Yatay Paslanmaz Depo

Yatay Paslanmaz Depo

Evsel Kullanımdan Endüstri Tesislerine Yatay Paslanmaz Su depoları

Sağlıklı içilebilir suların güvenli depolanmasına özel paslanmaz yatay su deposu çözümlerimizle evsel kullanımdan endüstri tesislerine farklı büyüklükte depo çözümleri üretiyoruz. Dikey modellerde olduğu gibi silindirik tasarımdaki yatay paslanmaz tank ürünlerinde 15 farklı ürün seçeneği bulunuyor. Depo sektöründe lider üretici marka Karmod kalite güvencesiyle imal edilen paslanmaz depoların her biri uzun ömürlü kullanım standardıyla öne çıkıyor. 

Hemen Teklif Al
Yatay Paslanmaz Depo 500 Litre Yatay Paslanmaz Depo 500 Litre Yatay Paslanmaz Depo | Detaylı Gör 500 Litre
Yatay Paslanmaz Depo 1 Ton Yatay Paslanmaz Depo 1 Ton Yatay Paslanmaz Depo | Detaylı Gör 1 Ton
Yatay Paslanmaz Depo 2 Ton Yatay Paslanmaz Depo 2 Ton Yatay Paslanmaz Depo | Detaylı Gör 2 Ton
Yatay Paslanmaz Depo 3 Ton Yatay Paslanmaz Depo 3 Ton Yatay Paslanmaz Depo | Detaylı Gör 3 Ton
Yatay Paslanmaz Depo 4 Ton Yatay Paslanmaz Depo 4 Ton Yatay Paslanmaz Depo | Detaylı Gör 4 Ton
Yatay Paslanmaz Depo 5 Ton Yatay Paslanmaz Depo 5 Ton Yatay Paslanmaz Depo | Detaylı Gör 5 Ton
Yatay Paslanmaz Depo 6 Ton Yatay Paslanmaz Depo 6 Ton Yatay Paslanmaz Depo | Detaylı Gör 6 Ton
Yatay Paslanmaz Depo 7 Ton Yatay Paslanmaz Depo 7 Ton Yatay Paslanmaz Depo | Detaylı Gör 7 Ton
Yatay Paslanmaz Depo 8 Ton Yatay Paslanmaz Depo 8 Ton Yatay Paslanmaz Depo | Detaylı Gör 8 Ton
Yatay Paslanmaz Depo 9 Ton Yatay Paslanmaz Depo 9 Ton Yatay Paslanmaz Depo | Detaylı Gör 9 Ton
Yatay Paslanmaz Depo 10 Ton Yatay Paslanmaz Depo 10 Ton Yatay Paslanmaz Depo | Detaylı Gör 10 Ton
Yatay Paslanmaz Depo 15 Ton Yatay Paslanmaz Depo 15 Ton Yatay Paslanmaz Depo | Detaylı Gör 15 Ton
Yatay Paslanmaz Depo 20 Ton Yatay Paslanmaz Depo 20 Ton Yatay Paslanmaz Depo | Detaylı Gör 20 Ton
Yatay Paslanmaz Depo 25 Ton Yatay Paslanmaz Depo 25 Ton Yatay Paslanmaz Depo | Detaylı Gör 25 Ton
Yatay Paslanmaz Depo 30 Ton Yatay Paslanmaz Depo 30 Ton Yatay Paslanmaz Depo | Detaylı Gör 30 Ton

Küresel ısınmanın dünyamız iklimi üzerindeki etkilerini her geçen gün yakından görüyoruz. Bazı ülkelerde beklenmedik şekilde anlık yağışlar sel gibi afetlere yol açarken farklı ülkelerde uzun dönem hiç yağış düşmemekte. Bu olumsuzluktan su kaynakları yoğun biçimde etkilenmekte ve temiz sağlıklı suya ulaşım her geçen gün önem kazanmaktadır. Birleşmiş Milletler gelişmiş ülkeler için her bir insanın günlük 500 ila 750 litre su tüketimimin bulunduğunu belirtiyor.

Kuraklık nedeniyle suya ulaşımın zor olduğu ülkelerde bu aralık 20 ila 60 litreye kadar düşse de bir insan günlük ortalama 200 litre bir suya ihtiyaç duyuyor. İklim değişikliklerinde yaşanan gelişmeler nedeniyle yakın zamanda sağlıklı suya ulaşma yolu birçok ülkede güçleşecek. Bu nedenle ortalama bir ailenin ihtiyacını güvenli bir şekilde karşılayabilmek için olası kesintilere karşı depolama tanklarıyla hazırlıklı olmak gerekiyor.

1000 Litre Paslanmaz Çelik Yatay Su Deposu ile Suya Kesintisiz Ulaşım

Şehir şebeke sularında arıza ve bakım nedeniyle beklenmedik su kesintileri yaşanabiliyor. Veya yukarıda vurguladığımız gibi kuraklığın etkisiyle yerel yönetimlerce belirli saat aralıklarında düzenli kesintiler de yapılabiliyor. İşte günlük veya belirli saat aralıklarında su kesintileri için 1000 litre paslanmaz yatay depo suya kesintisiz ulaşım için büyük kolaylık. Konutlarda bahçeler, bina çatıları veya balkon gibi çıkıntı alanların yerleştirilerek su kesintilerinde pratik çözüm kolaylıkla sağlanabilmektedir.

500 Litreden 30 Tona Silindirik Paslanmaz Yatay Su Deposu

Tasarım şıklığıyla su kullanımı için tasarlanıp üretilen paslanmaz çelik yatay su deposu modelleri evsel kullanımla beraber gıda ürünlerinden kimyasallara farklı sıvıların depolanmasında da kullanılmaktadır. Evsel kullanımda bireysel müstakil konut ve villalarla birlikte toplu konut projelerinde uzun ömürlü dayanımı, bakım kolaylığı ve güvenli depolama çözümü sunmasıyla özellikle tercih ediliyor.

Bireysel müstakil konutlar ve küçük işletme ofisleri genelde 500, 1000, 2000 veya 3000 litre silindirik paslanmaz yatay depo modellerini satın alıyor. Tek blokluk toplu konutlarda genelde 20 tonluk depolama tankları tercih görüyor. İki ve üzeri bloka sahip toplu konutlarda 30 tonluk yatay paslanmaz tank yerleştiriliyor. Çok sayıda insanın yaşadığı toplu konutlarda yan yana yerleşimle 30 tonluk yatay paslanmaz tank birbirine entegre edilerek kesintisiz su depolaması gerçekleştiriliyor. Bu kullanımlar için krom depolarımızda hidrofor bağlantıları yer almaktadır.

Bina içme ve kullanma suyu çelik tanklar içerisinde toplanarak geçirilmekte toplu konutlara hidrofor sisteminin verdiği kolaylıkla kesintisiz su verilmektedir. Apartman ve sitelerde kullanılan yatay paslanmaz su deposu seviye göstergesini belirten çıkışla tahliye çıkışına da sahiptir.

Silindirik paslanmaz depolar fabrika üretim tesislerinde imalat, içme ve kullanma suyu depolamada tercih edilmektedir. Suyun yanı sıra silindirik yatay paslanmaz tanklar gıda endüstrisinde süt, sıvı yağ, sıvı şeker veya glikoz, gıda katkı asitleri gibi çok sayıda maddenin depolanmasında tercih edilmektedir. Yine yatay paslanmaz tank ilaç üretim sanayinde güvenilir hijyenik koruma sağlayan muhafaza çözümleriyle ilaç etkin maddeleri veya katkı maddelerinin depolanmasında kullanılmaktadır.

Sepetinizde şuan ürün bulunmuyor!