Çağrı Merkezi 444 55 60

Turşu Depoları

Turşu Depoları

Firmamız gıdaların stoklanması için farklı kapasitelere sahip depolar üretmektedir. Özellikle turşu kurma ve salamura işlemleri için gıda güvenliğini üst seviyede tutan turşu deposu ürün yelpazemiz ile yeniliklerimizi sürdürmekteyiz. Alanında deneyimli mühendisleri ile AR-GE çalışmalarını yürüten firmamız, üretimin alanında Türkiye’nin en başarılı ustaları ile imalat aşamasını sürdürmektedir. Nitelikli ve 1. sınıf kaliteye sahip LLDPE hammadde kullanımı ile üretilen turşu deposu ürün grubumuz her ihtiyacınıza çözüm sunmak için üretilmektedir. Özellikleri ve esnek yapısı sayesinde beklentilerine çözüm sunarken, sağlıklı kullanımı ile gıda barındırmasına katkı sunmaktadır.

Turşu depoları dikey olarak üretilmektedir. Aynı dik yapıya sahip olan polietilen dik su deposu modellerimizde bulunmaktadır. Fakat bu depolar genellikle su deposu olarak kullanıma uygundur. İçerisinde yoğun olarak katı gıda barındırma işlemi yapılmasını tavsiye etmemekteyiz. Eğer katı gıda barındırma yapılacaksa, her türde turşu, zeytin, yaprak, biber vb. maddelerin hazırlanması ve salamura işlemleri yapılacaksa bu işlem için özel olarak üretilen turşu depoları veya salamura depoları tercih edilmelidir.

Polietilen Depolar
Turşu Deposu (Büyük Kapak)
Polietilen Depolar
Turşu Deposu (Küçük Kapak)
Polietilen Depolar
500 Litre Salamura Deposu
Polietilen Depolar
1000 Litre Salamura Deposu
Polietilen Depolar
1500 Litre Salamura Deposu
Polietilen Depolar
2000 Litre Salamura Deposu

Turşu deposu fiyatları....

Üstün kaliteyi esnek fiyatlar ile birleştiriyoruz. Turşu deposu fiyatları her kesime uygun olarak çözümler sunuyoruz.

Farklı bütçelere ve ihtiyaçlara çözüm sunan depolarımız köy içlerinde tarımsal çalışmalar yapan üreticiler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Sadece endüstriyel alanlarda değil bireysel olarak turşu ve salamura üreticiliği yapan kişilerde depolarımızı almaktadır. Küçük ebatlı gıda depolaması yapan müşterilerimiz özellikle 500 litre, 1000 litre veya 1500 litre kapasitelere sahip, konulacağı alana uygun olan turşu deposu ölçüleri içerisinden birisini tercih etmektedir. Bu nedenle ürün fiyatlandırmamızı her kesime uygun olarak yapmamız gerekmektedir.

10000 litre gibi yüksek tonajlı turşu depoları ise köy içinden bireysel olarak büyük tonajlı gıda barındırması yapan yerlerde, fabrika ortamlarında veya endüstriyel tesislerde tercih etmektedirler. Salça, turşu, hazır gıda vb. satan firmalarda depolarımızı fabrikaların da sıklıkla kullanmaktadır.

Yüksek tonajlı salamura deposu modelleri bireysel kullanımlarda da tercih edilmektedir. Özellikle zeytin salamura işlemleri için Ege içerisinden yoğun olarak satın alma işlemleri yapılmaktadır. Türkiye’nin zeytin üretiminde lider olan ili Aydın’da bireysel olarak çok sayıda zeytin salamura kurma işlemi yapılmaktadır. Aydın içerisinden birçok müşteri Karmod Plastik kalitesini tercih ederek farklı kapasitelerde ve turşu deposu ölçüleri içerisinden ihtiyaçları için en ideal olanları sıklıkla tercih etmektedirler.

Türkiye’nin her alanında kalitesi sayesinde yüksek rağbet gören ürünlerimiz turşu deposu fiyatları ile tercih sebebi olmaktadır. En kaliteli ürünü en uygun fiyatlara satmaya çaba gösteren firmamız, kalitesindeki anlayışı fiyatlarına yansıtmaktadır.

Turşu deposu modelleri

Özellikle sıvı ve katı gıda barındırması için üretilen depolarımız 6 farklı kapasiteye sahip olarak üretilmektedir. 500 litreden 10 ton kapasiteye kadar çeşitli ara ölçülerde açık ve kapalı ağızlı modellerimiz bulunmaktadır. Farklı katı gıdalardan turşu kurulumu yapılmasına imkan veren depolarımız, açık ağızlı modelleri ile zeytin salamura deposu olarak kullanımına uygundur.

Turşu depoları oldukça geniş bir yapıya sahiptir. Silindirik ve dikey olarak üretilen modeller kolay açılıp kapanabilir kapak yapısına sahiptir. Ayrıca depo üretimleri LLDPE polietilen hammadde ile yapılmaktadır. UV stabilizanlı özelliğe sahip hammadde food grade olarak bilinen gıda barındırmasına uygun yapıdaki dünyadaki tek hammaddedir. Farklı özellikleri ile tasarlanan, etkin kullanım yapısına sahip olan turşu depoları yaptığınız işlemlerde maksimum verim elde etmenizi sağlamaktadır.

Turşu deposu modelleri açık ağızlı olarak 500 litre, 1000 litre, 1500 litre ve 2000 litre kapasitelere sahip olarak üretilmektedir. Silindirik ağız yapısı sayesinde bu modellere özgü olarak kapaklı üretimde yapılmaktadır. 10000 litre kapasiteye sahip depolarda küçük ve büyük ağızlı, vidalı plastik kapak yapısına sahip olan 2 farklı modelde bulunmaktadır. Bu sayede yüksek tonajlı depolama işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabilmektesiniz.

Turşu depoları genel itibariyle gıda stoklaması için kullanılmaktadır. Bu depolar haricinde farklı sıvı türlerinin barındırılmasına imkan sağlayan, aynı zamanda katı veya sıvı gıda depolaması için kullanabileceğiniz konik yapılı silo depo modelleri ile ihtiyaçlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Kullanıma alanınıza uygun olarak demir ayaklı silo depo modellerimizden birini seçebilir veya turşu deposu modelleri içerisinden tercihinizi yapabilirsiniz.

Turşu deposu özellikleri

Bireysel veya endüstriyel kullanım alanlarında turşu deposu modellerimiz sıklıkla tercih edilmektedir. Bu ürünlerimiz turşu veya salamura kurma işlemleri için kullanabileceğiniz en ideal depolardır. Turşu kurma veya salamura yapma işlemlerini yapacağınız alanda gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz en kaliteli turşu depoları kullanım alanlarına göre çeşitli revizeler ile özelleştirilmektedir.

Standart olarak üretilen depolar polietilen hammadde kullanımı ile UV stabilizanlı olarak üretilmektedir. Yapısı itibariyle kir, koku ve yosun tutma işlemine maruz kalmaz. İçerisine konulan sıvı veya katı gıdanın uzun süreler dayanımına katkı sağlar ve farklı iç hacimleriyle üstün kaliteyi beraber sunar.

Leziz tatlar ve benzersiz lezzetler oluşturmak için Karmod Plastik üretimi olan turşu deposu ve salamura kapları sıklıkla tercih edilmektedir. İçinde barındırdığı maddelerin sağlıklı bir şekilde korunmasında kullanılan, uzun yıllar kullanımına imkan sağlayan dayanıklı turşu depoları hakkında bilgi almak için turşu deposu modellerini inceleyebilir ve sitemiz üzerinden fiyat teklifi talebinde bulunabilirsiniz.

×
Sepetinizde şuan {{ basketItems.length }} ürün var.
Product Image
{{ item.piece }}
×