Çağrı Merkezi 444 55 60

Güvenlik Kabini

Güvenlik Kabini

Kurşun geçirmez kabin, özellikle yüksek güvenlik gerektiren görev noktaları için üretilmektedir. Zırhlı nöbet kulübesi ürünlerimizle savaş durumları ve terör tehditi altında ki bölgelerde zor şartlarda çalışan asker ve polis personelinin güvenli ortamda görev yapabilmeleri amaçlanmıştır.

Ürünlerimiz uluslararası standartlara sahiptir. Ergonomik tasarım ve planıyla içerisinde görev yapan personeller için konforlu çalışma ortamı sunmaktadır. Büyükelçilik ve Konsolosluk binaları, Holding Merkezleri, Finans kuruluşları, genel müdürlük binaları gibi güvenliğin önemli olduğu yönetim merkezinde kurşun geçirmez kabin ürünlerimiz tercih edilmektedir.

Cement Kabin, polyester ve betondan yapılmış güvenlik kabinlerinin dışında özel bir üründür. Cement Kabin Cam Elyaf takviyeli beton malzemeden üretilmektedir. Demirli betondan daha hafif ve şık görünümlüdür. Polyester kabine göre ise dayanıklılığı ve mukavemeti yüksektir. İç döşemelerde ve percere kapı doğramalarında kullanılan özel renk alüminyum ile parlak mdf kaplamalar sayesinden bekletilerin ötesinde bir kalite sunar.

İçerisinde görev yapacak personel için hem güvenlik hemde konforlu bir kullanım sağlar. Cement kabin, şehrin modern yapısına uyan b ir kabin türüdür. Klasik kabinlerin uyum sağlayamacağı plaza vb. yapıların çok olduğu merkezi lokasyonlar için tercih edilen bir kabin çeşididir.

×
Sepetinizde şuan {{ basketItems.length }} ürün var.
Product Image
{{ item.piece }}
×