Çağrı Merkezi 444 55 60

Donmaz Hayvan Sulukları

Donmaz Hayvan Sulukları

Besicilikte Dört Mevsim Koruma: Donmaz Suluk

Polietilen hammaddeden yaşamı kolaylaştıran özel üretimler gerçekleştiren Karmod uzmanlığıyla endüstriyel besiciliği kolaylaştıran ürünler geliştirmeyi sürdürüyor. Donmaz su tankı sektöre özel geliştirip üretilen ürünlerden biri. Yalıtımlı su depolama tankı üstünlüklerini üzerinde taşıyan bu özel ürün besi çiftliklerinde yaşanan hayvan içme suyu sorunlarını tamamen ortadan kaldırıyor. Donmaz özelliğiyle çiftlik besiciliğine sorun çözücülüğünün yanı sıra pratik ve kolay kullanımda sürdürülebilir suluk konforu kazandırıyor.

Sığır içme suyu teknesi olarak da isimlendiren suluğun en önemli avantajı dört mevsim hayvan içme suyuna olumsuz hava koşullarına karşı tam koruma sağlaması. Bu özel ürün sıcaklığın sıfırın altında seyrettiği soğuk havalarda suyun donmasını önleyerek besicilerin işini kolaylaştırıyor. Aynı şekilde yazın en sıcak günlerinde özel muhafaza sistemiyle suyun ısınmasını engelliyor.

Donmaz suluk bu koruma özelliğini çift cidarlı üretim sistemiyle beraber köpük dolgulu panel yapısıyla sağlıyor. Bu yenilikçi sistemle endüstriyel besi çiftliklerinde beslenen hayvanlara her iklim koşulunda temiz ve sağlıklı içme suyu çözümü kazandırılıyor. Aynı özellikle mera hayvancılığında da kullanılan donmaz su tankı iklim değişkenliklerinden etkilenmeden su konforunu sürdürüyor.

Ergonomik Donmaz Suluk Nasıl Kullanılıyor?

Karmod uzmanlığında tasarlanıp üretilen yalıtımlı su depolama tankı iki hayvanın aynı anda su içebileceği ergonomiye sahip. Merkezi şebeke su dağıtım sistemine de bağlana bilen donmaz su tankı iki bar basınca sahip şebeke bağlantısıyla 25 büyükbaş hayvanın su ihtiyacını karşılayabiliyor. 80 litrelik geniş haznesi ve geniş üst bölümüyle iki hayvan aynı anda su içerken birbirlerine engel olmadan suluğu kullanabiliyor.

Donmaz suluk çift bilyeli frost free suluk sistemiyle içimi daha da kolaylaştırıyor. Düz bir zemin olmak koşuluyla her türlü arazi ortamına konulabilen sığır içme suyu teknesi iç ve dış ortam farkı gözetmeden yerleşim yapılabiliyor. Sabitlenebilir vida bağlantı ekipmanıyla sabit bir mekanda kullanılabiliyor. Portatif çok hafif malzeme avantajıyla arazi veya iç ortamlarda farklı yerle kolayca taşınarak kullanılabilir özelliği ile çok pratik.

Özel Ürünlere Yansıyan Yalıtımlı Su Depolama Tankı Uzmanlığı

Karmod özel üretimleri arasında yer alan havyan besiciliği için tasarlanmış donmaz su tankı üretim üstünlükleriyle de farklı. Besicilikteki saha sulama ihtiyaçları göz önünde bulundurularak en iyi ergonomide tasarlanan ürün özel teknoloji ile yalıtımlı su depolama tankı üretim üstünlüğüyle hazırlanıyor. Pütürsüz kaygan yüzeylerin elde edildiği özel kalıplar modern tesislerde yeni nesil rotasyon teknolojisi kullanılarak üretiliyor. Çok sayıda ürün kısa sürede imal edilerek kullanıma ihtiyaç duyan çiftliklere gönderiliyor.

Üretim aşamasında uzmanlıkla gerçekleştirilen çift cidar aşamaları ve köpük dolgu uygulamasıyla donmaz suluk en iyi kaliteye ulaşıyor. Zorlu arazi şartlarında bile darbe dayanımıyla uzun yıllar güvenle kullanılan bu ürün her zaman ilk günkü gibi iklim dayanımıyla sağlıklı içme suyunu hayvanlarla buluşturuyor.

Gıdaya Uygun Hammadde Kullanımıyla En Güvenli Sığır İçme Suyu Teknesi

Karmod donmaz suluk gıda uygunluğuna sahip polietilen hammaddede kullanımıyla üretilmektedir. Yıllar geçse bile kullanım süresince ilk günkü gibi gıda uygunluğunu sürdürür. Kullanılan hammadde içme suyu depolanmasında yaygın kullanımdaki polietilen su depolama tanklarıyla aynıdır. 

Donmaz Su Tankı Test Edildi Onaylandı

Üretim öncesi kullanım işlev doğrultusunda test edilen Karmod donmaz suluk ürününün donmaz dayanımı test edilerek onaylandı. Ürünün -21°C koşullarında donmadığı yapılan testle onaylandı.

Kolay Açılabilir Kapak Sistemi Karmod Donmaz Suluk’ta

Karmod tasarım üstünlüğüyle donmaz suluk üst kapağı özel vida sistemiyle kolaylıkla açılabilir. Bu sistemle özellikle bahar ve yaz kullanımlarında ürünün hayvan içme suyu beraber yalak veya yemlik olarak değerlendirilmesi sağlanır.

Karmod Donmaz Su Tankı Neden Tercih Edilmeli?

Karmod donmaz suluk tasarım üstünlüğü ile hayvan sulamayı kolaylaştırırken onların temiz suyla sağlıklı beslenmelerine önemli katkı sağlar. Donmaz özelliğiyle besicilerin özellikle kış aylarında yaşadığı sulama çilesini ortadan kaldırarak onları keyifli besicilikle buluşturur. 

Birinci kalite gıda güvenliğindeki polietilen hammadde kullanımıyla hayvan sağlığına ekstra koruma sağlar. İçerisinde depoladığı suyu ısı ve ışık geçirmez özelliğiyle ilk günkü gibi muhafaza eder. Her içimde hayvanları sağlıklı temiz suyla buluşturur. Çift cidar ve köpük uygulamasıyla soğuk havalarda donmayı ortadan kaldırırken yazın kavurucu sıcağında suyun ısınmasını engeller.

Rotasyon teknolojisiyle tam zamanlı ısıl işlem uygulaması yapılarak üretildiğinden darbe dayanımı oldukça yüksektir. Üretim sistemi üstünlükleriyle Karmod donmaz suluk fiyatı avantajlarına uzun yıllar kullandıkça ortaya koyar. Seri üretimlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve güncel donmaz suluk fiyatı öğrenmek için bizi arayabilirsiniz.

Karmod Donmaz Suluk Ölçüleri:
  • Kapasite: 80 Litre
  • Yükseklik: 54 cm
  • En: 72 cm
  • Uzunluk: 101 cm
×
Sepetinizde şuan {{ basketItems.length }} ürün var.
Product Image
{{ item.piece }}
×