Çağrı Merkezi 444 55 60

Prizmatik Paslanmaz Depo

Prizmatik Paslanmaz Depo

Endüstriyel Prizmatik Paslanmaz Depo Çözümlerinde Karmod Uzmanlığı

1986 yılından bugüne depolama tankı sektöründeki liderliğiyle Karmod paslanmaz ürünlerinde 100 bin litre tonaja kadar Prizmatik Paslanmaz Su Deposu çözümleri sunuyor. Karmod kare paslanmaz depo çözümleriyle toplu konutlardan endüstri tesislerine temiz suyun depolanması kolaylaşıyor. Uzun ömürlü depo sınıfı, kaliteli malzeme kullanımıyla güvenilir çözümü, özel üretim uygulamaları Karmod su tanklarının genel üstünlükleri arasında. Güvenilir dikdörtgen paslanmaz çelik tank çözümleriyle yatırımcıların işini kolaylaştırıyor bütçeden tasarrufla kazandırıyor.

 

Paslanmaz Depo
1 Ton Paslanmaz Prizmatik Depo
Paslanmaz Depo
2 Ton Paslanmaz Prizmatik Depo
Paslanmaz Depo
3 Ton Paslanmaz Prizmatik Depo
Paslanmaz Depo
4 Ton Paslanmaz Prizmatik Depo
Paslanmaz Depo
5 Ton Paslanmaz Prizmatik Depo
Paslanmaz Depo
6 Ton Paslanmaz Prizmatik Depo
Paslanmaz Depo
8 Ton Paslanmaz Prizmatik Depo
Paslanmaz Depo
10 Ton Paslanmaz Prizmatik Depo
Paslanmaz Depo
15 Ton Paslanmaz Prizmatik Depo
Paslanmaz Depo
20 Ton Paslanmaz Prizmatik Depo
Paslanmaz Depo
25 Ton Paslanmaz Prizmatik Depo
Paslanmaz Depo
30 Ton Paslanmaz Prizmatik Depo
Paslanmaz Depo
40 Ton Paslanmaz Prizmatik Depo
Paslanmaz Depo
50 Ton Paslanmaz Prizmatik Depo
Paslanmaz Depo
60 Ton Paslanmaz Prizmatik Depo
Paslanmaz Depo
70 Ton Paslanmaz Prizmatik Depo
Paslanmaz Depo
80 Ton Paslanmaz Prizmatik Depo
Paslanmaz Depo
90 Ton Paslanmaz Prizmatik Depo
Paslanmaz Depo
100 Ton Paslanmaz Prizmatik Depo

Prizmatik Paslanmaz Depo

Prizmatik paslanmaz depo çözümlerimiz, genellikle modern bir tasarıma sahip olan depolardır. Bu depolar, genellikle dikdörtgen veya kare şeklindeki bir temel üzerine üretilirler ve yüzeyi prizmatik bir şekle sahiptir. Bu depolar paslanmaz depo kategorisinde yer almakta olup, oldukça sağlam ve uzun ömürlü depolama ürünlerimizden biridir. Bu depoların prizmatik tasarımı, iç mekanın daha iyi kullanımını sağlamak için tasarlanmıştır. Prizmatik tasarım, daha fazla depolama alanı sağlar ve malzemelerin daha kolay bir şekilde yerleştirilip alınmasına izin verir. Ayrıca, prizmatik tasarımın düz yüzeyleri, çatı veya duvar panellerine güneş panelleri veya diğer enerji toplama cihazları gibi eklentilerin daha kolay monte edilmesini sağlar.

Prizmatik tasarıma prizmatik paslanmaz kare depo ürünlerimiz genellikle endüstriyel kullanımlar için tasarlanmıştır ve depolama, dağıtım ve lojistik faaliyetlerine uygun olarak inşa edilirler. Ancak, bu depolar, daha modern bir görünüm isteyen şirketler tarafından ofis veya perakende alanları olarak da kullanılabilir.

Prizmatik paslanmaz depo modelleri, birçok farklı endüstride ve uygulamada kullanılabilirler. Bu kullanım alanları içerisinde ise lojistik bulunmaktadır. Bu depolar, depolama, taşıma ve dağıtım işlemleri için kullanılır. Ürünlerin stoklanması, hazırlanması, ambalajlanması ve nakliyesi için kullanılır. Ayrıca  bu depolar, tarım ürünlerinin stoklanması ve işlenmesi için kullanılır. Tarım endüstrisi, ürünlerin hasat edildiği ve işlendiği mevsimlere göre değişen yoğun bir faaliyet dönemi ile karakterizedir, bu nedenle depolama işlemlerinin etkin bir şekilde yönetilmesi önemlidir. Bu depolar, perakende satış mağazalarının arkasındaki stok alanları olarak kullanılabilir. Bu depolar, ürünlerin doğru bir şekilde stoklanması ve dağıtılması için gereklidir. Prizmatik paslanmaz depo ürünlerimiz gıda ürünlerinin stoklanması ve dağıtımı için kullanılır. Gıda ve içecek endüstrisi, sıkı hijyen standartlarına uymak zorunda olduğu için depolama işlemlerinin doğru bir şekilde yönetilmesi çok önemlidir.

Prizmatik Paslanmaz Su Deposu

Prizmatik paslanmaz depo ürünlerimizin, malzemelerinin kalitesine ve inşa edildikleri yerin özelliklerine bağlı olarak darbelere, mevsim koşullarına ve çevre koşullarına karşı dayanıklı olabilirler. Depoların yapısal dayanıklılığı, inşaat malzemelerinin kalitesine ve tasarımlarının dayanıklılığına bağlıdır. Prizmatik paslanmaz kare depo, paslanmaz çelik ve argon kaynağı kullanılarak üretilmektedir. Bu yapısal tasarım, depoların güçlü ve dayanıklı olmasını sağlar.

Ayrıca, prizmatik paslanmaz depo çözümlerimiz darbe ve çevre koşullarına karşı dayanıklı olacak şekilde tasarlanabilir. Böylece aşırı rüzgar, yağmur veya kar yükleri gibi hava koşullarına dayanıklıdır. Bununla birlikte, depoların mevsim ve çevre koşullarına dayanıklılığı, inşa edildikleri yerin özelliklerine bağlıdır. Depoların kurulduğu edildiği bölge, farklı iklim koşullarına sahip olabilir ve buna göre depoların çatıları, duvarları ve zeminleri, yerel iklim koşullarına uygun şekilde tasarlanabilir. Ayrıca, depoların dayanıklılığı, rutin bakım ve onarım çalışmalarının yapılması ile de artırılabilir.

Prizmatik tasarıma sahip depoların üretimi, genellikle çelik malzeme kullanılarak gerçekleştirilir. Üretim işlemi için öncelikle tasarım yapılması gerekmektedir. Depo, müşteri ihtiyaçları ve ölçüleri belirleyerek çok önceden tasarlanmıştır. Tasarımlarımızı sürekli olarak tasarlayarak güncellemekteyiz. Ondan sonra prizmatik paslanmaz depo tasarımı bazında çelik malzeme, tasarıma uygun olarak kesilir. Kesilen çelik malzemeler, depo tasarımına uygun şekilde bükülür. Bükülmüş çelik malzemeler, birleştirilerek depo gövdesi oluşturulur. Birleştirme işlemi argon kaynağı ile yapılmaktadır. Prizmatik paslanmaz depo modelleri, montaj ekibi tarafından kurulur ve tamamlanır.

Argon gazı, kaynak işlemi sırasında kullanılan bir gaz türüdür. Argon gazı, çelik kaynak işleminde kullanılan bir gazdır ve kaynak işlemi sırasında çelik malzemelerin oksidasyonunu önlemek için kullanılır. Argon gazı, kaynak işlemi sırasında kaynak bölgesini çevreleyen bir koruyucu gaz olarak kullanılır. Argon gazı, atmosferik oksijenin kaynak bölgesine girmesini engelleyerek, çelik malzemenin oksidasyonunu önler ve böylece daha kaliteli bir kaynak işlemi yapılmasına olanak tanır. Kaynak işlemi sırasında argon gazı, özel bir argon gazı tüpü veya argon gazı jeneratörü kullanılarak sağlanır. Argon gazı, kaynak işlemi boyunca sürekli olarak kaynak bölgesine püskürtülür. Bu sayede, depoların kaynak işlemi sırasında daha dayanıklı ve güvenli bir şekilde üretilebilir.

Prizmatik Paslanmaz Kare Depo Fiyatları

Prizmatik paslanmaz depo fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişmektedir. Bu faktörler, depo boyutu, malzeme kalitesi, tasarım karmaşıklığı, inşaat yeri ve nakliye masrafları gibi birçok unsuru içerir. Depo boyutu, depodaki malzeme miktarına bağlı olarak değişebilir. Daha büyük bir depo, daha fazla malzemeyi depolamak için tasarlanmıştır ve daha fazla malzeme ve iş gücü gerektirir, bu da fiyatı artırır.

Malzeme kalitesi, depoların dayanıklılığı ve güvenliği açısından önemlidir. Daha yüksek kaliteli malzemelerin kullanılması, daha dayanıklı ve uzun ömürlü bir depo sağlar, ancak maliyeti de artırır. Tasarım karmaşıklığı, depoların estetiği ve özelleştirme seçenekleri açısından önemlidir. Daha karmaşık bir tasarım, daha fazla mühendislik işi ve işçilik gerektirir, bu da prizmatik paslanmaz kare depo fiyatları etkilemektedir. Tüm bu faktörler göz önüne alındığında, prizmatik paslanmaz kare depo fiyatları değişebilir. Ancak genel olarak, diğer depo tiplerine göre daha uygun fiyatlıdırlar ve dayanıklılık ve güvenlik açısından önemli avantajlar sağlarlar.

Prizmatik tasarıma sahip depolar, fiyat performans açısından oldukça avantajlıdır. Nitekim 1 ton paslanmaz prizmatik depo ürünlerimiz diğer depo tiplerine göre daha uygun fiyatlıdırlar ve yüksek dayanıklılık, uzun ömür ve düşük bakım maliyeti sağlarlar. Ayrıca, bu depoların üretiminde kullanılan malzemeler ve teknoloji, depoların çevre koşullarına dayanıklı olmasını ve malzemelerin güvenli bir şekilde saklanmasını sağlar. Bu nedenle, prizmatik tasarıma sahip depolar, özellikle endüstriyel depolama, tarım, madencilik, inşaat, petrol ve gaz gibi sektörlerde, ihtiyaç duyulan depolama ihtiyacını uygun bir fiyatla karşılamak için tercih edilen bir seçenektir. Sizlerde beğendiğiniz depolama çözümlerimiz hakkında fiyat teklifi almak isterseniz müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Paslanmaz Prizmatik Depo Modelleri

Prizmatik paslanmaz depo fiyatları oldukça merak konusu olmuştur ve oldukça avantajlıdır. Bu kapsamda Depo boyutu, depolama kapasitesine bağlı olarak değişebilir. Daha büyük bir depo daha fazla malzemeyi depolayabilir. Depolarda kullanılan malzeme kalitesi, depolamanın güvenliği ve dayanıklılığı için önemlidir. Bu faktörlerin tümü, prizmatik tasarıma sahip depoların fiyatlarını belirleyebilir ve depoların farklı boyutlarda ve tasarımlarda olmasından dolayı, fiyatlar geniş bir aralıkta olabilir

Tonluk prizmatik paslanmaz kare depo çözümlerimizin ebat çeşitliliği oldukça geniştir. Depoların boyutları, depolama kapasitesine ve müşteri ihtiyaçlarına göre değişebilir. Üreticiler genellikle birçok farklı depo boyutu sunarlar, böylece müşterilerin ihtiyaçlarına uygun seçenekler sunabilirler. Prizmatik tasarıma sahip depolar, genellikle yüksekliği ayarlanabilir olduğu için, müşterinin kullanımına uygun olarak özelleştirilebilirler. Ayrıca, modüler bir yapıya sahip olduklarından, birçok farklı boyut ve şekilde tasarlanabilirler. Bu depoların farklı boyutlarda olması, müşterilerin farklı ihtiyaçlarına uygun seçenekler sunarak, depolama ihtiyaçlarını daha iyi karşılayabilmelerini sağlar. Özellikle endüstriyel, tarım, madencilik, inşaat, petrol ve gaz gibi sektörlerde, genellikle daha büyük boyutlarda depolama alanlarına ihtiyaç duyulurken, küçük ölçekli işletmeler ve bireysel kullanıcılar, daha küçük boyutlarda depoları tercih edebilirler. Bu nedenle, prizmatik tasarıma sahip depoların farklı boyutlarda sunulması, müşterilerin ihtiyaçlarına daha iyi yanıt verebilmeleri açısından oldukça önemlidir. Sizlerde ebatlarımızı ve depolama ürünlerimizin tasarımlarını incelemek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Konulduğu Her Yerde Şık Görünümüyle Kare Paslanmaz Depo

Prizmatik paslanmaz su deposu dikdörtgen tasarımı ve parlak pütürsüz yüzeyi ile konulduğu her yere şık görünüm kazandırıyor. Modern tasarımı ve görünümüyle toplu konut alanlarında veya sosyal tesis binalarının depolama alanlarında konulduğu yerle bütünleşiyor. En önemlisi sağlıklı, temiz içme ve kullanma suyunun depolanmasında büyük kolaylık sağlıyor.

Belediye İmar Yönetmeliklerini Karşılayan Kare Paslanmaz Çelik Tank Çözümleri

Su depoları su ihtiyacının karşılanmasıyla birlikte yangın söndürme sisteminin entegrasyonuyla toplu konut alanlarında önemli işleve sahip. Belediyelerin imar yönetmeliklerinde belirlenen yüksek katlı binaların günlük kullanım suyu ihtiyacını ve yangın söndürme suyunu karşılamak amacıyla 15 m3’ün altında olmamak kaydıyla su depolarına ihtiyaç duyulmaktadır. Bu depolama tankının uluslararası standartlarla yangın söndürme kriterlerine uygun olması gerekiyor. Aynı zamanda depolama alanında gerekli yalıtım ve drenaj tedbirlerinin alındığı uygun özellikte bir deponun yerleşimi gerekiyor.

Kare paslanmaz çelik tank sızdırmazlığı, uzun yıllar bakım gerektirmeden kullanım avantajı, temizlik kolaylığı, sağlıklı depolama gibi üstünlükleriyle toplu konutlardaki iskan kriterlerini tam karşılayan nitelikte. Konutlarda iskan kriterleri gereği 6 daireye kadar olan binalarda 2 m3 kare paslanmaz depo kullanılmaktadır. 6 daire sonrası için depolama tankı her bir daire için 0,5 m3 olarak artırılır. Su transfer şebeke basıncının dört atmosferin altında olan kullanım yerlerinde hidroforun da sisteme entegre edilmesi gerekmektedir.

Karmod dikdörtgen paslanmaz çelik tank modellerinin tamamı hidrofor bağlantı sistemine tam uygunlukta üretilmektedir.

Konut iskanlarında bodrumla birlikte 5 kat ve üzeri binalarda her katta bir yangın dolabı ve musluğu bulunmalı. Kat büyüklüğü 800 m2 üzeri konut alanlarında ise bu dolap sayısı iki olmalıdır. Bu yangın musluklarının her biri için 400 litreden az olmamak üzere bir yangın depolama tankı hazırlanması gerekiyor.

Örneğin binada 10 adet yangın musluğu varsa 4 bin litrelik depolama tankı sisteme entegre edilmeli. Yalıtım tedbirleri alınan bu depoların bina taşıyıcı sisteminden ayrı olarak paslanmaz çelik malzeme kullanımıyla bodrum katlara yerleştirilebileceği gibi bina dışında bir alana da konulabilmektedir. Yasal zorunlu çelik paslanmaz depo için yer bulunmayan binalarda bahçe kısmında toprak altına gömülerek kullanım sağlanabilmektedir.

Aynı zamanda iş merkezi, ofis, alışveriş merkezi, bina içi mağazalarla otel gibi tesislerle sinema ve tiyatro gibi etkinlik alanlarında 15 m3 su deposu gerekmektedir. Uluslararası standartlarla ulusal ek kriterlere tam uygunlukta kare paslanmaz depo çözümleri için Karmod uzmanlığı yanınızda.

1000 Litreden 100 Tona Dikdörtgen Paslanmaz Çelik Tank Modelleri

Her biri Karmod uzmanlığıyla üretilen kare paslanmaz depo çözümlerinde standart olarak 19 farklı modelde üretim gerçekleştiriliyor. Bunun dışındaki özel üretimli depolama tankı ihtiyaçlarınız için firmamızdan bilgi almanızı öneririz. 8 bin litreden 100 tona paslanmaz depolama tanklarımızda üst kapak kısmına kolay çıkış için merdiven sistemi standart olarak yerleştirilmiştir.

Farklı büyüklükteki dikdörtgen paslanmaz çelik tank modellerimiz müstakil konuttan binlerce kişinin yaşadığı toplu konut sitelerine varana kadar en iyi çözüm sunmaktadır. Paslanmaz depo çözümlerimiz binalarda içme ve kullanma suyu ile beraber yangın suyu için tercih edilmektedir. Çelik tanklar günümüzde giderek yaygınlaşan yağmur suyu hasadı için de değerlendirilmektedir. 
 
Kalitesi, uluslararası standartları, uzman çözümleriyle beraber çok sayıda öne çıkan avantaj için Karmod’la iletişime geçmenizi öneririz. Kare paslanmaz depo çözümlerimiz temiz ve sağlıklı içme ve kullanma suyunun güvenle depolanmasında büyük kolaylık sunmaktadır.

Sıkça Sorulanlar
Prizmatik Paslanmaz Depomu Hangi Periyotta Temizlemeliyim?
Prizmatik tasarımı bulunan ve paslanmaz çelikten üretilen depolama ürünlerimiz çok yönlü olarak kullanılabilmektedir. Temizlik periyodu, içerisinde depolanan içeriğe göre ayarlanabilir ancak bizler özellikle gıda depolaması yapıldığında her kullanımdan sonra temizlenmesini önermekteyiz.
Prizmatik Paslanmaz Su Depoları Zararlı Işınları Geçirir mi?
Paslanmaz çelik ile üretilen tüm depolama çözümlerimizde olduğu gibi prizmatik tasarımlı depo modellerimizde ışık açısından oldukça yalıtkandır. İçerisine kapağı açık olmadığı sürece ışık giremez.
Hangi Prizmatik Paslanmaz Depoyu Tercih Etmeliyim?
Prizmatik tasarımlı depo modellerimiz birçok farklı ebat çeşitliliği ile üretilmektedir. Sizlerde ihtiyaçlarınıza ve içerisinde depolayacağınız içeriğe göre seçim yapabilirsiniz.
Prizmatik Paslanmaz Depomu Evime Nasıl Bağlayabilirim?
Bütün depolama ürünlerimizde manşon bulunmaktadır. Manşonlar aracılığı ile ev tesisatına bağlantı sağlanabilmektedir.
×
Sepetinizde şuan {{ basketItems.length }} ürün var.
Product Image
{{ item.piece }}
×