Çağrı Merkezi 444 55 60

Tekirdağ Tonluk Depolar

su deposu seçeneklerinin kullanıcısına sunduğu birçok avantaj bulunuyor. Tekirdağ bölgesinin mevsim koşullarına da uyum sağlayabilen bir yapısı bulunmaktadır. Tekirdağ tonluk depo fiyatları da oldukça uygun olduğu için yöre halkı tarafından hemen benimsenmiştir.

Tekirdağ bölgesi bir sanayi bölgesidir. Tekirdağ tonluk depo ürünlerimiz pek çok sanayi ve üretim alanında çokça kullanılmaktadır. Tekirdağ bölgesinin iklim koşullarına baktığımızda ise kış mevsimlerinin ılık, yazların ise oldukça sıcak olduğu görülmektedir. Tekirdağ tonluk depo ürünlerimiz de hem evde hem sanayilerde kullanılabilir. Fakat Tekirdağ’da sanayi çok olduğu için sanayi kullanımı çok fazladır.

Tekirdağ tonluk depo ürünlerimizin içerisinde hemen hemen her şey depolanabilmektedir. Bu sebepten ötürü çevremizde Tekirdağ su tankı çeşitlerini çok görmekteyiz. Tekirdağ tonluk depo özellikleri arasında kullanılan hammaddenin depolanan içeriğe herhangi bir zarar vermediği görülmektedir. 

Tekirdağ Tonluk Depo Fiyatları

Bir depo satın alınmadan önce mutlaka fiyat araştırılması yapılıyor. Tekirdağ tonluk depo fiyatları incelendiğinde ise bütün avantajlarına rağmen, modellerin oldukça uygun bir fiyat etiketine sahip olduğu görülmektedir.

Tekirdağ tonluk depo fiyatları belirlenirken, Tekirdağ yerli halkının bütçeleri de göz önünde bulundurularak minimum kar marjı, maksimum müşteri memnuniyeti ilkesi benimsedik. Bu sayede Tekirdağ tonluk depo fiyatları oldukça uygun oldu ve halk tarafından hemen benimsenmiştir. 

Karmod 1986 yılından bugüne kadar olan sektördeki tecrübesi ile yerli üreticiler arasında depolama ürünleri üretimi lideridir. Çünkü Tekirdağ tonluk depo modelleri oldukça sağlam ve uzun ömürlü üretilmektedir.  En uygun fiyat etiketine sahip depolar ise polietilen kullanılarak ürettiğimiz depolardır.

Tekirdağ Tonluk Depo Modelleri

5 tonluk su deposu özellikleri kapsamında baktığımızda modellerin çeşitli tasarımlar ile üretildiği görülmektedir. Depo tasarımları yatay, dikey, dikdörtgen gibi tasarımlar olabilyor. Bu tasarımlar ise kullanım kolaylığı sağlamak açısından yapılmaktadır.
Tekirdağ tonluk depo ürünlerimiz arasında ürüne özgü depolarda bulunmaktadır. Bu depolara örnek olarak turşu depolarını verebiliriz. Turşu depoları daha çok zeytin, yaprak gibi gıda ürünlerinin salamura işlemleri yapılmaktadır. Bu sebepten ötürü bu depolar salamura işlemlerine özgü üretilmektedir. 

Bunların yanı sıra Tekirdağ tonluk depo ürünlerimiz arasında silo depolar bulunmaktadır. Bu depolar kapaklı ve kapaksız olmak üzere üretilmektedirler. Bunun en büyük sebebi ise ayakları bulunan bir depo olduğu için kapaksız modellerde genellikle tahıl depolaması yapılmaktadır. Tahılın tahliye ve depolama işlemleri kolaylaştığı için bu depolar çokça tercih edilmektedir. Ayrıca kapaklı modellerde ise gıda ve kimyasal madde depolamaları oldukça fazladır. Çünkü konik yapısının tam altında bulunan manşon aracılığı ile depo tam boşaltım sağlayabilir. 

Tekirdağ Tonluk Depo Özellikleri

Bir depo, bazı zamanlar kapalı mekanlarda muhafaza edilirken, çoğu zamanda açık alanlarda muhafaza edilmektedir. Bu sebepten ötürü bir üretici olarak İstanbul tonluk depo modelleri UV stabilzasyonlu hale getirdik. Depoların bu işlevi hammaddesinden kaynaklanmaktadır. Üretmiş olduğumuz tüm Tekirdağ tonluk depo modelleri kaliteli hammaddeler kaliteli hammaddeler ile üretilmiştir. Bu hammaddeler özenle seçilmektedir.

Bütün tankların üretim şekli değişkenlik göstermektedir. Bu tanklar polietilen, polyester ve paslanmaz çelik olmak üzere üç farklı hammadde ile üretilmektedir. Bu hammaddeler ÜR-GE çalışmaları kapsamında içeriğe herhangi bir zarar vermediği ve sağlam niteliği olduğu için seçilmektedir. Örnek verecek olursak, demir ile depo üretilemez çünkü demir bir süre sonra içeriğe zarar verebilir. Bu durumu demir bir bardağa su koyup bir saat kadar bekledikten sonra suyu içerek test edebilirsiniz.

×
Sepetinizde şuan {{ basketItems.length }} ürün var.
Product Image
{{ item.piece }}
×