Çağrı Merkezi 444 55 60

Tekstil Arabaları

Tekstil Arabaları

Sektöre Özel Tekstil Taşıma Arabası

Karmod özel üretimli ürün çeşitliliği arasında öne çıkan tasarılardan biri de tekstil arabası modelleridir. Tekstil sektöründeki yoğun çalışma temposuna özel tasarlanmış bu ürün adeta sektörde plastik atölye arabası olarak öne çıkmıştır. Kumaşlar başta olmak üzere çok sayıda tekstil ekipmanının en kolay ve pratik şekilde atölye ve fabrikalar içerisinde transferini kolaylaştırır. Karmod tekstil arabası atölyelerdeki kullanım işlevleri takip edilerek sektöre özel uzmanlıkla tasarlanmış olup üretimimde de aynı hassasiyet sürdürülmektedir. Tekstil arabası fiyatı içerisine ana taşıyıcı polietilen hazne ile birlikte özel üretimli metal kafes ve dosya cebi dahildir.

Diğer Ürünler
Tekstil Arabası 800 Litre
Diğer Ürünler
Tekstil Arabası 1100 Litre
Diğer Ürünler
Tekstil Arabası 1600 Litre
Diğer Ürünler
Tekstil Arabası 1700 Litre
Diğer Ürünler
Tekstil Arabası 1000 Litre
1000 Litre

360 derece her yöne dönebilen tekerlek sistemi kullanımı bir tutkuya dönüştürür. Bu yönüyle plastik atölye arabası çalışanlara sürüş keyfini her zaman yaşatır. Çalışma yorgunluğu geride kalır tempo ve verimlilik yükselir. Detay gibi görüner tekerlek seçimi Karmod ürünlerinde üretimin bir parçası olarak önemsenmiştir. Tekerlek ürün seçimi maksimum yük kapasitesine göre yapılarak uzun ömür kullanımıyla tekstil arabası fiyatı için en verimli kazanç hedeflenmiştir. Bu özel tekerlek sitemine dahil edilen otomatik fren özelliğiyle kullanım konforu en iyi üst düzeye yükseltilmiştir. Tekstil atölyelerinde bulunan boyahanelerde boyalı ağır kumaşların tekerlekli tekstil arabasıyla taşınması oldukça kolaylaşmaktadır. 

En İyi Performans Üstün Kalite Karmod Tekstil Arabası Modellerinde

Polietilen taşıma haznesinden özel kafese ve tekerlek sistemine kadar tüm detay çözümleriyle Karmod tekstil taşıma arabaları tüm modelleri en iyi performansla çalışır. Ekstra bir çalışan gibi tekstil üretim fabrikalarındaki pratik kullanımıyla verimliliğe büyük katkı vererek kazandırır. Markaya özel tasarımdaki tekstil araçları uluslararası sertifikasyon belgelendirmelerini tamamlamış olup üstün kalitesiyle öne çıkar. Tekstil arabası satışı içerisindeki tüm modellerimizin ISO 9001:2008, ISO 22000:2005, OHSAS 18001:2007 ile CE sertifikasyonları bulunmaktadır.

Kullanımda son derece önemli olan pürüzsüz parlak yüzey polietilen ana taşıma haznesiyle birlikte metal profil kafeslere kadar taşınmıştır. Buradaki temel amaç içerisinde taşınan tekstil atölyeleri için son derece değerli kumaş ve diğer malzemelerin asla zarar görmemesidir. Bu açıdan tekstil arabalarının polietilen haznesinin tasarım ergonomisindeki detayları özel kalıplara başarıyla taşınmıştır. 

Kalıplar pürüzsüz yüzeyde önemli bir işlev görürken üretimde yeni nesil rotasyon teknolojisi kullanımıyla tam pütürsüz yüzey parlaklığı elde edilmiştir. Üretim tamamlanması sonrası tekstil taşıma arabaları kalite kontrol aşamasında detaylı denetimden geçirilmektedir. Bu aşamada ana polietilen hazne ile birlikte metal kafesler ve boyaması detaylı şekilde bant hattında kontrol edilmektedir. Tekerlek sistemlerine kadar testleri tamamlanan araç tekstil arabası satışı için kullanıma yönlendirilmektedir.

Modern tesislerde tam yoğunlukta hammadde kullanımı ve ürüne özel otomatik ısıl işlem uygulamasıyla imal edilen plastik atölye arabası en iyi darba dayanımına sahiptir. Atölyelerdeki yoğun kullanım sirkülasyonu içerisinde uzun yıllar görevini başarıyla gerçekleştirir. Basit çarpma ve sürtmelerden etkilenmeden güvenle kullanılır. Kullanım ömrü ile bilinçli yatırımcı Karmod tekstil arabası fiyatı her zaman en iyi optimal tasarrufla kazançlı çıkacağını iyi bilir.

Sağlık ve Hijyen Kolaylığı Karmod Tekstil Arabalarında

Gıda güvenliği standardında polietilen ana hammadde kullanımıyla üretilen Karmod tekstil arabaları insan sağlığına zarar vermeden tekstil üretiminin güvenli bir parçasını oluşturur. Aynı zamanda içerisinde taşınan kumaş ve benzeri malzemenin lekelenmeden temiz şekilde güvenle taşınmasına katkı sağlar. Aynı güven özel boyalı metal kafes sistemlerinde ve tekerleklerde de devam eder. 

Plastik atölye arabası bakım ve temizliği de çok kolaydır. Uzun yıllar boya ve genel bakım gerektirmeden güvenle kullanılabilir. Temizliği son derece kolaydır. İstendiği zaman kuru veya ıslak bez, tazyikli tazyiksiz su tercihiyle rahatlıkla temizlenebilir.

Tekstil Taşıma Arabalarına Özel Ergonomik Modeller

Her biri Karmod uzmanlığıyla tasarlanmış 4 farklı ölçü ve görünümde tekstil arabası standart modellerde üretilmektedir. Kare modelde 800 litrelik tekstil arabası ile birlikte dikdörtgen tasarımda 1100 litre ve 1600 litre kapasiteli plastik taşıma araçları üretilerek tekstil arabası satışına sunuluyor. Yuvarlak modeldeki plastik atölye arabası ise 1700 litre hazneye sahiptir. Çoklu ihtiyaçlarınıza özel üretimler için tekstil arabası satışı yetkilimizden bilgi almanızı öneririz.

Karmod Tekstil Taşıma Araçlarının Özellikleri

  • Tekstil taşıma arabalarının tamamı çevre dostu dönüşümlü polietilen hammadde kullanımıyla imal edilmektedir.
  • Üretimlerimizin ISO 9001:2008, ISO 22000:2005, OHSAS 18001:2007 ile CE sertifikasyonları bulunmaktadır.
  • Plastik atölye arabalarımız blok şeklinde bütün kalıpla üretilmiş olup ek bulunmaz.
  • Tekstil üretim atölyelerinde her alanda güvenli kullanıma sahiptir. Kirletme yapmaz pütürsüz yüzeyiyle kumaşa zarar vermez. Araçlar farklı sektörlerde benzeri taşımalar için de kullanılabilir.
  • Renk belirtilmediğinde standart olarak beyaz üretimli olup opsiyonel farklı renk seçeneklerinde imalat yapılabilmektedir.
  • Tekstil taşıma araçlarımızda standart bulunan evrak cebi ile üretim etiketleri ve formları yerleştirilerek ürün takibini kolaylaştırmaktadır.
  • 360 derece dönebilen tekerlekler tekstil araçlarına özel seçilmiş olup uzun ömürlüdür. Kullanım konforu ve güvenliği için fren sistemi bulunmaktadır.
  • Araçların diğer özellikleriyle ilgili ve tekstil arabası fiyatı için bizimle iletişime geçebilirsiniz
×
Sepetinizde şuan {{ basketItems.length }} ürün var.
Product Image
{{ item.piece }}
×