Çağrı Merkezi 444 55 60

Polietilen Yatay Depolar

Polietilen Yatay Depolar

Karmod Plastik çeşitli uygulamalar ile farklı kapasite ve tiplerde su deposu üretimi yapmaktadır. Hacimleri 200 litreden 5000 litreye kadar değişen polietilen yatay su deposu ürün yelpazemiz uluslararası standartlara göre üretilmekte ve her türlü depolama ihtiyacı için kullanılabilmektedir.

Yatay su deposu modelleri üretilirken, gıdaya uygun LLDPE polietilen hammadde kullanılmaktadır. Böylece hem içme suyu depolamasın da hem de diğer sıvı gıda maddelerinin depolanmasında güvenle kullanım sağlamaktadır. Firmamız ürün portföyünde bulunan , çeşitli silindirik ve prizmatik tiplerde müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. Silindir model haricinde yatay olarak üretilen dikdörtgen su deposu olarak isimlendirilen farklı yapıda depo üretimlerimiz de bulunmaktadır. Çeşitli modellerde üretilen su tankları ve polietilen yatay su deposu için yapılan imalat sürecinde modern üretim tesislerimizde döner kalıp teknolojisi ile ideal ısıl pişirme işlemlerine tabi tutulan, optimum et kalınlıkları, pürüzsüz ve parlak yüzeyleri ile emsallerinden üstündür.

Polietilen Depolar
200 Litre Yatay Depo
Polietilen Depolar
300 Litre Yatay Depo
Polietilen Depolar
500 Litre Yatay Depo
Polietilen Depolar
750 Litre Yatay Depo
Polietilen Depolar
1000 Litre Yatay Depo
Polietilen Depolar
1500 Litre Yatay Depo
Polietilen Depolar
2000 Litre Yatay Depo
Polietilen Depolar
3000 Litre Yatay Depo
Polietilen Depolar
5000 Litre Yatay Depo

Avrupa standartlarındaki 1. kalite hammadde kullanılarak üretilen ve bünyesinde çeşitli özellikleri barındıran depolarımız sıvı depolama ihtiyaçlarınıza çözüm sunarken polietilen yatay su deposu fiyatları ile bütçenizi yormayacaktır. Kullanıma hazır sevk edilecek şekilde üretilen  konutlarınızda, sosyal tesislerinizde, bahçe sulamasında ve birçok alanda güvenle kullanılmaktadır. 200 litreden başlayarak 5000 litreye kadar yatay su deposu ölçüleri içerisinden ihtiyacınız olan depoyu seçebilir ve sitemiz üzerinden hızlı bir şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz.

Polietilen yatay su deposu fiyatları

1986 yılından beri uzmanlığımızın vermiş olduğu bilgi ve birikimle polietilen yatay su deposu üretimlerinde 200 litreden 5000 litreye kadar çeşitli ara ölçülerde polietilen tank satışı yapmaktayız. Firma olarak bu alanda en fazla modele ve çeşitli ürün gruplarına sahip olan markayız. Polietilen yatay su deposu fiyatları araştırırken Karmod Plastik ürünlerini mutlaka incelemelisiniz.

Sunmuş olduğumuz hizmet, sıvı depolarımızın kalitesi, üretimini yaptığımız depoların garantili olması ve diğer tank çözümlerine göre çok ekonomik oluşu ile plastik yatay su deposu fiyatları emsallerine göre ön plana çıkmaktadır. Firmamız üretimini yaptığı su depolarında ve çeşitli sektörler için ürettiği tüm ürün gruplarındaki her ürünü için kalite güvencesi sunmaktadır.

En iyi kaliteyi en avantajlı plastik yatay su deposu fiyatları ile almak bütçenize kazandıracak ve ürün kalitemiz ile uzun süreli sıvı depolama ihtiyaçlarınıza çözüm bulacaksınız. Her yatay su deposu modelleri kendine özel kapasiteleri ve avantajları olduğu gibi fiyatlandırmaları da farklılık gösterebilmektedir. Muadillerine göre üstün kalitede özellikleri olan depolarımız uygun fiyatları ile bütçenizi yormaz, işlerinize değer katar. Yatay su deposu ölçüleri maliyet olarak yakın olmasına rağmen kapasite büyüdükçe fiyatlandırması artmaktadır.

Polietilen yatay su deposu modelleri

Polietilen yatay su deposu kullanım alanı olarak farklı ihtiyaçlarınıza çözüm bulur ve işlerinizi kolaylaştırır. Yatay modellerde üretimini gerçekleştirdiğimiz 9 farklı ölçüde çözümümüz bulunmaktadır. Yatay su deposu ihtiyacınıza uygun olarak özel kalıp tasarımlarında sizlere özel olarak da üretilmektedir.

Sizlerin istekleri dikkate alınarak AR-GE departmanımızın yoğun çalışmaları sonucunda istediğiniz farklı ara ölçülerde üretimlerini yapmaktayız. Standart olarak üretilen depolarımızda farklı renk seçenekleri ile üretim de yaptırabilirsiniz. Standart LLDPE hammadde kullanımı ile üretilen ve farklı yatay su deposu ölçüleri olan depolarımız HDPE (hexene), PP (polipropilen), XLPE (çapraz bağlı polietilen) hammaddeleri kullanılarak da üretilebilmektedir. Her hammaddenin kendisine özgü belli başlı özellikleri bulunmaktadır.

Yatay su deposu tercih edilirken hangi sıvı depolaması yapacağınız ve deponun hangi alanda barındırılacağı hammadde seçimini etkileyen unsurlardandır. Polietilen yatay su deposu modelleri 200 litreden başlayarak 5000 litre kapasiteye kadar çıkabilmektedir. Standart üretimlerde 5 ton kapasiteye kadar üretilen depolarımız, daha yüksek kapasiteler için ihtiyaca özel olarak kalıp tasarımları yapılarak üretilebilmektedir.

Kalıp tasarımı yaptırmadan önce yüksek tonajlarda depolama yapmak için birden fazla 5 ton depoyu yan yana paralel bağlantı yöntemi ile bağlayarak istediğiniz tonajlarda grubu oluşturabilirsiniz. İster 50 ton ister 100 ton sıvı stoklama için depoları yan yana bağlayabilirsiniz. Eğer depoyu yerleştireceğiniz alan dikey olarak müsait ise dik su deposu modellerimizi inceleyebilirsiniz. Yatay plastik su deposu olarak 5.000 litreye kadar üretim yapılırken polietilen dik su deposu üretimlerimizde çeşitlilik daha fazladır ve 25.000 litreye kadar üretilebilmektedir. Aynı şekilde üretimini yaptığımız tüm polietilen su deposu modellerinde paralel bağlantı ile istediğiniz kapasitelerde depolar elde edebilirsiniz.

Polietilen yatay su deposu özellikleri

Tüm polietilen depolarımız farklı ihtiyaçlara uygun olarak üretilmektedir. Aynı şekilde polyester hammadde ve çelik sac kullanılarak üretilen depolarımızın da kendine özgü farklı özellikleri bulunmaktadır. Özellikle polietilen yatay su deposu modelleri üretim sürecinden deponun sevkiyatına ve kurulum işleminden sonra kullanımına kadar çeşitli özellikleri bünyesinde barındırmaktadır.

Polietilen yatay su deposu modelleri dar alanlar için üretilmiş özel çözümlerimizdendir. Konulacağı alanın yükseklik bakımından dar olması depolama yapılacak alanın kullanımını zorlaştırmaktadır. Yükseklik olarak basık ve genişlik olarak uzun olan depolarımız ile her alanda sıvı depolama ihtiyacınıza çözüm sunuyoruz.

Avrupa’dan özel olarak getirilen LLDPE polietilen hammadde ile yapılan üretimler sayesinde dayanıklı, güçlü gövde yapısına sahip ve uzun ömürlü depolar üretiyoruz. Üretim teknolojisinde dünya standartlarını kullanan firmamız her üründe aynı özel kalıp kullanmaktadır. Yüksek yoğunluklu ve UV stabilizanlı özelliğe sahip hammaddenin özel kalıplarda pişirilmesi ile ortaya çıkan dayanıklı depolarımız her alanda güvenle kullanılmaktadır. Depolarımızın bir diğer özelliği ise hammadde kullanılarak yoğunluğu ve gövde yapısının güçlendirilebilir olmasıdır.

Yoğun hammadde kullanımı ile üretilen depolar özel kalıplar içerisinde özel olarak işlenerek et kalınları arttırılabilmektedir. Bu sayede mazottan kimyasala, asitten gıdasal ürünlere kadar birçok sıvının güvenli bir şekilde depolanması sağlanmaktadır. UV stabilizanlı özelliğe sahip depolarımız farklı renklerde üretilerek güneş ışıklarından gelen zararlı etkiyi en aza indirmektedir. Bu sayede UV ışınlarına dayanabilen gövde yapısına sahip olan  ürünlerimiz uzun seneler güvenli kullanım imkanı sunmaktadır. Polietilen yatay su deposu ölçüleri sayesinde ürünlerin taşınması ve yer değiştirmesi de kolaydır. İçi boş olan yatay su deposu kolay bir şekilde istenilen alana taşınabilmeye imkan sağlamaktadır.

Polietilen yatay su deposu kullanım alanları

Su insan yaşamı için önemli bir kaynaktadır. Bu kaynağın depolanması ve ihtiyaç durumunda kullanılması birçok noktada önem taşımaktadır. Konut ve ticari tesisler için gerekliliği birçok nedenden dolayı ortaya çıkmaktadır. Üretimini yaptığımız yüksek kaliteli polietilen malzemeden üretilmekte olup, her türlü sıvı depolama ihtiyacınıza uygun tipte polietilen tankımız bulunmaktadır.

Yatay modellerde üretilen depolarımız toprak üstü veya yer altı kullanımı, izolasyonlu tankların gerekli olduğu zorlu iklim koşulları vb. ihtiyaçlar için tanklarımız endüstriyel, tarım ve peyzaj alanların hem evsel hem de ticari amaçlarla kullanılabilir. Polietilen yatay su deposu içerisinden bir depo alabileceğiniz gibi dik veya prizmatik modeldeki ürünlerimizi de tercih edebilirsiniz.

Aynı zamanda Karmod Plastik firmasının üretim kabiliyeti sayesinde 3 farklı malzemeden üretilen depolar tek firma bünyesinde üretim imkanına sahiptir. İhtiyacınıza uygun olarak polietilen depoları tercih etmezseniz polyester depoları veya paslanmaz tank ürün gruplarımızdan birini tercih edebilirsiniz. Ayrıca yatay plastik su deposu tamiri ve bakımı hizmetini de firmamızdan alabilirsiniz. Ürettiğimiz yatay su deposu modelleri en çok şu ihtiyaçlar ve alanlarda kullanılmaktadır:

  • İçilebilir 
  • Kimyasal depolama
  • Atık su depolama
  • Yağmur suyu toplama
  • Tarımsal depolama (sulama, peyzaj, su depolama vb.)
  • Dizel, mazot ve akaryakıt türünde sıvı depolama
  • Gıda maddelerinin depolanması

Bu şekilde sıralanabilir. En iyi su tankı tipinin seçimi konusunda tavsiyeye ihtiyacınız olması durumunda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Deneyimli satış danışmanı personellerimiz doğru  veya farklı malzemelerden üretilen sıvı depolarımız hakkında sizi yönlendirerek en doğru bilgileri aktaracaktır. Bu sayede en uygun maliyetlere en doğru sıvı deposuna sahip olacaksınız.

Geniş su depolama tankları ürün yelpazemiz tüm evsel, tarımsal ve endüstriyel uygulamalar için uygundur. Polietilen yatay su deposu ölçüleri göz önünde bulundurulunca stoklarımızdan direk sevk edilerek konutlarda, evlerde, villalarda, apartmanlarda, restoranlarda, sosyal tesislerde, spor komplekslerinde, tarım ve sulama sistemlerinde, içme suyu dağıtım ve toplama sistemlerinde, çatı katlarında ve daha sayamayacağımız birçok alanda güvenli kullanım için tercih edebilirsiniz.

Sıkça Sorulanlar
Polietilen yatay su deposu nasıl bir alana kurulabilir?
Yatay tasarımlı depolar genellikle seyyar araçlarda kullanılmaktadır. Bu araçlar daha çok yat, karavan, tır gibi araçlardır. Deponun kurulacağı alan, güvenli ve temiz olmalıdır. İçeriğin güvenliği açısından bölgede bulunan fare ve haşereleri imha etmeniz gerekir.
Polietilen yatay su depomu hangi periyotta temizlettirmeliyim?
Bir yatay depo en kötü ihtimalle yılda iki defa temizlenmelidir. Düzenli olarak temizlenmeyen depoların içerisinde kötü koku oluşumu ve depo dibinde tahliye edilememiş çürüyen tortular görülebilir. Genellikle bu depoların içerisinde gıda depolaması veya hassas içerikler depolandığı için her kullanımdan sonra temizlenmesi önerilmektedir.
Polietilen yatay su depomu nasıl temizleyebilirim?
Bir deponun temizliği boğaz tasarımı sayesinde oldukça kolay yapılabilmektedir. Temizlik için su ve bir fırça yeterlidir. Depolanan içeriğe göre özel temizleme yöntemleri uygulanabilir. İçeriğe zarar vermeyecek, kokusuz ve ağır kimyasal maddeler içermeyen temizleyicilerin kullanılması önerilmektedir.
Kullandığınız polietilen yatay su depomun tamiri yapılabilir mi?
Kullanmış olduğunuz depolar çeşitli sebeplerden dolayı delinmiş veya çatlamış olabilir. Kullanıma bağlı tüm hasarlar, üretim tesislerimizde tamir edilebilir. Genel olarak tamirler, deponun hammaddesine göre yapılmaktadır. Yatay tasarımlı depoların tamiri ise polietilen kullanılarak yapılır. Ürettiğimiz tüm yatay tasarımlı depoların iki yıl boyunca imalat hatalarına karşı garantisi vardır.
Polietilen yatay su depomu evime nasıl bağlayabilirim?
Satın almış olduğunuz deponuzda bulunan manşon kısmına, hemen hemen her yerde bulabileceğiniz bir çeşme takılabilmektedir. Manşon aracılığı ile deponuzu evinizin su tesisatına bağlayıp, depo içerisinde içeriği evinizde kullanabilirsiniz. Bunların yanı sıra manşon kısmından bağımsız bir tesisat çekebilirsiniz.
Hangi polietilen yatay su deposunu tercih etmeliyim?
En doğru depo tercihi bazı kıstaslara göre değişkenlik göstermektedir. Bu sebepten ötürü en doğru tercih, sizlerin depo içerisinde depolamak istediği içeriğe, ihtiyacınız bulunan depo hacmine ve kullanım alışkanlıklarınıza göre değişkenlik göstermektedir.
Polietilen yatay su depomun içerisinde gıda depolayabilir miyim?
Polietilen hammadde ile üretilen tüm depolama ürünlerimiz gıda depolamasına uygun depolardır. Çünkü polietilenin uluslararası alanda gıdaya uygunluğu kabul görmüştür. Bu sebepten ötürü gıda ile teması bulunan pek çok ürün polietilen ile üretilmektedir. Sizlerde gönül rahatlığı ile içilebilir ve yenilebilir gıdalarınızı bu tanklar içerisinde depolayabilirsiniz. Deponuzu, içeriğe zarar vermeyecek bir alanda muhafaza etmeniz önerilir.
Bana veya markama uygun olan polietilen yatay su deposunu nasıl bulabilirim?
Size en uygun depo, sizlerin çalışma prensiplerine, depolamak istediğiniz içeriğe, kullanım alışkanlıklarınıza göre değişkenlik göstermektedir. Bu sebepten ötürü yatay tasarımlı depolar oldukça çeşitli ebatlarda üretilmektedir. Size en uygun depoyu müşteri temsilcilerimizle görüşerek hızlı bir şekilde bulabilirsiniz.
Polietilen yatay su deposu zararlı ışınları içerisine alıyor mu?
Kullandığımız bütün hammaddeler gibi yatay tasarımlı depoları üretmek için kullandığımız polietilende son derece kalitelidir. Hurda, kalitesiz hammaddeler üretimde kullanılmaz. Kullanılan polietilen sayesinde bu tanklar ultraviyole ışınlara karşı dayanıklı hale gelmektedir. İçerisine zararlı ışınları almadığı için bu tankların içerisinde yosun oluşumu görülmez.
Polietilen yatay su deposu hangi hammadde ile ve nasıl üretilir?
Yatay tasarımlı depolar, kimya dilindeki LLDPE kısaltmasıyla, lineer düşük yoğunluklu polietilen kullanılarak üretilmektedir. Malzeme kalınlığı ise ebat büyüdükçe büyümektedir. Üretim şekli ise monoblok biçimindedir. Monoblok üretim biçiminde depolar, kalıplar yardımıyla tek parça halinde, ek ve perçin olmadan üretilir. Bu üretim şekli ile depolar daha sağlam hale gelmektedir. Bütün depolama ürünlerimizi web sitemiz aracılığı ile inceleyebilir, satın almak için müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.
×
Sepetinizde şuan {{ basketItems.length }} ürün var.
Product Image
{{ item.piece }}
×