Çağrı Merkezi 444 55 60
Polietilen Depolar
Genel Bilgi

Polietilen depo

Su hem insan sağlığı hem de insan yaşamı için vazgeçilmez bir kaynaktır. Dünya üzerindeki her canlı su ihtiyacını karşılamak zorundadır. Özellikle insanlar hem içme suyu hem de kullanım suyu olmak üzere iki türde su ihtiyacını farklı kaynaklardan karşılamaktadır. İçme suyu kullanımlarında temizlik, hijyen ve sağlıklı barındırma ön plana çıkmaktadır. Kullanım sularında ise hijyen ve barındırılacak suyun bakteri içermemesi önem taşımaktadır. su deposu sayesinde hem hijyenik su barındırma hem de içme suyu depolama ihtiyaçlarınıza çözüm sunuyoruz. Temiz içme suyu deposu için Karmod Plastik her zaman yanınızdadır.

Yoğun şehir hayatının olduğu alanlarda evlerimize ya da işyerlerimize kadar yer altında hazırlanmış şebeke suyu sistemi ile kullanım alanımıza kadar gelmektedir. Fakat bu gelen sular genel kullanım ihtiyaçlarımızı karşılamak içindir. Çamaşır yıkamak, bulaşık yıkamak, duş almak, ellerimizi yıkamak ya da temizlik yapmak gibi farklı durumlar için şebeke suyu sistemi kullanılmaktadır. İçme suyu ihtiyaçlarımızı ise dışarıdan aldığımız hazır sular ile karşılamaktayız. Eğer şebeke suyuna uzak alanlardaysanız veya su kesintilerine karşı tedbir almak istiyorsanız polietilen depo modelleri sizler için en uygun ürünlerdir. Evlerde, köylerde, bahçelerde, fabrikalarda veya istediğiniz her alanda polietilen depo kullanabilirsiniz.

Temiz su barındırma ihtiyacı kadar su kesintilerine karşı tedbir almakta önemlidir. Yoğun su kullanımı durumlarında yaz ayları su sıkıntısı yaşanmaktadır. Anlık arızalar veya bakım durumlarında da saatlerce su kesintileri yaşanmaktadır. Üretimini yaptığımız dikey, yatay ve prizmatik köşeli modeldeki polietilen depo çeşitleri içerisinden ihtiyacınız olanı seçebilirsiniz. Her modelde, kapasitede ve ebatta üretimlerimiz yapılmaktadır. hammadde kullanımı ile üretildiğinden ihtiyacınız olan her sıvı barındırma işlemi için güvenli bir çözüm sunmaktadır.

Polietilen depo fiyatları

polietilen depolar ile üretildiğinden fiyat olarak çeşitli malzemelerden üretilen depolara göre ucuzdur. Polyester ve paslanmaz depolar el işçiliği ile üretildiğinden maliyetleri artmaktadır. Aynı zamanda bu depolarda kullanılan malzemeler LLDPE polietilen hammaddeye göre daha pahalıdır. Fakat  ayrıcalıklı avantajları ile öne çıkmaktadır. Polietilen depoda fiyatı etkileyen en önemli unsular deponun rengi, et kalınlığı ve üzerindeki ek aparatlardır.

Polietilen depolar fiyatları ile en rekabetçi çözümleri sunuyoruz. En uygun ve en ucuz fiyatları sizlere sunuyoruz. Standart depolar daha çok su depolama ihtiyaçları için kullanıldığından fiyat olarak daha uygundur ve hangi depoyu alacağınız tamamen kullanım yerine bağlıdır. Fakat özel depolarda fiyatlar değişmektedir. plastik su deposu fiyatları belirlenirken örneğin akaryakıt veya asit tanklarında fiyatlandırmalar standart depolara göre farklılık göstermektedir. Polietilen depo fiyatları modelden modele de değişkenlik gösterir. Dikey ve yatay su depolarının aynı tonajdaki ürünleri fiyat olarak farklıdır. Aynı şekilde yatay ve kare modeldeki depoların aynı kapasiteye sahip olan ürünleri de fiyat olarak değişmektedir.

En doğru için iletişim formlarımızı doldurarak bizlere ulaşabilir ve anlık olarak en doğru fiyatları öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda sizler için oluşturduğumuz avantajlı fiyatlar ve indirimler hakkında hızlı bir şekilde bilgi alabilirsiniz.

Plastik su deposu modelleri

Polietilen tanklar monoblok gövdeye sahip tek parçalı yapıda üretilmektedir. Bu nedenle polietilen tank seçerken kullanım alanının ölçüleri önem taşımaktadır. Yapılan çalışmalar ve AR-GE araştırmaları sonucunda her alana uygun depo modelleri ürettik. Polietilen depo üretimlerimiz dikey, yatay ve kare olarak 25 ton kapasiteye kadar üretilmektedir. Üretilen depolar silindirik veya köşeli prizmatik yapıdadır. Aynı zamanda bazı depolarımız ayaklı bir gövde yapısına sahipken bazı depolarımızda düz tabana sahip olarak üretilmektedir. Özellikle yüksek tonajlı depolama ihtiyaçları için  üretimlerimiz bulunmaktadır. Depo alanı yükseklik bakımından uygun olmayan durumlarda 5 ton kapasiteye kadar yatay depo üretimleri de yapmaktayız. Ev kullanıcıları için 100 litreden 500 litreye kadar kare modelde içme suyu depoları da stoklarımızda mevcuttur.

 çeşitlerinde dikdörtgen su deposu modelleri karavan veya araç içi kullanımları için kullanılabilir. Kolay taşınabilir yapısı ve her alana uygun ebatları ile dikdörtgen modeldeki depolar pratik kullanım için ideal ergonomik yapıya sahiptir. Polietilen su deposu modelleri hem bireysel hem de ticari kullanımlar için üretilmektedir. 50’den fazla boyuta ve kapasiteye sahip olan depolar sıvının sağlıklı korunmasını sağlamak için uygun yapıdadır. Polietilen depolar modellerinin çeşitli kullanım alanları vardır. Her kullanım alanına uygun olarak çeşitlerimiz bulunmaktadır.

Polietilen su deposu özellikleri

Tam geri dönüşüme sahip LLDPE polietilen hammadde kullanımı ile plastik depo modelleri üretilmektedir. Polietilen su tanklarımızı kullanılan 1. kalite hammaddesi ve üretim teknikleri sayesinde uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz. Polietilen depolarımız food grade olarak bilinen gıda temasına uygun yapıdadır. Yine yüksek U.V. stabilizanlı dayanımı ile güneş ışınlarına karşı barındırdığı sıvılara karşı üstün koruma sağlar. Her biri Karmod Plastik güvencesine sahip 50 litreden 25 ton kapasiteye kadar farklı ebatlarda üretim gerçekleştirilmektedir.

Polietilen su depoları dikey, yatay ve kare modellerde üretildiğinden hepsinin kullanım yeri ve özellikleri farklılık gösterebilmektedir. Yataydan dikeye her biri aynı işleve sahip sıvı depolama tanklarıyla farklı kullanım alanlarına ergonomik tasarımıyla çözüm getirmektedir. Her bir depomuz uzmanlıkla hazırlanmış özel kalıplarda üretilmektedir. Rotasyon kalıp teknolojisi ile üretilen yüksek tonajlarda sıvı depolamada mukavemeti artıran estetik kaburga tasarımı ile ekstra dayanım sağlamaktadır. Yer temasında en iyi ergonomik tasarım ortaya çıkarılmıştır. Ayrıca yüksek darbe dayanımı ile polietilen deponun zor şartlara karşı korunması konusunda yapısı güçlendirilmiştir. Polietilen depolar özellikleri bakımından sektöründeki benzerlerine karşı üstün yapısı ile ön plana çıkmaktadır. Bu üstün özelliklerimiz sayesinde Türkiye’nin en çok tercih edilen markası olduk.

Plastik su deposu kullanım alanları

Depo alırken kullanım alanı ve sıvı türü iyi analiz edilmelidir. Buna uygun polietilen depolar özellikleri belirlenmeli ve en uygun olan depo seçilmelidir. Kullanım alanlarınızda  üretimleri kullanarak en iyi sonuca ulaşabilirsiniz. Genellikle açık ve kapalı alanlarda tercih edilmektedir. Açık alanlarda yoğun olarak mavi renkli U.V. stabilizan değerleri yüksek olan depolar satın alınmaktadır. Ev ve apartman kullanımları, iş yerleri su ihtiyacı, sanayi alanlarında çeşitli kimyasalların depolanması ve tarlalarda sulama deposu olarak yoğun olarak tercih edilmektedir. Dikey depolar 25 ton kapasiteye sahip en büyük polietilen depo ürünü olduğundan farklı sıvı barındırma ihtiyaçlarına göre her alanda kullanılmaktadır.

ise uzun ve boyu kısa olan depolardır. Bu nedenle ev çatı katlarında yoğun olarak tercih edilmektedir. Su kesintisi durumlarında 5 ton kapasiteye kadar tercih edilen depolar uzun süreli su ihtiyacınızı karşılayabilmektedir. Ayrıca su harici çeşitli sıvıların barındırma işlemlerinde kullanılmaktadır. Süt üretim tesislerinde birbirine paralel bağlanmış 5 tonluk yatay depolar ile 50 ton ya da 100 ton kapasiteye kadar süt barındırabilirsiniz. Farklı sektörler içinde bu durum geçerlidir. Ayrıca köy evleri, yazlık evler veya kışlık konutlarda kullanım suyu barındırma ihtiyaçları için yatay depolar sıklıkla tercih edilmektedir. ürünlerimiz ise 500 litreye kadar üretildiğinden anlık su kesintilerinde evlerdeki içme ve kullanma suyu ihtiyaçlarını sağlıklı bir şekilde karşılamak için kullanılmaktadır. Aynı zamanda su ve sıvı taşıma deposu olarak da kullanılabilir. Pikniğe gideceksiniz fakat suya mı ihtiyacınız var. 100 litre veya 200 litre kare depomuzu alarak arabanızın arkasında istediğiniz alana götürebilirsiniz. Karavanla seyahat etmeyi mi seviyorsunuz. 500 litre depomuzu alarak temiz  veya kirli atık su biriktirme deposu olarak kullanabilirsiniz.

Polietilen su deposu modelleri esnek yapısı, kaliteli gövdesi, ergonomik kullanımı ve uzun ömürlü yapısı sayesinde tüm ihtiyaçlarınızda sizi yarı yolda bırakmaz. Glikozdan aside, şekerden kimyasala, sütten zeytinyağına, sudan gıda depolama kadar polietilen depolarımız rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Sıkça Sorulanlar
Polietilen su deposu nasıl bir alana kurulabilir?
Polietilen tankların kurulacağı alanın temiz, güvenli ve depo boyutları doğrultusunda yeterli bir alan olması gerekmektedir. Polietilen tanklar, çok farklı tasarımlarda üretilebilir. Satın aldığınız deponun, boyutlarını inceleyerek, deponun kurulumu için yeterli alan ayırmanız gerekir. Ayrıca depolanan içeriğin sağlığı için, deponuzu kapalı alanda muhafaza etmeniz önerilir.
Polietilen su depomu hangi periyotta temizlettirmeliyim?
Bir tankın, en kötü ihtimalle en az altı ayda bir temizliğinin yapılması gerekir. Fakat polietilen tankların içerisinde genellikle gıda veya içilebilir sıvılar depolanıyor. Bu yüzden her kullanımdan sonra, deponun temizlenmesi önerilir. Çünkü her tahliyeden sonra depolanan gıda veya içilebilir içerikten tortular kalır. Zamanla çürüyen bu tortular, depolanan yeni içeriğe zarar verebilir.
plastik su depomu nasıl temizleyebilirim?
Bir polietilen depoyu, su ve fırça ile kolayca temizleyebilirsiniz. Plastik su deposu  Çünkü bu tankların boğaz tasarımı, temizliğini kolaylaştırması için yapılmıştır. Depoladığınız içeriklerin güvenliği adına, kokulu ve ağır kimyasal içeren temizleyicileri kullanmamanız önerilir. Bu temizleyiciler yerine kokusuz ve doğal temizleyiciler kullanabilirsiniz.
Kullandığınız polietilen su depomun tamiri yapılabilir mi?
Kullandığınız depoların, düşme sonucu veya dış etkenlerden dolayı çatlama veya delinme olabilir. Bu tarz durumlarda deponuz, üretim tesislerimizde tamiri yapılabilir. Tarafımızdan satın almış olduğunuz depoların, iki yıl boyunca imalat hatalarına karşı firmamız tarafından tanınan garantisi bulunmaktadır. 
Plastik su depomu evime nasıl bağlayabilirim?
Bir polietilen depoyu evinize iki şekilde bağlayabilirsiniz. Birincisi deponuzdaki içeriğin evlerinizde kullanımı sağlamak için, ikincisi ise evinizdeki atıkların depoya taşınması için yapılır. Deponuzdaki içeriği evinizde, deponuzda bulunan manşona uyumlu bir tesisat çekip, tesisatı evinizin tesisatına bağlayarak kullanabilirsiniz. Ayrıca bağımsız bir tesisatta çekebilirsiniz. Bir foseptik deposunu evinize bağlamak için, evinizin giderini depoya bağlamanız gerekmektedir. Foseptik depoları genellikle toprak altına gömülür. Gider bağlama işlemini depo gömülmeden önce gerçekleştirmelisiniz.
Hangi polietilen su deposunu tercih etmeliyim?
En doğru depo tercihi, ihtiyaç duyduğunuz depo hacmine, depolanmak istenen içeriğe, kullanım şekline göre değişkenlik göstermektedir. Müşteri temsilcilerimize bağlanarak, hızlı bir şekilde depo önerisi alabilirsiniz.
Plastik su depomun içerisinde gıda depolayabilir miyim?
Polietilen tanklar, gıda depolaması için uygun depolardan bir tanesidir. Çünkü polietilenin hammadde olarak uluslararası düzeyde gıdaya uygunluğu bulunuyor. Bu sayede gıda ile temasın bulunduğu pek çok ürün polietilenden üretilmektedir. Ayrıca bu tanklaın gıdaya uygunluğunu tamamlamak adına kapakları polietilenden, manşon kısmında ise pirinç manşon kullanılmaktadır. 
Bana veya markama uygun olan polietilen su deposunu nasıl bulabilirim?
Markanıza ve çalışma prensibinize en uygun depoyu en hızlı şekilde bulmak için müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz. Çünkü aynı ürün üretilse dahi farklı bir çalışma prensibi kullanılabilir. Bu yüzden markanıza uygun depo, ihtiyacınız olan depo hacmine, çalışma prensibinize ve depolamak istediğiniz içeriğe göre değişkenlik göstermektedir 
Polietilen su deposu zararlı ışınları içerisine alıyor mu?
Polietilen tanklar, son derece kaliteli hammaddeler ile üretilmektedir. Hurdadan geri dönüştürülmüş hammaddeler veya depoya zarar verecek malzemeler kullanılmaz. Polietilen UV stabilizanlı bir hammaddedir. Otomatikman bu depolarda ultraviyole ışınlara karşı dayanıklı hale gelmektedir. Böylece depo içerisinde zararlı parazitler veya yosun oluşumu görülmez.
Plastik su deposu hangi hammadde ile ve nasıl üretilir?
Bu tanklar, polietilen hammadde ile üretilmektedir. Bütün polietilen depolama ürünleri monoblok üretim sistemi ile üretilir. Monoblok üretim sistemi sayesinde bu tanklar tek parça halinde, eksiz ve perçinsiz olarak üretilmektedir.
×
Sepetinizde şuan {{ basketItems.length }} ürün var.
Product Image
{{ item.piece }}
×