Çağrı Merkezi 444 55 60

Su Kaydırakları

Su Kaydırakları

Çocuklar için güvenli havuz su kaydırağı yüzme becerilerini geliştirir

Çocukların hem fiziksel hem de bedensel gelişimine büyük katkı sağlayan yüzme becerisi çocuklar için çok önemli. Havuz su kaydırağı yüzme havuzlarına entegre edilerek çocuklarda kaydırakla yüzmeli bir tutku haline dönüştürüyor. Kaydırak onların yüzmeyi daha da severek fark etmeseler bile kendi gelişimlerine büyük katkı sağlıyor. Aynı zamanda onların yüzme gibi güzel bir sporu hiç farkına varmadan kolayca öğrenmelerine yardımcı olur.

Diğer Ürünler
Düz Su Kaydırağı
Diğer Ürünler
Dönerli Su Kaydırağı

Suda yüzme çocuklar için sakatlanma riskinin çok az olduğu tehlikesi en az spor türlerindendir. Havuz su seviyesi çocukların kullanımına özel hale getirilerek olası riskler tamamen ortadan kaldırılabilir.

Yüzme sporu yapan çocuklar onların gelişime en ihtiyaç duydukları dönemde bu sporu yaparak fiziksel ve zihinsel gelişimlerini artırırlar. Yüzerken tüm vücut kasları çalışır ve yüzme sporu yapmayan çocuklara göre daha sağlıklı olurlar. Aynı zamanda çocuklar suyun içerisinde olmaktan, arkadaşlarıyla oyun oynamaktan büyük keyif alırlar.

Dijital oyunların tehlikeli bağımlılık yapan ortamından kendilerini kurtarırlar. Kaslar ve sinir sistemleriyle beraber solunum ve sindirim sistemi de yüzme etkinliğinde bulunan çocuklarda da sağlıklı hale gelir. Havuz su kaydırağı özellikle 2 ile 7 yaş arası çocukların yüzmeyi sevmesine büyük katkı sağlar.

Günümüz çocuklarında yaygınlaşan aşırı kilo alma yani obezit riskini ortadan kaldırır. Uyku sorunu yaşayan çocuklar yüzme ile bu sorundan kurtulurlar. Aynı zamanda yoğun aktivite ile onları acıktırarak yemek yeme sorunlarına kalıcı çözüm getirir. Yüzme sporu çocukların sosyalleşmeleriyle özgüvenlerinin artmasına da büyük katkı sağlar. 

Villa ve toplu konut sitelerine özel yüzme havuzu kaydırakları

Tasarım ergonomisi ve pratikliğiyle üretilen Karmod yüzme havuzu kaydırakları özel villa ve toplu konut siteleri gibi yerlerdeki havuzları konforla buluşturur. Buralarda yaşayan çocuklara yüzmeyi sevdirerek ayrıcalıklar yaşatır. Hafif taşınabilir pratik çözümüyle havuz kaydırağı kişisel mülkteki villalar, toplu konut site bahçelerindeki havuzlar, sosyal tesisler, belediye parkları gibi alanlarda kullanılmaktadır.

Özel yüzme havuzu kaydırakları 4-6 yaş grubu çocuklara eğitim veren anaokullarında eğitimin bir parçası olarak kullanılarak fark oluşturmaktadır. Villa ve toplu konut sitelerindeki özel yüzme havuzları hijyen kontrolleri yapılarak daha sağlıklı kullanım kazanır. Her havuza kolayca uyarlanabilen su kaydırağı site çocuklarının gözetim altında havuz keyfi ile buluşarak neşeli saatler geçirmesine katkı sağlar.

Havuz kaydırağı model ve renk alternatifleriyle

1986 yılından bugüne uzmanlığıyla polyester ve polietilen hammaddeden özel üretim gerçekleştiren Karmod’un bu imalatları arasında havuz kaydırağı modellerinin ayrı bir yeri vardır. Çocukların farklı yaş gruplarında özel ergonomide konforlu kullanım düşünülerek Karmod su kaydırağı iki farklı yaş grubuna özel tasarlanıp üretilmiştir. Küçük model 2-4 yaş grubu aralığının, diğer model ise 5-7 yaş aralığındaki çocukların kullanımına özel hazırlanmıştır.

Standart modeller farklı renk seçenekleriyle üretim yapılabilmektedir. Çocukları eğlendiren ürünlerle onların villa ve toplu konut havuzları gibi ortamlarda güvenli kayma deneyimi yaşamaları hedeflenmiştir. Farklı mekanlarda çok sayıda çocuk Karmod havuz kaydırağı modellerini kullanarak ilk yüzme deneyimlerini neşeyle gerçekleştiriyor. Yüzmeyi öğrenirken bedensel ve zihinsel gelişimlerine eğlenerek katkı sağlıyorlar. Üstelik onlara özel su kaydırağı ve yüzme havuzu ile belirli sürelerde değil günün her saati bu eğlenceyi güvenle yaşıyorlar.

Her havuza kolayca uyarlanabilen havuz su kaydırağı

Karmod uzmanlığı ile çocukların güvenli kullanımına özel tasarlanıp uzun ömürlü sınıfta üretilen havuz su kaydırağı her havuza kolayca adapte edilebiliyor. Üretimi konfor ergonomisi tasarımına özel hazırlanmış kalıplar kullanılıyor. Su kaydırağı üretiminde ana gövdede uzun ömürlü polyester fiberglas malzeme kullanılıyor.

Tırmanma ve diğer tutmaçları paslanmaz metal kullanımıyla gerçekleştiriliyor. Bu metaller her türlü hava şartlarında uzun ömürlü, sağlıklı ve güvenli kullanıma dahil oluyor. Çocuk adımlarına özel merdiven basamaklarından kolayca tırmanılırken pütürsüz kaygan kaydırak kısmından neşeyle kayan çocuklar havuzun serin sularıyla buluyor.

En ekonomik su kaydırağı fiyatı

Tekli satın almalarda bile en ekonomik su kaydırağı fiyatı avantajı Karmod ürünlerinde. Bireysel veya toplu satın almalarınızda lider üretici marka Karmod havuz su kaydırağı modellerini tercih ederek havuzlarınıza özel ömürlü kullanım kazandırabilirsiniz. Standart ürünlerin yanı sıra çoklu adette özel üretim yaptırmak istediğinizde özel su kaydırağı fiyatı için firmamızla iletişime geçmenizi öneririz.

×
Sepetinizde şuan {{ basketItems.length }} ürün var.
Product Image
{{ item.piece }}
×