Çağrı Merkezi 444 55 60

Hayvan Yemliği ve Yalağı

Hayvan Yemliği ve Yalağı

Fonksiyonel Kullanımda Plastik Yemlik Ve Su Teknesi

Karmod uzmanlığıyla endüstriyel hayvan besiciliğine özel tasarlanıp üretilen plastik yemlik ve su tekneleri pratik kullanımıyla besiciliği kolaylaştırıyor. Özel derinliği, geniş iç hacmi ve genel kullanım ergonomisiyle çiftliklerde farklı ihtiyaçların karşılanmasına önemli katkı sağlıyor. 350 litre sıvı depolama haznesine sahip kapasitesiyle plastik su teknesi olarak kullanılabiliyor. Aynı zamanda ot, saman ve yem gibi yiyeceklerin içerisine konulduğu plastik yemlik işlevini de görüyor. Bu farklı kullanım avantajlarıyla plastik hayvan teknesi endüstriyel hayvan çiftliklerine sağladığı tasarrufla kazandırıyor.  

Hem küçükbaş hem de büyükbaş hayvancılıkta fonksiyonel kullanımdaki plastik yemlik güvenle kullanılıyor. Aynı alda çok sayıda hayvanın temiz içme suyu ve beslenme yemlerine ulaşması sağlanıyor. Bu amaçla su teknesi 210x60 yüzey ölçüsüyle çiftlik kullanım koşulları düşünülerek tasarlandı.

Çiftliklere Kazandıran Uzun Ömürlü Su Teknesi

Karmod su teknesi besi çiftliklerindeki kullanım koşulları gözlemlenerek tasarlandı. Tasarım özel kalıp sistemiyle uzmanlıkla şekillendirilerek ortaya pürüzsüz, hayvana zarar vermeyecek kayganlıkta yüzey elde edilmesinin önü açıldı. Bu özel kalıpla polietilen hammadde kullanılarak yeni nesil rotasyon teknolojisine sahip modern hatta plastik hayvan teknesi üretime alındı. Üretim aşamasında gerçekleşen tam zamanlı özel ısıl işlem fırınlamasıyla ürünün en iyi mukavemet kazanması sağlanıyor. Modern üretimle hazırlanan plastik yemlik uzun yıllar güvenli kullanım için hayvan besi çiftlikleriyle buluşuyor.

Bir kez satın alınan darbe dayanımlı ürün çiftlikte uzun yıllar güvenle kullanılırken sağladığı tasarrufla su teknesi fiyatı minimize ediliyor. Orta veya endüstriyel yüksek kapasiteli çiftliğe sahip yatırımcılar kullandıkça kazandıran plastik yemlik fiyatı ile kullandıkça kazançlı çıkıyor.

Yüksek darbe dayanımıyla bu özel suluk gerek çevrili çiftliklerde gerekse açık meralarda yıllarca yıpranmadan ve bakım gerektirmeden güvenle kullanılıyor. Aynı zamanda ürüne işleyen özel boyası ile su teknesi yıllarca boya ve diğer bakımlara ihtiyaç duymuyor. Gıda güvenliği ile hayvanlara zarar vermeden hem su hem de yem ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılıyor. Çok hafif yapı özelliği ile farklı alanlara kolayca taşınarak pratik şekilde yer değiştirilebiliyor.

Şamandıralı valf sistemi Karmod Su Teknesinde

Karmod uzmanlığıyla tasarlanıp üretilen plastik su teknesi otomatik dolum mekanizma sistemine sahip. Bu mekanizma sayesinde şebeke suyuna bağlantılanarak suyun güvenli şekilde sürekli otomatik takviye ve dolumu gerçekleşmektedir. Şamandıralı valf sistemiyle çiftlikte hayvan sulama eğlenceli hale dönüşür. Sistem bu mekanizma ile kendi kendini otomatik devam ettirirken çiftlik bakıcısına sadece genel kontrol kalır.

İnekler veya koyunlar bakıma ihtiyaç duymadan sağlıklı ve temiz içme suyuna sahip olurlar. Diledikleri zaman sularını içerek asla susuzluk çekmezler. Otomasyon valf sistemiyle hayvan içme suyunun taşarak israf edilmesinin de önüne geçilmiş olur.

Plastik Yemlik Nerelerde Kullanılır?

Çok sayıda orta ölçekli ve ileri düzeyde endüstriyel hayvan besiciliğinin yapıldığı tüm çiftliklerde farklı hayvanlarca kullanılır. Bu çiftliklerde süt inekleri, et besiciliğindeki hayvanlar, koyun ve keçiler, at çiftliklerinin her birinde farklı hayvanlarca güvenle kullanılır. Endüstriyel üretim çiftliklerinde kullanılan plastik su teknesi ile aynı anda çok sayıda hayvan bir tekneden en iyi ergonomide su içebilir. Geniş ölçüdeki tasarımıyla yatırımcıya plastik yemlik fiyatı bütçesinden kazandırır. Köylerde ailelere ait hayvanlarla hobi amaçlı gerçekleştirilen küçük çiftliklerde de aynı konforla kullanılır.

Plastik Su Teknesi hayvan sağlığını korur

Gıda güvenliğindeki polietilen hammadde kullanımıyla üretilen plastik su teknesi bakteri üretimine engel olarak hayvan sağlığını korumaya katkı sağlar. Aynı şekilde güvenli özelliğiyle insan sağlığının da korur. Bakıcılar ve çiftlik sahipleri plastik hayvan teknesi kullanımıyla güvende kalır. Hem yatırımlarını hem de kendi sağlıklarını korumuş olurlar. Uzmanlıkla hazırlanmış özel kalıp tekniği pürüzsüz üretime büyük katkı sağlar. Özel rotasyon teknolojisiyle kalıp detaylarını birebir ürüne taşıyan sistemle polietilen malzeme pürüzsüz kayganlıkta imalata dönüşür. Bu özel kalıp ve üretim teknolojisi sayesinde Karmod plastik yemlik beslenmeleri esnasında hayvanlara zarar vermez.

Plastik Su Teknesi İstenilen Dizilimde Kolay Yerleşim

Özel tasarlanan Karmod plastik su teknesi hayvan çiftliklerindeki kullanım tercihlerine göre kolay ve pratik dizilim avantajına sahiptir. Ortamın izin verdiği durma göre bağımsız ünitelerle kullanılacağı gibi yan yana dizilim yapılarak da kullanılabilir. Yine karşılıklı yerleşim yapılarak da hizmete alınabilir.

Karmod Hayvan Teknesi Ölçüleri
  • Kapasite: 350 Litre
  • Yükseklik: 50 cm
  • En: 60 cm
  • Uzunluk: 210 cm
×
Sepetinizde şuan {{ basketItems.length }} ürün var.
Product Image
{{ item.piece }}
×