Prizmatik Paslanmaz Depo

Prizmatik Paslanmaz Depo

Endüstriyel Prizmatik Paslanmaz Depo Çözümlerinde Karmod Uzmanlığı

1986 yılından bugüne depolama tankı sektöründeki liderliğiyle Karmod paslanmaz ürünlerinde 100 bin litre tonaja kadar Prizmatik Paslanmaz Su Deposu çözümleri sunuyor. Karmod kare paslanmaz depo çözümleriyle toplu konutlardan endüstri tesislerine temiz suyun depolanması kolaylaşıyor. Uzun ömürlü depo sınıfı, kaliteli malzeme kullanımıyla güvenilir çözümü, özel üretim uygulamaları Karmod su tanklarının genel üstünlükleri arasında. Güvenilir dikdörtgen paslanmaz çelik tank çözümleriyle yatırımcıların işini kolaylaştırıyor bütçeden tasarrufla kazandırıyor.

Hemen Teklif Al
Prizmatik Paslanmaz Depo 1 Ton Paslanmaz Prizmatik Depo 1 Ton Paslanmaz Prizmatik Depo | Detaylı Gör 1 Ton
Prizmatik Paslanmaz Depo 2 Ton Paslanmaz Prizmatik Depo 2 Ton Paslanmaz Prizmatik Depo | Detaylı Gör 2 Ton
Prizmatik Paslanmaz Depo 3 Ton Paslanmaz Prizmatik Depo 3 Ton Paslanmaz Prizmatik Depo | Detaylı Gör 3 Ton
Prizmatik Paslanmaz Depo 4 Ton Paslanmaz Prizmatik Depo 4 Ton Paslanmaz Prizmatik Depo | Detaylı Gör 4 Ton
Prizmatik Paslanmaz Depo 5 Ton Paslanmaz Prizmatik Depo 5 Ton Paslanmaz Prizmatik Depo | Detaylı Gör 5 Ton
Prizmatik Paslanmaz Depo 6 Ton Paslanmaz Prizmatik Depo 6 Ton Paslanmaz Prizmatik Depo | Detaylı Gör 6 Ton
Prizmatik Paslanmaz Depo 8 Ton Paslanmaz Prizmatik Depo 8 Ton Paslanmaz Prizmatik Depo | Detaylı Gör 8 Ton
Prizmatik Paslanmaz Depo 10 Ton Paslanmaz Prizmatik Depo 10 Ton Paslanmaz Prizmatik Depo | Detaylı Gör 10 Ton
Prizmatik Paslanmaz Depo 15 Ton Paslanmaz Prizmatik Depo 15 Ton Paslanmaz Prizmatik Depo | Detaylı Gör 15 Ton
Prizmatik Paslanmaz Depo 20 Ton Paslanmaz Prizmatik Depo 20 Ton Paslanmaz Prizmatik Depo | Detaylı Gör 20 Ton
Prizmatik Paslanmaz Depo 40 Ton Paslanmaz Prizmatik Depo 40 Ton Paslanmaz Prizmatik Depo | Detaylı Gör 40 Ton
Prizmatik Paslanmaz Depo 50 Ton Paslanmaz Prizmatik Depo 50 Ton Paslanmaz Prizmatik Depo | Detaylı Gör 50 Ton
Prizmatik Paslanmaz Depo 60 Ton Paslanmaz Prizmatik Depo 60 Ton Paslanmaz Prizmatik Depo | Detaylı Gör 60 Ton
Prizmatik Paslanmaz Depo 70 Ton Paslanmaz Prizmatik Depo 70 Ton Paslanmaz Prizmatik Depo | Detaylı Gör 70 Ton
Prizmatik Paslanmaz Depo 80 Ton Paslanmaz Prizmatik Depo 80 Ton Paslanmaz Prizmatik Depo | Detaylı Gör 80 Ton
Prizmatik Paslanmaz Depo 90 Ton Paslanmaz Prizmatik Depo 90 Ton Paslanmaz Prizmatik Depo | Detaylı Gör 90 Ton
Prizmatik Paslanmaz Depo 25 Ton Paslanmaz Prizmatik Depo 25 Ton Paslanmaz Prizmatik Depo | Detaylı Gör 25 Ton
Prizmatik Paslanmaz Depo 100 Ton Paslanmaz Prizmatik Depo 100 Ton Paslanmaz Prizmatik Depo | Detaylı Gör 100 Ton
Prizmatik Paslanmaz Depo 30 Ton Paslanmaz Prizmatik Depo 30 Ton Paslanmaz Prizmatik Depo | Detaylı Gör 30 Ton

Konulduğu Her Yerde Şık Görünümüyle Kare Paslanmaz Depo

Prizmatik paslanmaz su deposu dikdörtgen tasarımı ve parlak pütürsüz yüzeyi ile konulduğu her yere şık görünüm kazandırıyor. Modern tasarımı ve görünümüyle toplu konut alanlarında veya sosyal tesis binalarının depolama alanlarında konulduğu yerle bütünleşiyor. En önemlisi sağlıklı, temiz içme ve kullanma suyunun depolanmasında büyük kolaylık sağlıyor.

Belediye İmar Yönetmeliklerini Karşılayan Kare Paslanmaz Çelik Tank Çözümleri

Su depoları su ihtiyacının karşılanmasıyla birlikte yangın söndürme sisteminin entegrasyonuyla toplu konut alanlarında önemli işleve sahip. Belediyelerin imar yönetmeliklerinde belirlenen yüksek katlı binaların günlük kullanım suyu ihtiyacını ve yangın söndürme suyunu karşılamak amacıyla 15 m3’ün altında olmamak kaydıyla su depolarına ihtiyaç duyulmaktadır. Bu depolama tankının uluslararası standartlarla yangın söndürme kriterlerine uygun olması gerekiyor. Aynı zamanda depolama alanında gerekli yalıtım ve drenaj tedbirlerinin alındığı uygun özellikte bir deponun yerleşimi gerekiyor.

Kare paslanmaz çelik tank sızdırmazlığı, uzun yıllar bakım gerektirmeden kullanım avantajı, temizlik kolaylığı, sağlıklı depolama gibi üstünlükleriyle toplu konutlardaki iskan kriterlerini tam karşılayan nitelikte. Konutlarda iskan kriterleri gereği 6 daireye kadar olan binalarda 2 m3 kare paslanmaz depo kullanılmaktadır. 6 daire sonrası için depolama tankı her bir daire için 0,5 m3 olarak artırılır. Su transfer şebeke basıncının dört atmosferin altında olan kullanım yerlerinde hidroforun da sisteme entegre edilmesi gerekmektedir.

Karmod dikdörtgen paslanmaz çelik tank modellerinin tamamı hidrofor bağlantı sistemine tam uygunlukta üretilmektedir.

Konut iskanlarında bodrumla birlikte 5 kat ve üzeri binalarda her katta bir yangın dolabı ve musluğu bulunmalı. Kat büyüklüğü 800 m2 üzeri konut alanlarında ise bu dolap sayısı iki olmalıdır. Bu yangın musluklarının her biri için 400 litreden az olmamak üzere bir yangın depolama tankı hazırlanması gerekiyor.

Örneğin binada 10 adet yangın musluğu varsa 4 bin litrelik depolama tankı sisteme entegre edilmeli. Yalıtım tedbirleri alınan bu depoların bina taşıyıcı sisteminden ayrı olarak paslanmaz çelik malzeme kullanımıyla bodrum katlara yerleştirilebileceği gibi bina dışında bir alana da konulabilmektedir. Yasal zorunlu çelik paslanmaz depo için yer bulunmayan binalarda bahçe kısmında toprak altına gömülerek kullanım sağlanabilmektedir.

Aynı zamanda iş merkezi, ofis, alışveriş merkezi, bina içi mağazalarla otel gibi tesislerle sinema ve tiyatro gibi etkinlik alanlarında 15 m3 su deposu gerekmektedir. Uluslararası standartlarla ulusal ek kriterlere tam uygunlukta kare paslanmaz depo çözümleri için Karmod uzmanlığı yanınızda.

1000 Litreden 100 Tona Dikdörtgen Paslanmaz Çelik Tank Modelleri

Her biri Karmod uzmanlığıyla üretilen kare paslanmaz depo çözümlerinde standart olarak 19 farklı modelde üretim gerçekleştiriliyor. Bunun dışındaki özel üretimli depolama tankı ihtiyaçlarınız için firmamızdan bilgi almanızı öneririz. 8 bin litreden 100 tona paslanmaz depolama tanklarımızda üst kapak kısmına kolay çıkış için merdiven sistemi standart olarak yerleştirilmiştir.

Farklı büyüklükteki dikdörtgen paslanmaz çelik tank modellerimiz müstakil konuttan binlerce kişinin yaşadığı toplu konut sitelerine varana kadar en iyi çözüm sunmaktadır. Paslanmaz depo çözümlerimiz binalarda içme ve kullanma suyu ile beraber yangın suyu için tercih edilmektedir. Çelik tanklar günümüzde giderek yaygınlaşan yağmur suyu hasadı için de değerlendirilmektedir. 
 
Kalitesi, uluslararası standartları, uzman çözümleriyle beraber çok sayıda öne çıkan avantaj için Karmod’la iletişime geçmenizi öneririz. Kare paslanmaz depo çözümlerimiz temiz ve sağlıklı içme ve kullanma suyunun güvenle depolanmasında büyük kolaylık sunmaktadır.

Sepetinizde şuan ürün bulunmuyor!