Çağrı Merkezi 444 55 60

Foseptik tankları

Foseptik tankı, septik tank, polietilen foseptik tankı ve polyester foseptik tankı üretimi için Karmod Plastik sektörünün en dayanıklı ürünlerini imal etmektedir. Dayanıklı, uzun ömürlü, ergonomik kullanım ve garantili foseptik tankı ürünlerimizle en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

Foseptik tanklar bilinen diğer adıyla septik tanklar, bir yapının kanalizasyon merkezine uzak kalması, kanalizasyon sistemi bulunmaması veya kanalizasyon sistemi inşası mümkün olmaması durumlarında atıkları depolayan, işleme tabi tutan, yer altında konuşlandırılarak sızıntıya karşı korumalı olarak tahliyesini sağlamak için üretilen tanklardır. Foseptik tanklar atık suların kanalizasyon sistemine karışmasını engelleyen, ön arıtma haznesi ile su dibine çöken veya yüzebilir katı maddelerin atık sudan ayrılmasını, sıvı maddenin havuzdan çıkışından önce bekletilmesi ve çürümesine imkan vermek üzere tasarlanmıştır. Karmod Plastik olarak ürettiğimiz foseptik tanklar çıkış sularının arıtılmasına imkan veren yapısıyla benzerlerinden ön plana çıkarak, foseptik tanka monte edilen ek bir sistemle çıkış sularının arıtılmasına imkan vermektedir.

Foseptik tanklarımızın kurulumu oldukça basit ve kolaydır. Ayrıca foseptik tankı maliyeti diğer çözümlere göre de oldukça ekonomiktir. Foseptik tankı fiyatları; tankın ölçülerine, foseptik tankın tonajına, nakliye yapılacak bölgeye ve kurulum şartlarına bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Karmod Plastik olarak foseptik tankı fiyatı konusunda uygun ve avantajlı çözümler sunmaktayız. Karmod Plastik olarak 5 tondan 100 tona kadar polyester foseptik tankı üretimi gerçekleştirmekteyiz. Ürettiğimiz polyester foseptik tanklar toprak altında güçlü mukavemeti ve topraklı yapıdan kaynaklanabilecek tüm olumsuzluklara karşı dayanıklı ve uzun ömürlü olmasıyla sektörde fark yaratmaktadır. Müşteri ihtiyaçlarına göre toprak altı foseptik tank haricinde toprak üstü foseptik tanklarımızda bulunmaktadır. Uzun ömürlü ve dayanıklı olmasının haricinde maliyetleri düşük olan foseptik tanklarımız atık sularının tahliyesi ve depolanması konusunda en uygun çözüm olarak sizlere sunulmaktadır.

FOSEPTİK TANKLARIMIZ HAKKINDA

  • Foseptik tanklarımız cam elyaf takviyeli polyester ham madde kullanılarak üretilmektedir.
  • Polyester olarak üretilen foseptik tanklarımız polyester foseptik tankı, fiberglas foseptik tankı ve fiber foseptik tankı olarak bilinmektedir.
  • Özel olarak üretilmiş 5 ton toprak altı polietilen foseptik tankı ürünümüz ile polietilen ham madde kullanarak özel olarak güçlendirilmiş foseptik tankı üretmekteyiz.
  • Foseptik tanklar sektörümüzde septik tank olarak bilinmektedir. Polietilen septik tank, polyester septik tank, fiberglas septik tank ve fiber septik tank için firmamızı arayıp bilgi alabilirsiniz.
  • Toprak altı foseptik tanklarımız piyasadaki rakiplerine göre daha çok toprak altı mukavemete dayanıklı ve uzun ömürlü olarak üretilmektedir.
  • Toprak altında oluşabilecek korozyonlara karşı özel yapıda üretilmektedir.
  • Kolay kurulum ve kullanımlar için senelerin vermiş olduğu tecrübe ile müşteri isteklerine göre foseptik tanklarımız şekillendirilmiştir.
  • İstenilen tüm ölçülerde, ebatlarda ve tonajlarda dikey foseptik tankı veya yatay foseptik tankı olarak üretimlerimiz yapılmaktadır.

Karmod Plastik olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile sektöründeki en kaliteli foseptik tankları üretiyoruz. Karmod Plastik kalitesi ile kolay çözümler bulmak ve ihtiyacınıza uygun olan foseptik tankı fiyatlarını öğrenmek için satış temsilcilerimizle iletişim kurabilirsiniz.

05 Eylül 2022
×
Sepetinizde şuan {{ basketItems.length }} ürün var.
Product Image
{{ item.piece }}
×