Sen nerede istersen Mobil Büfe orada.

Simitçi, dondurmacı, hamburgerci veya mini bakkal sen nerede istersen Mobil Büfeler orada. Mini hareketli büfeciliğe yeni tarz getiren Karmod tekerlekli mobil büfe ürünleriyle küçük işletmecilere pratik çözüm üretti. Metropol kent yaşamının dinamik ve hareketli ortamında tüketicilerin yoğun bulundukları mekanlarda seyyar büfe ile hizmet ayağa gidiyor. Karmod mobil büfeler pratik, hızlı ulaşılabilir, güvenilir alışveriş ortamına sahip.

Karmod Mobil büfe ile markalar doğru, etkili ve enerjik bir satış kanalına, tüketiciler de anlık tüketim ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri, hızlı, güvenilir ve yenilikçi bir mini perakende noktasıyla buluştu.

Karmod kompozit olarak fiberglas malzemeden üretilen izolasyonlu mobil büfeler seyyar büfe açmak için en ideal ürünlerdir. Kullanım alanları arasında alış veriş merkezleri, eğlence merkezleri, oteller, ünlü caddeler, park ve bahçeler, mesire alanları, toplantı ve miting alanları, metro ve otobüs durakları gibi alanlar yer alıyor.

Türkiye’de bir ilk

Perakende sektöründe, küçük perakende satış noktaları ve özellikle büfeler; plansız, dağınık, sistemsiz, ölçülemez ve kısa ömürlü işletmeler olarak yer almaktadır. Pazar payı potansiyeli ve erişim gücü dikkate alındığında, bu noktaların yüksek standartlı, sürdürülebilir ve ölçümlenebilir alanlara dönüştürülmesi ciddi bir gereklilik olarak ortadadır. İşte bu doğrultuda Karmod, büfe ürünleriyle mini perakende ölçeğinde bir ilki başlattı. Ürünlerimiz kurumsal satış zincirleriyle beraber tekli şahıs işletmeciliğine hitap etmektedir. Kapalı satış mekanından ön kısımda yer alan açılır camlardan müşteriye direk satış kolaylıkla yapılabilmektedir.

TEKERLEKLİ BÜFE TEKNİK ÖZELLİKLER
Malzeme : Cam elyaf takviyeli polyester
Cıdar : Poliüretan köpük dolgulu çift cidar polyester
Pencereler : Özel büküm alüminyum doğrama
Tekerler : 16" özel jant

" Mobil Büfe Talep Formu "

© 2018 Su Deposu Tüm hakları sakldır.