Dikey Paslanmaz Depo

Dikey Paslanmaz Depo

Gıdadan Kimyaya Endüstri Tesislerinin yardımcısı Dikey paslanmaz su deposu

Korozyon ve küf oluşumlarına karşı son derece güvenli Karmod dikey paslanmaz tank gıdadan kimyaya endüstri üretiminin bir parçası. Güvenilir depolama avantajlarıyla özellikle süt, zeytin yağ, glikoz şurubu gibi maddelerin üretim tesislerinde depolanmasında en önemli yardımcı. Her biri 1986 yılından beri depolama tankları üretimin lider markası Karmod tarafından imal ediliyor. Karmod modern tasarımlarını AISI 304 paslanmaz çelik sınıfındaki malzeme kullanımıyla gerçekleştiriyor.

Hemen Teklif Al
Dikey Paslanmaz Depo 500 Litre Dik Paslanmaz Depo 500 Litre Dik Paslanmaz Depo | Detaylı Gör 500 Litre
Dikey Paslanmaz Depo 1 Ton Dik Paslanmaz Depo 1 Ton Dik Paslanmaz Depo | Detaylı Gör 1 Ton
Dikey Paslanmaz Depo 2 Ton Dik Paslanmaz Depo 2 Ton Dik Paslanmaz Depo | Detaylı Gör 2 Ton
Dikey Paslanmaz Depo 3 Ton Dik Paslanmaz Depo 3 Ton Dik Paslanmaz Depo | Detaylı Gör 3 Ton
Dikey Paslanmaz Depo 4 Ton Dik Paslanmaz Depo 4 Ton Dik Paslanmaz Depo | Detaylı Gör 4 Ton
Dikey Paslanmaz Depo 5 Ton Dik Paslanmaz Depo 5 Ton Dik Paslanmaz Depo | Detaylı Gör 5 Ton
Dikey Paslanmaz Depo 6 Ton Dik Paslanmaz Depo 6 Ton Dik Paslanmaz Depo | Detaylı Gör 6 Ton
Dikey Paslanmaz Depo 7 Ton Dik Paslanmaz Depo 7 Ton Dik Paslanmaz Depo | Detaylı Gör 7 Ton
Dikey Paslanmaz Depo 8 Ton Dik Paslanmaz Depo 8 Ton Dik Paslanmaz Depo | Detaylı Gör 8 Ton
Dikey Paslanmaz Depo 9 Ton Dik Paslanmaz Depo 9 Ton Dik Paslanmaz Depo | Detaylı Gör 9 Ton
Dikey Paslanmaz Depo 10 Ton Dik Paslanmaz Depo 10 Ton Dik Paslanmaz Depo | Detaylı Gör 10 Ton
Dikey Paslanmaz Depo 15 Ton Dik Paslanmaz Depo 15 Ton Dik Paslanmaz Depo | Detaylı Gör 15 Ton
Dikey Paslanmaz Depo 20 Ton Dik Paslanmaz Depo 20 Ton Dik Paslanmaz Depo | Detaylı Gör 20 Ton
Dikey Paslanmaz Depo 25 Ton Dik Paslanmaz Depo 25 Ton Dik Paslanmaz Depo | Detaylı Gör 25 Ton
Dikey Paslanmaz Depo 30 Ton Dik Paslanmaz Depo 30 Ton Dik Paslanmaz Depo | Detaylı Gör 30 Ton

Birleşim alanlarında argon kaynağı kullanılmakta olup üretim sonrası sızdırmazlık testlerinin de içinde yer aldığı kalite kontrol süreçlerinden geçirilmektedir. Karmod paslanmaz dikey su deposu ISO kalite standardıyla üretilmekte olup uzun ömürlü ve güvenli kullanım üstünlüğü ile satış sonrası marka garanti kapsamına sahiptir. Paslanmaz dikey depo ürünlerimiz endüstriyle beraber evsel kullanımlarda da çok tercih gören bir model.  

500 Litreden 30 Tona Dikey Paslanmaz Tank Karmod güvencesiyle

Karmod uzmanlığı ve kalite güvencesiyle paslanmaz çelik dikey su deposu modellerinde standart olarak 15 farklı litre ve tonajda depo üretimi gerçekleştiriliyor. Standart dikey depolama tankı ürünleri 500 litreden başlayarak 30 tona kadar yapılıyor. Günümüzde bu tankların her bir modeli evsel kullanımla beraber en küçük gıda işletmesinden gıdadan kimyaya çok sayıda entegre tesiste güvenle kullanılıyor. Endüstri üretim tesislerinde silo tarzı kullanımlar için dikey paslanmaz tank modelleri yan yana birleştirilerek bir araya getiriliyor. Özel proje ile bağlantılanan bu depolarda aynı tesiste tek ürünle birlikte her birinde farklı sıvı üretimlerin depolanması gerçekleştirilebiliyor.

Dikey paslanmaz su deposu üretim tesislerinde mekandan da kazanım sağlıyor. Yukarı doğru yükselen dar gövdesiyle konulduğu yeri daraltmadan pratik işlevde kullanılabiliyor. Dikey konumlandırma aynı zamanda sürekli dolum ve boşaltım yapılan sıvı tankının en iyi basınç debisiyle kolay boşaltımını kolaylaştırıyor. Aynı zamanda içerisinde yapılacak temizlik benzeri genel bakımları son derece kolaylaştırıyor. Basınçlı su gibi uygulamalarla temizliği kolayca yapılabiliyor. 

Sudan Süte, Meyve Suyundan Kimyasal Asitlere Paslanmaz Dikey Depo

Paslanmaz dikey depo su depolamadan gıda ve farklı kimyasalların muhafazasına birçok alanda kullanım işlevine sahip. Ev ve konutlarla beraber üretim tesislerinde içilebilir temiz suyun depolanarak güvenli muhafazasında özelikle tercih ediliyor. Gıda sektöründe süt ve meyve suyu üretim tesisleri başta olmak üzere hemen hemen her tesiste dikey paslanmaz tank kullanılıyor.

Gıdada güvenilir depolama özelliğiyle paslanmaz tankların kullanıldığı o kadar fazla alan var ki. Zeytinyağı, sıvıyağ, kıvam artırıcılar, gıda koruyucular, özel karışımlar, pekmez, sirke, çikolata, glikoz, gıda asitleri bunlar arasında. Yine sanayi üretiminde ihtiyaç duyulan çok sayıda kimyasalın güvenli kullanımı için paslanmaz dikey depo ürünleri kullanılıyor. Asitler başta olmak üzere mazot benzeri petrol ürünleri, ilaç üretim sanayindeki sıvı etken madde ve katkı maddeleri bu özel depoların içinde güvenle korunuyor.

Paslanmaz Çelik Dikey Su Deposu Uzmanlık Uygulamaları

Karmod kalite standardında üretilen çelik sistem depolama tanklarının üretiminde gıda güvenliğinde AISI 304 çelik malzeme kullanıldığını belirtmiştik. Bazı özel tercihlerde opsiyonel olarak AISI 316 standardında üretilen paslanmaz çelik malzeme de kullanılarak üretim yapılıyor. Birleşim yerlerinde uygulanan argon kaynağı Karmod uzmanlığıyla güvenli olarak gerçekleştiriliyor. Güvensiz ekonomik uygulama türlerinden tamamen uzak duruluyor.

Bodrum kat, bina içi veya çatı katı gibi girişi dar mekanlara paslanmaz çelik dikey su deposu yerinde montajlı projeyle üretim yapılabiliyor. Bu sistemde ana parçaların üretimi Karmod modern tesislerinde demonte olarak hazırlanıyor. Sonrasında montaj planıyla kullanım yerine sevk ediliyor. Karmod uzman ekibince birleştirilen parçalarla dikey paslanmaz tank kullanıma hazır halde sunuluyor.

Paslanmaz tanklar yer altı depo kullanım şartlarına uygun özellikte imal edilmiş olup ihtiyaç duyulan alanlarda toprağın altına gömülerek kullanılabilir. Bunun için deponun sağlıklı kullanımı için zeminine özel beton veya çelik karkas sistemi hazırlanması gerekmektedir. Kot yüksekliği fazla olan 15 ila 30 ton arasındaki paslanmaz çelik dikey su deposu modellerimizde depo üzerine ulaşım için merdiven bulunmaktadır.

Sepetinizde şuan ürün bulunmuyor!