Çağrı Merkezi 444 55 60

Polietilen Dikdörtgen Su Deposu

Polietilen Dikdörtgen Su Deposu

Su depoları genel itibariyle içerisinde sıvının saklandığı, ihtiyaç halinde düzenli olarak kullanıma imkan sağlayan kapalı kutulardır. Giriş çıkış yuvaları sayesinde dışarıdan herhangi bir toz, pislik, atık madde veya zararlı materyalin girişine imkan sağlamamaktadır. Kapalı kutu kavramı polietilen dikdörtgen su deposu için uygun bir isimdir. Yapısı itibariyle prizmatik bir gövdeye sahiptir.

Polietilen dikdörtgen su deposu modelleri tasarımı sayesinde yere tam mukavemet sağlayan, içerisindeki sıvının dalgalanmasından etkilenmeyen ve deponun zarar görmesini engelleyen bir yapıya sahiptir. Ayaksız ve düz alt zemine sahiptir. Alt gövdesinin yere tam mukavemeti sayesinde hareket halindeyken bile içerisindeki sıvının tam korunmasını sağlamaktadır.

Polietilen depo grubu genel olarak dikey, yatay ve dikdörtgen gruplarından oluşmaktadır. Dikdörtgen modeldeki gibi deponun konulacağı zemine tam oturan polietilen dik su deposu çeşitlerimizde bulunmaktadır. Ayaksız yapısı ile alt kısmı zemine tam temas ederek deponun güvenli kullanımına imkan sağlamaktadır. Dik depoların en büyük farkı 25 ton kapasiteye kadar yüksek tonajlarda sıvı depolamasına imkan sağlamasıdır.

Polietilen Depolar
100 Litre Dikdörtgen Depo
Polietilen Depolar
200 Litre Dikdörtgen Depo
Polietilen Depolar
300 Litre Dikdörtgen Depo
Polietilen Depolar
500 Litre Dikdörtgen Depo

Polietilen dikdörtgen su deposu fiyatları

1986 yılından beri uzmanlığımız, kalitemiz ve fiyat anlayışımız ile lider bir markayız. Üretimlerimizde kullanılan yeni nesil teknolojiler ile kaliteli ürünler imal etmekteyiz. Her ihtiyaca özel olarak üretilen dikdörtgen su deposu çeşitlerimiz ile hizmet vermekteyiz. Kaliteli hizmeti ve pek çok avantajlı özelliğe sahip dikdörtgen su deposu fiyatları ile de farklılık yaratıyoruz.

Tasarımı sayesinde araç içi, karavan deposu, ev içi vb. kullanımlar için üretilen su tanklarımız bireysel kullanım için her alanda tercih edilmektedir. Yapısı sayesinde hareketli alanlar içerisinde gönül rahatlığı ile tercih edilmektedir. Bireysel kullanımlar için sıklıkla tercih edilen ürünlerimiz dikdörtgen su deposu fiyatları ile de cebinizi yormayacaktır. Cebinizi yormayan fiyatları ve aldığınız zaman uzun seneler kullanabileceğiniz depolarımız ile içme sularınızı da depolayabilirsiniz.

Polietilen dikdörtgen su deposu fiyatları ürün grubu içerisindeki en uygun satış rakamlarına sahiptir. Bireysel kullanımlar için en ideal ürünler olan dikdörtgen modellerimiz fiyat konusunda da en cazip avantajlara sahiptir.

Polietilen dikdörtgen su deposu modelleri

Su depoları üretiminde zengin bir çeşitliliğe sahip olan firmamızın ortaya çıkardığı tasarımlardan birini de polietilen dikdörtgen su deposu modelleri oluşturmaktadır. Bireysel kullanımlar için ideal olarak üretilen bu modellerimiz 100 litre, 200 litre, 300 litre ve 500 litre olmak üzere 4 çeşitten oluşmaktadır. Karmod su depolama tanklarının genel bir özelliği farklı kullanım alanları için özel ve geliştirilebilir konseptler ortaya çıkarmasıdır.

Dikdörtgen su deposu modelleri her ihtiyacınıza uygun yapıdadır. Genel olarak su gibi temel sıvının depolama işlemi için kullanılmaktadır. Fakat geçişli güçlendirme işlemleri ve et kalınlığının arttırılması ile asit, yakıt, mazot, kimyasal, deterjan, gıda sıvısı vb. tüm sıvıların kullanımına uygun yapıya getirilebilmektedir. Farklı sıvıların stoklanmasına imkan sağlayan depolarımız küçük tasarımları ve kolay taşınabilir yapısı sayesinde ev içlerinde, bahçelerde, garajlarda, arabalarda, karavanlarda, fabrika içlerinde, ofislerde veya aklınıza gelebilecek her alanda kolay bir şekilde kullanılabilir.

Daha geniş olanlarda polyester ve paslanmaz modeldeki depolarımızda tercih edilebilir. Eğer tarım alanlarında kullanılacaksa çeşitli sıvı ve katı gıdayı muhafaza edebilen demir ayaklı konik yapıdaki silo deposu üretimlerimizde mevcuttur.

Prizmatik su depoları 4 farklı modelde üretilmektedir.

Standart olarak 4 farklı modele sahip olan ürünlerimiz özel üretim veya yeni kalıp tasarımlarıyla farklı tonajlarda ve ölçülerde üretilebilmektedir. Polietilen dikdörtgen su deposu ölçüleri standart üretimlerimiz ile sabit yapıdadır. Fakat toplu alım işlemi veya özel projelendirme yapılarak üretilecek depolarda modellerde ve ölçülerde değişiklikler yapılabilmektedir. Karmod Plastik olarak her türlü plastik hammadde kullanımı ile özel üretimler gerçekleştirmede ve ihtiyaca özel olarak kendi bünyemizde sektörünün en kaliteli ustalarıyla kalıp tasarımlarını gerçekleştirmekteyiz.

Dikdörtgen su deposu modelleri içerisinde olduğu gibi tüm su tankı modellerimiz içerisinde farklı renklerde üretim imkanı bulunmaktadır. Standart olarak beyaz ve mavi renklerde üretimlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Ama müşteri ihtiyacına uygun olarak her istenilen renge uygun olarak üretim işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.  içerisinde beyaz ve mavi renkler haricinde turuncu, kırmızı, yeşil ve gri depolar sıklıkla tercih edilmektedir.

Polietilen dikdörtgen su deposu kullanım alanları

Her ihtiyaca uygun, her türlü sıvıyı barındıran ve kullanımı kolay depo arıyorsanız dikdörtgen modellerimiz sizler için en doğru tercihtir. Küçük yapısı ve geniş kullanım alanı sayesinde dikdörtgen su deposu özellikleri her ihtiyaca uygundur. Avantajlarını ve kullanım alanlarını hiçbir zaman sınırlandıramayız. Tamamen kullanıcı ihtiyacına uygun olarak güçlendirilebilir, renklendirilebilir, katmanlı üretilebilir ve çeşitli kapasitelerde üretilerek özelleştirilebilir.

Dikdörtgen su deposu özellikleri ekonomik olmasının yanı sıra pek çok avantaja sahiptir. Bu avantajları sayesinde kullanım alanlarında geniş bir yelpazeye sahiptir. Son yıllarda özellikle karavanla seyahat eden kişiler karavan temiz ve karavan atık  ihtiyaçları için polietilen prizmatik  modellerini tercih etmektedir. Yapısı sayesinde karavan içlerinde veya araç altı alanlarda kolayca kullanılabilmektedir. Ayrıca çok sık olmasa da endüstriyel alanlar içerisinde dikdörtgen su deposu modelleri tercih edilmektedir. Karmod Plastik olarak sıcak olarak +100 derece sıcaklığa dayanabilecek ürünler üretmekteyiz. Büyük fabrika alanlarda makineler ve üretim alanlarının sıcak su kullanım ihtiyaçlarına çözüm sunmaktadır. Su depolarının temel tanımı sıvı depolaması ve kullanımına imkan sağlamasıdır. Bu nedenle prizmatik depolar özel imalat yapılan makinelerde su besleme deposu olarak da kullanılmaktadır.

Görüldüğü gibi polietilen dikdörtgen su deposu ölçüleri içerisinden hangi ebatta depo olursa olsun geniş bir kullanım alanına sahiptir. Bireysel veya endüstriyel sanayi alanlarının hangisi olursa çözüm  ile yapılabilmektedir. 100 litreden başlayarak 500 litreye kadar uzanan kapasiteleri ile su depolama çözümü ihtiyacınız için ürünlerimizi inceleyebilir ve hızlı bir şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz.

Sıkça Sorulanlar
Polietilen dikdörtgen su deposu nasıl bir alana kurulabilir?
Dikdörtgen tasarımlı depolar, hacim bazında küçük oldukları için, küçük yerlerde konumlandırılabilir. Bir deponun konumlandırılacağı alan, temiz ve içerik açısından güvenli olmalıdır. Seyyar bir araçta yani tır, karavan, yat gibi alanlarda konumlandırılacak ise alanın temiz olması ve mümkünse direkt Güneş ışınlarına maruz bırakılmaması önerilmektedir. Depo boyutları doğrultusunda bir alan ayrılması önerilmektedir.
Polietilen dikdörtgen su depomu hangi periyotta temizlettirmeliyim?
Dikdörtgen tasarımlı depoların, en az yılda iki kere temizlenmesi gerekmektedir. Düzenli bir şekilde temizlenen depoların içerisinde kötü koku ve zararlı bakterilerin oluşumu engellenmiş olur. Hassas veya gıda depolanması yapılıyorsa her kullanımın ardından temizlenmesi önerilmektedir. Özellikle gıda tahliyesinden sonra depo dibinde kalan gıda tortuları zaman içerisinde çürüyerek, depolanmak istenen yeni içeriğe zarar verebilir. Bu sebepten ötürü her kullanımdan sonra temizlik yapılması önerilmektedir.
Polietilen dikdörtgen su depomu nasıl temizleyebilirim?
Dikdörtgen tasarımlı depolar, keskin köşeli olduklarından köşe bölgelerini iyi temizlemek gerekmektedir. Temizlik esnasından depolanan içerisinden tortu kalmadığına emin olunmalıdır. Depoların boğaz tasarımı, temizliğini kolaylaştırması amacı doğrultusunda çizilmiştir. Temizlik yaparken, ağır kimyasal ve parfümlü temizleyicilerin kullanılmaması önerilmektedir. Belirli bir seviyeye kadar tazyikli su ile temizlik yapılabilir.
Kullandığınız polietilen dikdörtgen su depomun tamiri yapılabilir mi?
Kullanıma bağlı pek çok sebepten ötürü depolarda hasarlar oluşabiliyor. Bu hasarları önlemek için deponuzu güvenli ve kapalı bir alanda muhafaza etmeniz önerilmektedir. Hasarların tamiri, üretim tesislerimizde yapılabilmektedir. Her hasarın tamiri, deponun üretildiği hammaddesi kullanılarak, depo tasarımının bütünlüğü bozulmadan yapılmaktadır.
Polietilen dikdörtgen su depomu evime nasıl bağlayabilirim?
Her depo, manşon ile birlikte üretilmektedir. Manşon kısmına, her nalburda bulabileceğiniz çeşmelerden bir tanesi takılabilir. Bu sayede isterseniz, bağımsız bir tesisatta kurabilirsiniz. Satın almış olduğunuz deponuzu, manşonu yardımıyla evinizin su tesisatına bağlayabilirsiniz. Böylece deponuzun içerisindeki içeriği, evinizde kullanabilirsiniz.
Hangi polietilen dikdörtgen su deposunu tercih etmeliyim?
En doğru depo tercihi sizlerin depolama ihtiyaçlarına göre değişkenlik göstermektedir. Bu tanklar, pek çok ihtiyaca çözüm olması adına ebat bakımından oldukça çeşitli üretilmektedir. Sizlerin depolama ihtiyaçları doğrultusunda web sitemizden uygun olan modeli seçebilir veya müşteri temsilcilerimizle görüşerek en doğru depo tercihinizi yapabilirsiniz.
Polietilen dikdörtgen su depomun içerisinde gıda depolayabilir miyim?
Polietilenin uluslararası seviyede kabul gören gıdaya uygunluğu bulunduğu için bu tanklar içerisinde gönül rahatlığı ile gıda depolayabilirsiniz. Hiç bir şekilde depolanan içeriğe bir zararı bulunmamaktadır. Hatta polietilenin bu özelliği sayesinde gıda ile teması bulunan çoğu ürün, polietilenden imal edilmektedir.
Bana veya markama uygun olan polietilen dikdörtgen su deposunu nasıl bulabilirim?
En uygun depo, sizlerin çalışma prensibine göre değişkenlik gösterecektir. Bizler dikdörtgen tasarımda depo üretirken daima her ihtiyacı gözeterek pek çok ebat çeşitliliği ile üretmekteyiz. Sizlerde ihtiyacınız olan depo hacmini, depolamak istediğiniz içeriği ve kullanım alışkanlıklarınızı müşteri temsilcilerimize izah ederek, sizler için en uygun depoyu hızlı bir biçimde bulabilirsiniz.
Polietilen dikdörtgen su deposu zararlı ışınları içerisine alıyor mu?
Bütün depolama ürünlerimiz son derece kaliteli hammaddeler seçilerek üretilmektedir. Bu hususta polietilenin zararlı ışınlara karşı dayanıklılığı bulunduğu için, otomatikman dikdörtgen tasarımlı depolar yalıtımlı bir şekilde üretilmiş oluyor. Böylece depo içerisine zararlı ışınlar ulaşamaz. Bu sayede depo içerisinde daha sağlıklı bir ortam oluşturulmuş olur.
Polietilen dikdörtgen su deposu hangi hammadde ile ve nasıl üretilir?
Dikdörtgen tasarımlı tanklar, lineer düşük yoğunluklu polietilen kullanılarak üretilmektedir. Bu tanklar, dikdörtgen kalıplar yardımıyla ek ve perçin olmadan üretilmektedir. Bu üretim şekline monoblok üretim şekli denir. Bu üretim şekli sayesinde depolar daha sağlam ve uzun ömürlü olmaktadır.
×
Sepetinizde şuan {{ basketItems.length }} ürün var.
Product Image
{{ item.piece }}
×