, gürültüsüz sürüş keyfi
 • Çeşitli renk alternatiflerde üretimle deniz bisikleti satışı
 • 4 kişi kullanım kapasitesi
×
Sepetinizde şuan {{ basketItems.length }} ürün var.
Product Image
{{ item.piece }}
×