Çağrı Merkezi 444 55 60

İnşaat ve Şantiyelere Su Depoları

Karmod Kompozit Plastik İnşaat ve Şantiyelerin Su Depoları kullanımda öncülük etmeye devam etmektedir. Üretim kapasitesi ve sunduğu hizmetler doğrultusunda Türkiye'nin lider üreticisi olan Karmod,

1 - 50 Litreden 25.000 Litreye kadar polietilen plastik su depoları
2 - 500 Litreden 100.000 Litreye kadar cam elyaf takviyeli polyester ile yatay su depoları
3 - 500 Litreden 100.000 Litreye kadar Paslanmaz Çelik 304 veya 316 Kalite Krom Depo imalatları gerçekleştirmektedir.

Ürünlerimizin imalatında kullandığımız maddeler 1. kalite olmak ile birlikte, geri dönüşüm ürünü değildir. İnsan sağlığına uygun ve özelliktedir.

25.000 Litreye kadar plastik depolarda kullanmakta olduğumuz Lineer Polietilen hammadde Türkiye'de kullanılan 1 .kalite hammaddedir ve kesinlikle 2.sınıf bir madde değildir.
Yatay 100 Tona kadar üretimini gerçekleştirmekte olduğumuz cam takviyeli polyester depolarımızda ise tamamen el emeği olmak ile birlikte müşterilerimiz genellikle toprak altı, bina altı, foseptik amaçlı kullanmakta, içme suyu olarak ise siteler ve çok katlı binalar tercih etmektedirler.
Paslanmaz Çelik 304 veya 316 Kalitede istenilmesi durumunda ( Öğrenci Yurtları, Devlet Daireleri, Bazı Belediyelerin iskan amaçlı istemekte olduğu binalarda) 100 tona kadar üretim gerçekleştirmekteyiz. Müşterilerimiz talepleri doğrultusunda kapı geçişlerinin yetersiz kaldığı noktalarda ise yerinde montaj paslanmaz depolar dikey, yatay ve kare olmak üzere galvazni - krom depo üretimlerimizi gerçekleştirmekteyiz.
Sunmakta olduğumuz hizmetler: Personel deneyimi ve iş bilgimiz açısından kaliteli ve güvenlidir. Ürünlerimizde üretim hatalarına karşılık 24 ay garantili olmak üzere ürünlerimize yerinde destek hizmeti sunmaktayız.

İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası şubelerimiz olmak üzere, Ankara, Antalya ve Bursa'da toptan veya perakende satış ofislerimiz ve depolarımız yer almaktadır.

Üretmekte olduğumuz bütün ürünler, daim müşteri memnuniyeti esas alan hizmetlerimizin bütünüdür. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgiyi 0216 494 28 29 üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Saygılarımızla,

Karmod Kompozit Plastik

18 Ocak 2022
×
Sepetinizde şuan {{ basketItems.length }} ürün var.
Product Image
{{ item.piece }}
×