Çağrı Merkezi 444 55 60

Polyester Özel Ürünler

Polyester Özel Ürünler

Endüstriyel Taleplere İçin Polyester Özel Ürünler
Karmod uzmanlığıyla 1986 yılından beri polyester hammaddeden standart üretimlerinin yanı sıra özel ürünlerde imal etmektedir. Bu uzmanlıkla otomotivden gemi inşa sanayine, enerjiden tarım ve hayvancılığa özel ihtiyaçlara üretim desteği vermektedir. Polyester özel üretimlerimizle farklı sektörlerin özel tasarımlarına çözüm getirerek firmalara hem zamandan hem de bütçeden tasarrufla kazandırıyoruz.

Firmalar işlerine odaklanarak kendi üretimlerinin detay çözümlerini Karmod uzmanlığına bırakıyor. Makine ekipmanlarında kullanacakları detay parçalarının üretimleri için yatırım yaparak ekstra bütçe yükünden kurtularak kazançlı çıkıyorlar. Karmod uzmanlığı ile ihtiyaç duydukları detay parçaları polyester veya polietilen hammaddeden ürettirerek iyi bir çözüm ortağı ile çalışmanın keyfini yaşıyorlar.

Sürdürülebilir ticari ilişkilere verdiği değer ve güvenilir iş birlikleri ile Karmod çok sayıda önemli firmaya polyester ve polietilen özel ürünler ile hizmet sunmaktadır. Kolay şekillenebilir polyester hammadde kullanımıyla kalıp ve üretim maliyetlerini minimize ederek yatırımcılara ekstra kazandırıyoruz. 

Polyester Özel Ürünler Otomotiv, Uçak, Deniz sektöründe üretimin bir parçası

Polyester özel ürünler ulaşım sektöründe gerçekleştirilen araç üretimlerinin önemli bir parçası. Yüksek mukavemeti, darbe dayanımı, çürüme yapmayan üstünlüğü ile otomotiv sanayinde önemli parçalarda tercih ediliyor. En yaygın kullanıldığı öne çıkan araçlar arasında hava taşıtlarında uçaklar, karayolu taşıtlarında otobüs ve kamyonlar yer almaktadır. Bu araçların gövde panel parçaları polyesterin en fazla kullanıldığı bölümler arasında.

Aynı şekilde tampon kısımları, güneş ve havalandırmada araç üstünde tasarlanan açılabilir sunroof çerçeveleri yer alır. Gösterge tablo kısmı, ısı konvertör kalkanları, koltuk parçaları sıralanmaktadır. Polyester ve polietilen uçak ve otomotiv üretim sanayinde ağırlığın azaltılması, korozyon direnci ve ekonomik maliyetleri nedeniyle özellikle tercih edilmektedir. Polyester parçaların yine düşük boyama ve bakım maliyetleri bu parçaların tercihinde önemli etkenler arasındadır. 

Polyester malzemeden üretilen parçalar demiryolu taşımacılık araçlarında da kullanılır. Raylı arabalar, nakliye vagonları UP reçineli kompozit malzemelerin kullanıldığı alanlar arasındadır.

Deniz araçlarının üretildiği gemi inşa sanayi de polyester malzemeden üretimlerin kullanıldığı ulaşım araçları arasında yer alır. Özellikle turistik lüks teknelerin ana gövde üretimlerinde polyester malzemeler yoğun olarak tercih edilir. Gövde hafifliği ulaşım araçlarında en çok aranan özelliktir. Özellikle yarış otomobilleri, deniz tekneleri, uçaklar bu hafif malzeme üstünlüklerinden yararlanır. Polyester malzemeler ulaşım araçlarında bazen de dekoratif tasarımın bir parçası olarak tercih edilmektedir.

Polyester Ürünler İnşaat Sektörünün Önemli Parçası

İnşa aşamasında polyesterden yapılan beton kalıpları özel bir işleve sahiptir. Bina cephe ve çatı dekorasyonlarında da mimarlar şık tasarımlar için polyester malzemelerden istifade ederler. Konutların çoğunun duş tekneleri, banyo dolap ve lavaboları polyester ve akrilik karışımlar kullanılarak üretilir. 

Mobilya Ve Ev Aletlerine Özel Polyester Üretimler

Mobilya ve beyaz eşya sektöründe polyesterden üretilen özel parçalar sıklıkla kullanılır. Çamaşır ve bulaşık makineleri gibi içerisinde suyun dolaştığı ıslak parçaların üretiminde polyester hammadde kullanılır. Korozyondan uzak güvenli polyester parçalar uzun yıllar makine içerisinde suya maruz kalarak sorunsuz bir şekilde görev yapar, tıkır tıkır çalışır. Aynı şekilde polyester dekoratif parçalar mobilya sektöründe ekonomik oluşu, darbe dayanımı gibi avantajlarıyla tercih edilmektedir.

Polyester Özel Ürünler Hayatın Her Alanında Güvenle

Pratik çözümlü düşük kalıplama ve üretim maliyetleriyle polyester parçalar hayatın her alanında güvenle kullanılır. Bazen onu sokaklarımızı pırıl pırıl gündüz gibi aydınlatan elektrik direklerinde görürüz hiç detayına bakmadın. Direkteki elektrik lambasını yağmur, kar gibi tüm iklim şartlarında güvenle korur. Sorunsuz aydınlatma için dekoratif görünümde şekilleriyle insanlığa hizmet verir sürekli. 

Bazen atık su terfi istasyonlarında özel depo çözümü sunar polyester. Kirlenen suyun arıtılmasına ve çevre değerlerinin en iyi şekilde korunmasına büyük katkı sağlar hiç görünmeden. Bazen bir araçta hiç görünmeden yakıt deposu olarak görev alır. Uzun yıllar içinde güvenle muhafaza ettiği benzin ve motorin kullanılarak kilometrelerce mesafe huzurla kat edilerek alınır.

Bazen bir çocuk parkında minik tatlı çocukların üzerinden neşe ile kaydıkları bir kaydırağa dönüşüverir. Bazen de iş sağlığı ve güvenliğinde önemli bir işlev gören parçaya dönüşmüştür. Kumlama maskesi polyester özel üretimlerden yapılan bir parçadır. Bazen de bir sanatçının en büyük yardımcısı olur eşsiz eserini ortaya koyma yolunda. Bir bakmışsın ebru teknesi oluvermiş polyester sanatçının işini kolaylaştıran.

Polyester özel ürünler hayatın içinde bizimle o kadar iç içe ki hiç fark edilmeden. Karmod uzmanlığıyla insanlığın yaşamını kolaylaştıran sanayi üretimlerinde güvenilir çözüm ortağı olarak firmaların daima yanında.

×
Sepetinizde şuan {{ basketItems.length }} ürün var.
Product Image
{{ item.piece }}
×