Çağrı Merkezi 444 55 60

Milenyum Depo

Milenyum Depo

Polietilen su depoları farklı isimlerde ve çeşitli yapılarda modellere sahiptir. Milenyum depo olarak isimlendirdiğimiz, yapı olarak standart bir polietilen depo dan farklı olan fakat hammaddesi LLDPE polietilen olan bir ürünümüz bulunmaktadır.

Milenyum depo özellikleri bakımından standart bir depodan farklı yoktur. Fakat görünüş itibariyle her alanda modern bir görünüm sunar. Milenyum depo modelleri Karmod Plastik kalitesi ile üretilmektedir. Yeni nesil olarak adlandırdığımız depomuzda farklı bir kaburga yapısı kullanılmıştır. Bu sayede görünüş itibariyle daha modern olduğu gibi dayanıklılık bakımından üstün bir yapıya kavuşmaktadır.

Firma olarak çeşitli yapılara ve görünüşlere sahip depolar üretirken her ihtiyacınızı düşünüyoruz. Ürettiğimiz çözümler içerisinde turşu depoları olarak adlandırdığımız ürünümüz özellikleriyle öne çıkmaktadır. Her tür gıdayı depolamak veya turşu – salamura kurma işlemleri için en ideal depodur. Geniş ağızlı yapısı, kolay temizlenebilir gövdesi, yüksek kapasitelere sahip iç hacmi ve gıdaya uygun kanserojen olmayan hammaddesi ile büyük fabrikaların tercihi olmaktadır.

Polietilen Depolar
500 Lt Milenyum Depo
Polietilen Depolar
1000 Litre Milenyum Depo
Polietilen Depolar
2000 Lt Milenyum Depo

Milenyum depo modelleri

Her ihtiyacınıza uygun olarak üretilen birçok özelliğe sahip dikey, yatay ve prizmatik su deposu modellerimiz bulunmaktadır. Bu modellerde dikey yapıya sahip olan milenyum depo ismini verdiğimiz özel bir yapıya sahip ürünümüz bulunmaktadır. Milenyum depo fiyatları ve özellikleri bakımından birçok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir.

Standart olarak 3 modele sahip depomuz isteğinize uygun olarak daha düşük veya daha yüksek kapasitelerde üretilmektedir. Yüksek adetli toplu alımlar yapacağınız durumlarda özel kalıp tasarımları ve AR-GE çalışmalarımız ile en kısa zamanda istediğiniz kapasiteye sahip milenyum depo ölçüleri hazır olabilmektedir.

Milenyum depo modelleri 500 litre dikey, 1000 litre dikey ve 2000 litre dikey olarak 3 farklı tonaja sahiptir. Üretilen en küçük depo 500 litre dikey olan modeldir. Bu depomuzun genişliği 86 cm, yüksekliği ise 106 cm olarak üretilmektedir. Milenyum depo ölçüleri bakımından stoklarımızda yer alan en küçük modeldir. Eğer kullanım alanınız müsaitse ve daha yüksek tonajda depolama ihtiyacınız varsa 1000 litre dikey olan modelimizi tercih edebilirsiniz. Bu depomuzun genişliği 106 cm, yüksekliği ise 140 cm dir. Malzeme kalınlığı ise 500 litre model ile aynıdır. 5 mm et kalınlığına sahip olarak üretilmektedir. En yüksek kapasiteye sahip milenyum depo modelleri 2000 litre dikey olan depomuzdur. Genişliği 140 cm, yüksekliği 160 cm olarak üretilmekte ve et kalınlığı 6 mm olarak daha dayanıklı bir yapıya kavuşturulmaktadır.

Milenyum depo modelleri istediğiniz renklerde ve katmanlı olarak da üretilmektedir. Standart olarak beyaz ve mavi olarak 2 renk seçeneği bulunmaktadır. Fakat istediğiniz bir renk tonajı olursa üretimlerimizi bu doğrultuda yapabilmekteyiz. Çeşitli renklerde satın alacağınız depolar görsel olarak bulunduğu alana uyum sağlarken içerisine depolayacağınız farklı sıvıların kategorize işlemini kolay bir şekilde yapabilmenize olanak sağlamaktadır. Bu sayede güvenli depolama yaparken depolar içerisindeki sıvıları karıştırmayacaksınız.

Milenyum depo özellikleri

En uygun milenyum depo seçenekleri ile en kaliteli özellikleri bir araya getiriyoruz. Milenyum depo özellikleri standart bir plastik depo ile aynıdır. En önemli özelliği görünüş farklılığı ve dış kaburga yapısıdır. Plastik depo ihtiyaçlarınızda her ihtiyaca uygun olarak üretilen modellerimiz oldukça çeşitlidir. Milenyum depo modelleri içerisinde de farklı ihtiyaçlarınıza özgü olarak üretilen depolarımız bulunmaktadır.

En kaliteli milenyum depo en iyi hammadde kullanımı ile oluşmaktadır. Karmod Plastik olarak Avrupa’dan özel olarak getirdiğimiz 1. kalite LLDPE polietilen hammadde ile tüm depolarımızın üretimlerini yapmaktayız. LLDPE polietilen hammaddenin dünyada tescillenmiş kalitesi ile Karmod mühendislerinin geliştirdiği üretim tekniklerinin kullanılması ile en kaliteli milenyum depo üretimleri ortaya çıkmaktadır. Bu sayede hammaddenin kalitesi ve depo üzerindeki kaburga yapısının ekstra güçlü dayanım özelliği ile daha uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz depolara sahip olabilirsiniz.

LLDPE uluslararası standartlardaki hammaddenin adıdır. Türkçe içerisindeki karşılığı lineer düşük yoğunluklu polietilen olarak bilinmektedir. Bu hammaddenin en önemli özelliği içerisinde içme suyu da dahil olmak üzere sıvı ve katı gıda barındırmasına imkan sağlayan depo üretimlerinde kullanılabilmesidir. Birbirinden farklı özellikleri ile en uygun milenyum depo sahibi olurken aynı zamanda en kaliteli milenyum depo kullanımına da sahip olmaktasınız.

Sıvı veya katı gıda depolaması için en makul çözümlerimizden biride silo depo olarak bilinen demir ayaklı, opsiyonel olarak da paslanmaz ayaklı olarak ürettiğimiz konik yapıya sahip olan depolarımızdır. Üst alanı standart bir depo gibi silindirik yapıya sahip olurken alt tarafı konik olarak üretilmektedir. Bu sayede konik alanda yer alan çıkış yuvası içerisindeki sıvının ve katı içeriğin tahliyesini basit bir şekilde yapmaya imkan sunmaktadır. Özel demir ayaklı kafesi ile darbelere ve dış etkenlere karşı özel dayanım sunmaktadır.

Tüm polietilen depolarımızın ortak özelliği ise ultraviyole ışınlara karşı genel bir dayanıma sahip olmasıdır. Özellikle mavi depolarımız açık alanda kullanılacaksa güneşten yayılan ultraviyole (U.V.) ışınlarına karşı özel bir dayanıma sahiptir. U.V. ışınlarına karşı ek dayanıma sahip milenyum depo modelleri bu sayede yosun, küf, kir ve bakteri oluşumuna karşı uzun süreli güvenlik sağlamaktadır.

Milenyum depo fiyatları

Özel bir çalışmanın ve başarının sonucu olan depolarımızın özelliklerini temel olarak anlattık. Çeşitli avantajlarını ise saymakla bitiremeyiz. Dayanımı ve çeşitli kullanım avantajları ile depolarımızı her alanda veya her koşulda güvenle kullanabilirsiniz.

Milenyum depo fiyatları özellikleri ve avantajları düşünüldüğünde en uygun avantajlar ile sizlere sunulmaktadır. Birçok özelliğe sahip olan ürünlerimiz fiyatları ile de ayrıcalık sunmaktadır. Müşterilerimizin birçoğu depo özelliklerini inceledikten sonra en önemli konu olarak fiyatlandırmayı görmektedir. Karmod Plastik olarak kaliteyi ve ucuzluğu bir araya getirmek için var gücümüzle çalışmaktayız.

En ucuz milenyum depo seçeneklerimiz ile su depolama çözümü sunmaktayız. Milenyum depo fiyatları tercih ettiğiniz depo kapasitesine göre farklılık göstermektedir. Siz ihtiyacınız olan depoyu seçin uzman satış danışmanlarımız sizin için en iyi fiyatlandırmayı yapsınlar. Fiyatlar hakkında detaylı bilgi almak için hemen bizlere ulaşabilirsiniz.

Milenyum depo kullanım alanları

Depolarımız bireysel kullanımlardan küçük ebatlı ofis ve üretim alanlarına kadar kolay kullanım imkanına sahiptir. En büyük kapasitesi 2000 litre olan depolarımız özellikle yazlık alanlarda yer alan bireysel konutlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Ayrıca tarım arazileri içerisinde su ihtiyaçlarının karşılanabilmesini sağlamak için mavi renkli milenyum depo modelleri müşterilerimizin tercihi olmaktadır.

Milenyum depo ve diğer depo modellerimiz seri bağlantı ile birbirine bağlanabilmektedir. Bu sayede hangi kapasiteye sahip olursa olsun birkaç deponun bir araya gelmesi ile sıvı depolama alanı büyümektedir. Milenyum modellerimizde de birkaç depoyu birbirine bağlayarak sanayi alanları içerisinde kullanım yapılmaktadır. Özellikle kimyasal sıvı barındırma işlemleri için sanayi kuruluşları tercih etmektedir.

Kullanılan hammadde sayesinde birçok sıvının barındırma işlemi için kullanılan milenyum depo ailesi birçok avantajı ile sizlere sunulmaktadır. Daha detaylı bilgi için hemen bizi arayabilirsiniz.

Sıkça Sorulanlar
Polietilen milenyum su deposu nasıl bir alana kurulabilir?
Bir milenyum depo, küçük ebatlarda olduğu için hemen hemen her yere sığabilir. Bu sayede hemen hemen her yerde kullanılabilir. Deponun kurulacağı alanın, temiz ve güvenli olması yeterlidir.
Polietilen milenyum su depomu hangi periyotta temizlettirmeliyim?
Bir milenyum deponun en kötü ihtimalle altı ayda bir temizlenmesi gerekmektedir. Deponun içerisinde, içilebilir ve yenilebilir gıdalar veya hassas içerikler depolanıyorsa, her kullanımın ardından temizlik yapılması önerilmektedir.
Polietilen milenyum su depomu nasıl temizleyebilirim?
Bir milenyum depo, biraz su ve bir fırça ile kolayca temizlenebilmektedir. Boğaz tasarımı, temizliği kolaylaştırırken, içerisine bir temizleyicinin girip dolaşmasını sağlamaktadır. Temizlik esnasında kokulu ve ağır kimyasal içeren temizleyicilerin, depolanan içeriğin güvenliği açısından kullanılmaması önerilmektedir.
Kullandığınız polietilen milenyum su depomun tamiri yapılabilir mi?
Bizlerden satın almış olduğunuz bütün depolama ürünlerimiz, imalat hatalarına karşı iki yıl boyunca garantilidir. Kullanmış olduğunuz depoların tamiri, hammadde özelinde ve tasarım bütünlüğü bozulmadan üretim tesislerimizde yapılmaktadır.
Polietilen milenyum su depomu evime nasıl bağlayabilirim?
Bir milenyum depoyu evinize, deponuzda bulunan manşon ile bağlayabilirsiniz. Manşon kısmına hemen hemen her çeşme uyum sağlayabilmektedir. Manşon kısmına bağlayacağınız tesisatı evinizin tesisatına bağlayarak, depo içerisindeki içeriği evinizde kullanabilirsiniz. Dileyen kullanıcılar, manşon kısmından bağımsız bir tesisat çekebilirler.
Hangi polietilen milenyum su deposunu tercih etmeliyim?
Milenyum depoların, en iyi tercihi yapmanız için ebat çeşitliliği artırılmıştır. En iyi depo tercihi, sizlerin kullanım alışkanlıklarınız, ihtiyacınız olan depo hacmi, depolamak istediğiniz içerik gibi kıstaslara göre değişkenlik göstermektedir. En iyi tercihi yapmak için müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.
Polietilen milenyum su depomun içerisinde gıda depolayabilir miyim?
Milenyum depolar, içilebilir sıvılar ve gıdaların depolanması için uygundur. Çünkü bu depolar polietilen kullanılarak üretilir ve polietilenin gıdaya uygun bir hammaddedir. Gıdaya uygunluğu uluslararası gıda örgütleri tarafından kabul edilmiştir. Bu sayede gıda ile teması bulunan çoğu ürün polietilen ile üretilmektedir.
Bana veya markama uygun olan polietilen milenyum su deposunu nasıl bulabilirim?
Bu depolar pek çok amaç doğrultusunda pek çok çalışma prensibinde kullanılabiliyor. En uygun depo seçimi, sizlerin çalışma presiplerine, depolama ihtiyacınıza, kullanım alışkanlıklarınıza, iş akışınıza ve depolamak istediğiniz içeriğe göre değişkenlik göstermektedir. Sizlere en uygun milenyum depoyu bulmak için müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.
Polietilen milenyum su deposu zararlı ışınları içerisine alıyor mu?
Milenyum depo üretiminde kullandığımız malzemeler, son derece kaliteli hammaddelerdir. Bu doğrultuda bu depolar içlerine zararlı ışınları almaz ve böylece depo içerisinde depolanan içerik için sağlıklı bir ortam oluşturulmuş olur. Ayrıca bu sayede depo içerisinde yosun veya diğer bakterilerin oluşumu da engellenmiş olur.
Polietilen milenyum su deposu hangi hammadde ile ve nasıl üretilir?
Milenyum depolar, kalıplar yardımıyla lineer düşük yoğunluklu polietilen kullanılarak üretilmektedir. Bu üretim şekline monoblok üretim yani tek parça halinde üretim denir. Bu depolar tek parça halinde üretildiği için de çok daha dayanıklı ve uzun ömürlü olmaktadır. Depo hacmi arttıkça malzeme kalınlığı da artmaktadır.
×
Sepetinizde şuan {{ basketItems.length }} ürün var.
Product Image
{{ item.piece }}
×