Çağrı Merkezi 444 55 60

Işıklı Saksılar

Işıklı Saksılar

Mimari Dekorasyona Renk Katan Işıklı Saksı

Işıklı saksı modelleri özellikle villa ve özel bahçelerle restoran gibi sosyal tesis binalarının mimari dekorasyonunu kolaylaştırmak için tasarlandı. Çeşit çeşit, renk renk özgün tasarımlarıyla konulduğu her mekana canlılık kazandırıyor. Oval, kare, dikdörtgen ışıklı çiçek saksıları, küresel dekorasyon ürünleri, sütun tasarımlar, bahçe masa oturma grubu. Hepsi Karmod uzmanlığı ile iç ve dış mekanlara renk ve canlılık kazandırmak için tasarlandı ve üretildi.

Diğer Ürünler
Işıklı Saksı K-102
Diğer Ürünler
Işıklı Saksı K-104
Diğer Ürünler
Işıklı Saksı K-106
Diğer Ürünler
Işıklı Saksı K-107
Diğer Ürünler
Işıklı Saksı K-108
Diğer Ürünler
Işıklı Saksı K-109
Diğer Ürünler
Işıklı Saksı S-105
Diğer Ürünler
Işıklı Saksı Y-103
Diğer Ürünler
Işıklı Saksı Y-110
Diğer Ürünler
Işıklı Saksı Y-111
Diğer Ürünler
Işıklı Saksı Y-112
Diğer Ürünler
Işıklı Saksı Y-113
Diğer Ürünler
Işıklı Saksı YM-114
Diğer Ürünler
Işıklı Saksı G-116

Üretiminde kullanılan polietilen beyaz hammadde rotasyon teknolojisiyle buluşarak parlak ve pürüzsüz yüzeyle imal ediliyor. Beyazlığın kazandırdığı şeffaflıkla led saksı ışık sistemi ürünle birleşerek farklı renk kombinasyonu oluşturarak harika görünüm kazanıyor. Konulduğu her yerde genel mimari konseptle bütünleşerek bakanları albenisiyle hayran bırakıyor.

Özel yazılımlı sistemiyle ışıklı saksı uzaktan kumanda ile yönetilerek ayarlatılabilen ve kontrol edilebilen ışık dekor yönetimi ile neşe kaynağı. İstendiğinde tekli renk alternatifine alarak hangi rengin mekanınıza hakim olmasını arzu ederseniz onu ayarlayabilirsiniz.

Bu renkler mavi, yeşil, turuncu, sarı gibi çok sayıda alternatife sahip. Bu renk ayarı firma kurumsal kimliğinize uygun bir ışık yönetimiyle de yine zevkinize göre yönetilebilir. Ortamı daha da renklendirmek istediğinizde elinizdeki kumandayı kullanarak değişken renk akışı seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Farklı renk modül seçimiyle bir anda mekanınız renklerin dans ettiği göz alıcı, albenili bir ortama dönüşecek.  

Renkli Saksı Ve Dekoratif Ürünler Nerelerde Kullanılıyor?

Renkli saksı modellerinin iç veya dış meran ayırt etmeksizin sınırsız denilebilecek sayıda kullanım alanı bulunmaktadır. İç ve dış mekanlarıyla villalar, restoran ve kafeler, çay bahçeleri, oteller, eğitim kurumları, lokaller, spor tesisleri, sosyal tesis hizmet binaları gibi dekorasyonunda ışıklı saksı kullanılan çok sayıda mekan vardır.

Bunlar arasında villalar ve sosyal tesisler öne çıkıyor. Villalar çok özel bir konut modeli olduğundan tamamıyla içinde konaklayanların görsel zevklerini yansıtır. İşte bu zevk çeşitliliği içerisinde bazen içinizden geçen sizin duygularınızı yansıtan bir ambiyans ararsınız. Bir türlü mimarınıza ve özel dekorasyoncunuza isteğinizi yansıtan bu duyguyu aktaramazsınız. İşte renkli saksı ve dekoratif ürünler bu güzellik arayışınıza tam çözüm sunar.

Villa dış mekanında bahçe kapısı açılır açılmaz ortamı renklendiren bir dizim veya villa verandasında sağlı sollu konumlandırma. Veya bahçede bir süs ağacını içerisine toprakla yerleştirerek kullanımla göz zevkine hitap eden bir ambiyans oluşturabilirsiniz.

Işıklı saksı modellerinin sıklıkla tercih edildiği mekanlar arasında kafe ve restoranlar yer almaktadır. Kafe, çay bahçesi ve restoranların girişleri, bahçe masa donanımı etrafı içi mekan havuz başlarında led saksı modelleri ile mekanı farklı kılan özel bir konsept oluşturulmaktadır.

Renkli saksı kullanan her mekandan müşteriler kendilerine mutluluk ve huzur veren hoş bir intiba ile ayrılır. Her defasında bu özel ambiyansıyla hoş renklerle donatılmış kafe ve restoranlar onları oraya çeken farlı bir ayrıcalığı yeniden yaşamaya çağırır. Kamu hizmet binalarından özel sosyal tesislere, park ve bahçelerden okul ve hastanelere, otellere kadar her mekanda renkli saksı modelleri ayrı bir güzel.

Mimarların İşini Kolaylaştıran Led Saksı

Özel dekorasyon isteyen projelerde peyzaj ve iç tasarımda hizmet sunan mimarlardan beklenti her zaman yüksektir. Proje sahipleri onlardan mekanlarını öne çıkaran, farklı kılan ayrıcalıklı tasarımlar ortaya koymalarını ister. Bunun için onlardan destek ister.

Led saksı mimarların tasarımlarına farklı bir özgünlük katıp müşterilerini beğendirmelerinde önemli bir işlev görür. Model model, renk renk yönetilebilir ışık sistemiyle özel çiçek saksıları mimarlara tasarımlarını renklendirebilecekleri büyük kolaylık sunuyor. Özel mekanların son rötuşları led saksı modelleri kullanılarak özgün ve ayrıcalık kazandırılıyor. 

Renkli saksıda çiçeğinizi nasıl istersiniz?

Karmod polietilen tasarım mobilya ürünleri yönetilebilir ışık sistemiyle birlikte dekorasyonda alternatif kullanım avantajlarına da sahip. Yuvarlak, kare, köşeli veya dikdörtgen çok sayıda modelde renkli saksı içerisine süs bitkileri yerleştirilerek kullanılıyor. Ürünler içerisine bitki çeşitlerinden bakım kolaylığı açısından yapay süs bitkiler yerleştirilebileceği gibi gerçek bitkiler de konulabilmektedir. Işıklı çiçek saksıları içerisine konulan canlı bitkiler çiçek veya süs ağacı şeklinde olabilmektedir. Saksılar içerisinde özel su haznesi ve tahliye kanalı yer almaktadır.

Tarzınıza özel ışıklı çiçek saksı modelleri

Işıklı saksılarla beraber içerisinde bahçe masası ve oturma grubunun da yer aldığı çok sayıda model bulunuyor. Bu modeller dışında küresel led sistemli dekorasyon topları, sütun dekorasyon ürünleri de yer almaktadır. Özel ışıklı çiçek saksı modellerinin yanı sıra tüm modellere yönetilebilir ışıklı, uzaktan kumandalı led ışık sistemi uygulanabilmektedir. Bahçe masası üzerinde havuz haznesi bulunmakta olup bu kısım süs balıkları içerisine konularak bir akvaryum gibi kullanılabilmektedir.

×
Sepetinizde şuan {{ basketItems.length }} ürün var.
Product Image
{{ item.piece }}
×