Çağrı Merkezi 444 55 60

Kare Su Deposu

Kare Su Deposu

Su deposu çeşitlerinde model zenginliğinin ortaya çıkardığı tasarımlardan birini de polyester prizmatik su depoları oluşturmaktadır. Karmod polyester su depolama tanklarının genel özelliği farklı kullanım alanlarına özel farklı konseptler ortaya koymasıdır. Yatay dikdörtgen polyester su tankı bu sunum konseptinin tasarıma özel yansımasıdır. Küçük tasarımlarla şıklığın esas alındığı bu depo grubunun temel kullanım alanı olarak ev içleri, bahçeler ve çatı tavan araları gibi mekanlar yer almaktadır. Şık tasarımıyla konulduğu her yere uyum sağlar ve mekanın standart bir eşyası gibi görünüm kazandırır. 

Polyester Su Deposu
200 Lt Prizmatik Depo
Polyester Su Deposu
250 Litre Prizmatik Depo
Polyester Su Deposu
300 Litre Prizmatik Depo
Polyester Su Deposu
400 Litre Prizmatik Depo
Polyester Su Deposu
500 Litre Prizmatik Depo
Polyester Su Deposu
500 Litre Prizmatik Depo (Büyük)

Prizmatik Polyester Su Deposu Ürünlerinde 6 Farklı Model Sunumu

Her biri Karmod uzmanlığıyla üretilen yatay prizmatik polyester su deposu modellerinde 6 farklı ebatta imalat gerçekleştirilmektedir. 200 litrelik prizmatik depo birbirine yakın en yükseklik ölçüleriyle kare tasarıma yakındır. Aynı şekilde 250 litrelik su deposu modeli de kareye yakın şık görünümü sürdürür. Bu iki modeldeki su tankı ev içlerinde banyo veya mutfakta kolayca konumlandırılabilmektedir. Merkezi şebeke sularının gün içerisinde kesilmelerine karşı kesintisiz su kullanımını devam ettirir.

Şehir şebeke suyu imkanının bulunmadığı kullanım yerlerinde de aynı konforu yaşatır. Özellikle yeni müstakil konutların yaygınlaştığı doğa ile iç içe yayla, bağ evi gibi ortamlardaki evleri su depola imkanına kavuşturur. Bu yönüyle ev hanımlarının işini kolaylaştıran bir modeldir. 300 ve 400 litre depolama kapasiteli su tankı modeller Karmod’un polyester prizmatik tank grubunda ürettiği diğer modeller arasında yer alır.

Prizmatik polyester ürünlerde standart üretilen diğer litre kapasitesi ise 500 litrelik sıvı depolama tankıdır. 500 litre polyester depoda dar uzun ve geniş kısa modelde iki farklı üretim bulunuyor. Biri 65 en ve 185 uzunluğu ile dar mekanlara özel tasarlanmış olup diğer model ise 82 en 140 uzunlukla ilkinden bir miktar daha geniş ölçüdedir.

Modelin iki ayrı ölçü konseptinde üretilmesindeki temel amaç dar mekanlara su deposu imkanının sunulabilmesidir. Burada sıraladığımız 6 ayrı prizmatik polyester su deposu modeli Karmod’un standart üretimleri arasında yer almakta olup özel siparişlerde opsiyonel olarak farklı tonajlarda üretim yapılabilmektedir. Özel üretim prizmatik polyester tank modelleriyle ilgili iletişim sayfası üzerinde detaylı bilgi alabilirsiniz.

Polyester prizmatik tank aynı şekilde evin çatı arasına da hiç yer kaplamadan kolaylıkla yerleştirilebilir. Endüstriyel üretim tesisleri ile mutfaklarda prizmatik depolar glikoz, şeker şerbeti gibi gıda maddeleriyle özel kimyasalların depolamasını son derece kolaylaştırıyor. Prizmatik depolar yer veya tavan arası zemin farkı gözetmeksizin kolay kullanım için pratik şekilde yerleştirilebiliyor. Mutfak gibi kullanım yerlerinde duvara monte hazır platformlara veya soğutucu benzeri mevcut mutfak ekipmanı üzerine yerleştirilerek yerden tamamen kazanım sağlanabilir.

Prizmatik Polyester Su Depoları İhtiyacın Olan Her Yere Pratik Çözüm

Ev içleri, çatı araları, park ve bahçeler, sanayi tesisleri ve endüstriyel mutfak gibi birçok alanda güvenle kullanılmaktadır. Prizmatik polyester su deposu bahçede damla sulama sistemine entegre edilebilir veya toprakla uğraşırken tozlanan evler yanı başındaki deponun musluğunu açarak kolayca yıkanır ve aynı zamanda serinlenir. Sosyal tesisler, restoranlar, büfeler, spor sahaları gibi çok sayıda farklı alan prizmatik polyester su tanklarının yaygın kullanıldığı yerler arasında. Depo modeli pratikliğiyle kamyon ve tır gibi araçların dorsesine yerleştirilerek kullanıma da uygun özelliğe sahiptir. Araç kullanımlarında polyester kare depolama tankı darbe dayanımı ve mukavemetiyle şoförlere en pratik depo imkanı sunmaktadır.

Ülke içerisinde veya uluslararası taşımacılıkta araçlarıyla çoğunlukla uzun yola çıkan şoförler tır kasalarında mutlaka bir su deposuna ihtiyaç duyarlar. Kilometrelerce uzayan uçsuz bucaksız yollarda durdukları mola alanlarında araçları aynı zamanda evleridir şoförlerin. Yorulduklarını hissettikleri her anda yol kenarlarında kısa zamanlı park için onlara ayrılan özel alanlara çekerler arabalarını. Dorsenin alt sağ kısmında adeta küçük bir mutfakları yer alır. Dolaptan demliklerini, kahve veya çaylarını çıkarırlar. Hemen yanında yer alan prizmatik depodaki suyun musluğunu açarak kahve veya çay keyfi için tatlı bir mola anı başlamıştır. Bazen tek başlarına bazen de yol arkadaşı olan diğer şoför arkadaşlarıyla birlikte.

Prizmatik polyester su deposu ana gövdeyle beraber detaylarıyla da bütünleşmiştir. Depo üzerinde yer alan yine polyesterden üretilen kapak sistemi pratik ve güvenli kullanımıyla öne çıkar. Musluk bağlantı manşonu tasarımda özel girinti ile depo içerisine doğru gizlenmiştir. Evsel kullanımda musluk veya endüstriyel kullanımda özel hortumlar bu manşona kolaylıkla bağlantılanabilmektedir. Uzmanlığı, kalitesi, darbe dayanımlı üstün hammadde kullanımıyla üretim gibi çok sayıda üstünlük Karmod polyester prizmatik tank modellerinde.

×
Sepetinizde şuan {{ basketItems.length }} ürün var.
Product Image
{{ item.piece }}
×