Çağrı Merkezi 444 55 60

Ayaklı Polyester Su Deposu

Polyester Su Deposu
400 Litre Ayaklı Polyester Su Deposu
Polyester Su Deposu
500 Litre Ayaklı Polyester Su Deposu
Polyester Su Deposu
750 Litre Ayaklı Polyester Su Deposu
Polyester Su Deposu
1 Ton Ayaklı Polyester Su Deposu
Polyester Su Deposu
1,5 Ton Ayaklı Polyester Su Deposu
Polyester Su Deposu
2 Ton Ayaklı Polyester Su Deposu
Polyester Su Deposu
2,5 Ton Ayaklı Polyester Su Deposu
Polyester Su Deposu
3 Ton Ayaklı Polyester Su Deposu
Polyester Su Deposu
3,5 Ton Ayaklı Polyester Su Deposu
Polyester Su Deposu
4 Ton Ayaklı Polyester Su Deposu
Polyester Su Deposu
4,5 Ton Ayaklı Polyester Su Deposu
Polyester Su Deposu
5 Ton Ayaklı Polyester Su Deposu
Polyester Su Deposu
5 Ton Ayaklı Polyester Depo
Polyester Su Deposu
6 Ton Ayaklı Polyester Su Deposu
Polyester Su Deposu
7 Ton Ayaklı Polyester Su Deposu
Polyester Su Deposu
7,5 Ton Ayaklı Polyester Su Deposu
Polyester Su Deposu
8 Ton Ayaklı Polyester Su Deposu
Polyester Su Deposu
8 Ton Ayaklı Polyester Depo
Polyester Su Deposu
9 Ton Ayaklı Polyester Su Deposu
Polyester Su Deposu
10 Ton Ayaklı Polyester Su Deposu
Polyester Su Deposu
10 Ton Ayaklı Polyester Depo
Polyester Su Deposu
15 Ton Ayaklı Polyester Su Deposu
Polyester Su Deposu
20 Ton Ayaklı Polyester Su Deposu

Dikey ayaklı polyester su depoları her nevi su depolamasıyla birlikte farklı kimyasalların güvenli depolanması için üretilmektedir. Bu nedenle evsel kullanımdan endüstriyel kullanıma geniş yelpazede farklı alanlara güvenli sıvı depolama çözümü sunar. Ayaklı polyester tank metal ayak sisteminin yerdiği avantajla sıvıların debisi yüksek akışkanlıkta kolayca akmasına yardımcı olur. Bu su depoları 400 litre ile 20 bin litre aralığında Karmod uzmanlığıyla üretilmektedir.

 

Ayaklı dikey polyester depo 26 farklı model sunumuyla ürün çeşitliliği yüksek sıvı deposu üretimlerimiz arasında yer alır. Bazı litrelerde 2 veya üç farklı modelde üretim gerçekleştirilmektedir. Örneğin 1000 litrelik deponun 3, 2000 ve 5000 litrelik depoların iki farklı modelde üretimi bulunur. Alternatif ebat tasarımlarıyla kullanım için konulacağı mekan metrajına katkıda bulunulması hedeflenmiştir. Böylece kullanım ergonomisi öncelenmiştir. 400 ila 1000 litre aralığındaki depolar genelde evsel kullanımlarda bahçe gibi mekanlarda tercih edilmektedir.

Yine sanayi tesislerinde farklı nitelikte özel sıvı hammaddelerin depolanmasında ayaklı polyester depolama tankı tercih edilmektedir. Özellikle 3 tondan 20 tona kadar olan depolar sanayi tesislerinde üretimin bir parçası olarak hizmet vermektedir. Ayaklı dikey polyester depo sanayi tesislerinde asit, mazot gibi kimyasallar başta olmak üzere çok sayıda sıvı kimyasalın depolanmasında kullanılmaktadır. Asit vb. aşındırıcı kimyasallar için kullanılacak depo ihtiyaçlarınızda müşteri temsilcimizden teknik bilgi almanızı öneririz. Karmod uzmanlığıyla aşındırıcı ve tehlikeli kimyasal depolaması amacıyla kullanılacak depoların üretimlerinin özel dayanımda kimyasal katkılarla gerçekleştirmektedir. Kimyasal dayanım tabloları Karmod Ar-Ge’sinde test edilerek kategori altına alınmıştır.

Ayaklı polyester depolama tankı diğer polyester depo ürünlerinde olduğu gibi aynı kalite standardını devam ettirmektedir. Karmod depo ürünleri kalite standardında hammadde kullanımı, korozyon dayanımıyla çürümez özelliği, yalıtım performansıyla üstün özellikleri üzerinde taşır. Üretimin ana hammaddeleri cam elyaf ve polyester reçinelere dayanımı yüksek niteliğiyle öne çıkar. UV güneş ışınlarına karşı içerisinde muhafaza ettiği su veya kimyasalları korur. Darbe dayanımıyla uzun yıllar bakım gerektirmeden güvenle kullanılır. Cam elyaf ve polyester uygulamaları üretim esnasında katmanlar halinde sarmalanmış olup mukavemeti ekstra artırılmıştır. Aşındırıcı kimyasallar için satın alınan üretimler özel kimyasal katkılarla geliştirilmiştir.  

Özel metal ayakların statik hesaplaması sıvı özgül ağırlıklarına göre güvenli şekilde hesaplanarak kullanılmıştır. Yüksek metal ayaklarla her türlü dar mekana rahatlıkla konulabilmektedir. Metal ayaklar silo tarzı kullanım avantajı da sağlamaktadır. Ayaklı polyester tank sıvı depolarının önemli bir avantajı da yerinde montaj yapılabilmesidir.

Bu avantaj özellikle girişi dar olan bodrumlar ve çatı katlarıyla bina içinde montajlanabilmesiyle ürüne dar mekanlarda kullanım kolaylığı kazandırmaktadır. Polyester korozyon ve çürümelere geçit vermeyen önemli avantajıyla beton veya metal depolara göre de önemli bir avantaj sağlar. Beton depolardaki kullanım süresi uzadıkça sızdırma sorunları mutlaka yaşanmaktadır. Metal depolarda zaman içerisinde korozyonun verdiği yıpranmışlıkla çürümekte.

Bu çürüme fark edilmediğinde zaman içerisinde barındırdığı kullanma suyuna zarar vererek sağlığı tehdit etmektedir. Oysa polyester depolama tankı sızdırma ve çürümeleri ortadan kaldırır. Hem depolanan sıvıyı hem de insan sağlığını korur. Polyester depoların mukavemet ve darbe dayanım değerleri diğer plastiklere göre son derece yüksektir.

Üretim esnasındaki cam elyaf takviyeleriyle fiziksel darbe dayanımı diğer plastiklerle kıyaslanamayacak seviyede yükseltilmektedir. Darbe alarak hasar görmesinde bile tamiri son derece kolaydır. Bu tür durumlarda uzman ekip hasar gören bölgeye özel uygulama yaparak tamir eder. Depo uygulama sonrası ilk günkü sağlamlığını yeniden kazanır. Uzun yıllar güvenle kullanılır. 

Neden Karmod Ayaklı Dikey Polyester Depo Tercih Edilmeli?

Uzun ömürlü kullanım avantajına sahip polyester depoların üretimi teknoloji ve uzmanlık ister. Karmod ayaklı dikey polyester depo tüm modelleri yeni nesil teknolojiler kullanılarak uzmanlıkla imal edilir. Uzun ömürlü kullanımı, darbe dayanımı ve sızdırmazlığıyla üstün özelliklere sahiptir. Özel üretim tekniği kullanılarak Karmod markalı polyester depoların iç yüzeyi kaygan ve parlak yüzeyiyle fark edilir.

Gıda ve su depolamasına özel katmanlarla yosunlaşmayı önler gıdalara güvenle muhafaza eder. Temizlik ve bakımı çok kolaydır. Depo modellerinin tamamında kapak sistemi de aynı kalite standardında üretilir. Metal ayaklardan manşona varana kadar kaliteli malzeme ve işçilik uygulamalarıyla öne çıkar. Uzmanlıkla gerçekleştirilen yerinde montaj demonte depo üretimi Karmod’un girişi dar mekanlara kazandırdığı önemli bir çözümdür. Kalite satış sonrası servis desteği ile garanti güvence altına alınmıştır.

×
Sepetinizde şuan {{ basketItems.length }} ürün var.
Product Image
{{ item.piece }}
×