Çağrı Merkezi 444 55 60
Polyester Su Deposu
Genel Bilgi

Polyester Su Deposu

Karmod, müşterilerine kullanım amaçlarına göre 200 litreden 100 ton’a kadar geniş bir polyester su deposu seçeneği sunmaktadır. Bu depolama tankları; CTP su depolama tankları, fiberglas yağmur suyu hasat tankları, polyester dizel depolama tankları, fiber kimyasal depolama tankları gibi farklı kullanım amaçları ile her depolama ihtiyacınıza ve sanayi kuruluşunu özel olarak üretilir.

Bunun yanı sıra, depolama tankı zemin yüzeyinin üzerinde yani toprak üstü kullanım için yeterli bir alana sahip değilse toprak altına gömülerek 100 ton’a kadar kolay bir şekilde depolama yapmanıza imkan sağlar. Polyester su deposu modelleri üretimlerinin en çok tercih edilen avantajı toprak altı çözümüne sahip olmasıdır. Tabi ki yer üstü ve yer altı depolama tankları arasında fiyat farkı bulunmaktadır. Bunun için ihtiyacınızı en iyi şekilde analiz etmeli ve en doğru polyester su deposu özellikleri belirlenerek depolama tankı alımı yapılmalıdır. Ayrıca bu tanklar kullanılacağı yere taşınması veya yerleştirilmesi mümkün olmayan durumlarda yerinde montaj özelliği ile istenilen alanda kurulmaya imkan sağlamaktadır.

Polyester su deposu modelleri geniş bir ürün çeşitliliğine sahiptir. Bu tankların özellikleri kullanım amacına göre farklılık gösterir. Örneğin; tank içme suyu depolamak için kullanılacaksa tankın iç yüzeyi gıda ile temasa uygun jelkot tabakasıyla kaplanmalıdır. Bu gıdaya uygun jelkot tabakası içme suyunun tankın içinde güvenli bir şekilde depolanmasını sağlar. Aynı şekilde kimyasal depolama yapılacaksa sıvının aşındırma özellikleri ve kimyasal tepkimeleri detaylı incelenerek uygun şekilde tankların güçlendirilmesi gerekmektedir.

Polyester Su Deposu Fiyatları

Polyester su deposu modelleri birbirinden farklıdır. Bu nedenle her deponun kendisine özel birim fiyatlandırması bulunmaktadır. Firmamızın üretimini yaptığı tüm depoları incelediğimizde en uygun fiyatlı depolar polietilen hammadde ile üretilen plastik depolardır. Plastik depolardan sonra polyester su deposu ve paslanmaz depolar gelmektedir. Bu tankların fiyatını etkileyen en önemli unsur kullanılan hammadde, malzemeler ve üretim sürecindeki zorluklardır.

Küçük boyutlu bir depolama tankı ihtiyacınız olduğunda fiberglas tanklar birim maliyeti plastik depolara göre daha yüksektir. Bu nedenle küçük bir depo arıyorsanız polietilen su deposu çeşitlerimiz içerisinden bir seçim yapmanızı tavsiye ediyoruz. Fakat yüksek tonajlı veya yer altına gömülecek bir depo ihtiyacınız varsa kesinlikle polyester su deposu çeşitleri içerisinden bir depo seçmeniz gerekmektedir. Polyester hammadde kullanılarak üretilen, kat kat takviye edilebilir yapısıyla istenilen oranda güçlendirilen depolarımız sektöründeki benzerlerine göre daha ekonomik polyester su deposu fiyatları ile öne çıkmaktadır.

Bütçenizi yormadan aradığınız en uygun polyester su deposu fiyatları ile hizmet veriyoruz. İhtiyacınıza uygun yenilikçi ürünlerimiz ile sıvı depolama işlemleriniz artık daha kolay olacak. Dikey, yatay ve dört köşeli polyester su deposu çeşitleri hakkında detaylı bilgi almak için ürünlerin altındaki teklif al butonunu kullanabilir veya iletişim sayfasında yer alan iletişim bilgileri ile bizlere kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Polyester Su Deposu Modelleri

Polyester su deposu fiyatları ile en ekonomik depoları müşterilerimize sunarken ürün çeşitliliğimizle fark yaratıyoruz. Kurulduğu tarihten bugüne polyester (fiberglas) su deposu üretimleri ile hizmet veren firmamız en fazla modele ve çeşitliliğe sahiptir. Dikey, yatay, dört köşeli prizmatik ve dikey ayaklı olmak üzere 100 modelden fazla polyester depo üretimi yapıyoruz.

Standart üretimlerimizin yanında AR-GE ve ÜR-GE departmanlarımızın geliştirmesi ile yeni modeller üretiyor veya özel projeleriniz için yeni polyester depolama tankları tasarlıyoruz. Hayatı kolaylaştıran yenilikçi tasarımlarımızı her geçen gün genişletiyoruz. Zengin ürün yelpazemiz ile bireysel ve sektörel birçok müşterimize hizmet veriyoruz.

Polyester su deposu modelleri ile sadece su depolama işlemi yapmayacaksınız. Depolarımız çeşitli sıvı türlerini barındırmak için uygun yapıdadır. 200 litreden 100 ton kapasiteye kadar ürettiğimiz depoları sanayi kuruluşlarından evlerinize kadar birçok alanda kullanabilirsiniz. Özellikle polyester yatay su deposu ürünlerimiz sektörümüzde büyük rağbet görmektedir. Yüksek mukavemet gösteren tanklarımız ile polyester (fiberglas) su deposu üretimlerinde Türkiye’nin lider markasıyız.

Polyester Su Deposu Özellikleri

Polyester su deposu geniş bir sıvı depolama çeşitliliğine sahiptir. Sudan kimyasala, asitten akaryakıta, deterjandan meyve suyuna kadar çeşitli gıda veya endüstriyel sıvı barındırma işlemine imkan sunmaktadır. Bu nedenle 100 ton’a kadar üretilen polyester tanklar barındırılacak sıvı türüne gerekli özelleştirmeler yapılarak üretilmelidir. Bu özelleştirmeler hem depo içerisindeki sıvının yüksek güvenlikli bir şekilde depolanmasına hem de insan sağlığına fayda sağlamaktadır.

Polyester su deposu modelleri üretimi sırasında kullanılan bazı belirli bağlayıcılar bulunmaktadır. Polyester su deposu özellikleri dikkatle incelenirse bu materyallerin cam elyaf takviyeli polyester hammadde, termoset reçineler (genellikle vinilester veya epoksi reçineler) olduğu görülmektedir. Yani depolar kompozit malzemeye darbe direnci ve mukavemet kazandıran cam elyaflarla güçlendirilmektedir. Bu polyester tanklar, tüm malzemelerin kullanımı ile üretildikten sonra optimum mekanik özelliklerine ulaşabilmesi için belirli bir kürleme zamanı gerekmektedir. Bu süre tamamlandıktan sonra Karmod’un kusursuz polyester su deposu modelleri ortaya çıkmaktadır. Pürüzsüz iç yüzeyi ve sektöründeki en yüksek darbe dayanımına sahip depoları uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz.

Polyester hammadde kullanılarak üretilen depoların diğer özellikleri ise şöyledir;

  • Polyester tanklar herhangi bir arıza korkusu olmadan yer üstünde veya yer altında kullanılabilecek depolardır. Paslanmaz, korozyona ve darbelere karşı dayanıklıdır.
  • Bir fiberglas deponun boyutu bir kalıba bağlı değildir. Bu nedenle herhangi bir boyuttaki polyester (fiberglas) deponun üretilmesi mümkündür.
  • Kolaylıkla taşınabilir.
  • Yeterince güçlendirildiği zaman nakliye tankı olarak kullanılabilir.
  • Her türlü sıvıyı barındırabilecek güçlü yapıdadır.

Polyester Su Deposu Kullanım Alanları

Polyester su deposu veya fiberglas su deposu olarak adlandırılan cam elyaf takviyeli polyester depolar, genellikle içilebilir su ve çeşitli sıvıların depolanmasında kullanılır. Cam elyaf takviyeli polyester depo çeşitli katmanlar kullanılarak üretilir. Bu nedenle kullanım alanına göre kolay bir şekilde özelleştirmeye imkan sunar.

Polyester (fiberglas) su deposu özellikleri kullanılacak alana göre belirlenmeli ve üretilecek depoda bu özellikler dikkate alınmalıdır. Bu hususa dikkat ettikten sonra depoların kullanım alanı çok geniştir. Dairelerde, yazlıklarda, tarla sulamasında, fabrikalarda, üretim tesislerinde, endüstriyel alanlarda, avm veya stat gibi insan yoğunluğunun olduğu tüm alanlarda bu tanklar kullanılabilir.

Firmamızın ürettiği farklı özelliklere sahip polyester su deposu modelleri bulunmaktadır. Özellikle endüstriyel ve toplu konutlarda kullanılan yangın suyu deposu, aynı şekilde bu alanlarda kullanılan polyester foseptik tankı oldukça rağbet görmektedir. Akaryakıt istasyonlarında mazot ve yakıt tankı olarak da tercih edilmektedir. Endüstriyel tesis ve fabrikalarda asit türevi kimyasalların güvenli depolanması içinde polyester tanklar satın alınmaktadır.

Son yıllarda devletimiz ve çeşitli kuruluşlar içinde önem taşıyan yağmur suyu hasadı işlemine uygun olarak polyester tanklarımızı özelleştirerek polyester yağmur suyu deposu üretmeye başladık. Büyük tonajlı yağmur suyu toplama depoları ile artık her alanda yağmur suyu biriktirme işlemini de güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Kimyasal ve üretim safhalarında kullanılan sıvı maddeleri depolamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. 100 ton kapasiteye kadar üretilen polyester (fiberglas) su deposu ile yüksek boyutlarda sıvıları fabrika ortamında depolayabilirsiniz. Ayrıca depolarımızın birbirine paralel bağlantı yapılarak daha yüksek tonajlara ulaşması sağlanabiliyor. İsterseniz 300 ton isterseniz 700 ton kapasite kullanmak isteyin, depolarımızı birbirine senkronize ederek yüksek sıvı depolama çözümüne kavuşabilirsiniz.

×
Sepetinizde şuan {{ basketItems.length }} ürün var.
Product Image
{{ item.piece }}
×