Çağrı Merkezi 444 55 60

4 Tonluk Su Deposu

4 Tonluk Su Deposu

4 tonluk su deposu, son zamanlarda oldukça popüler olmuştur. Çünkü bu tanklar hemen hemen her yerde kullanılmaktadır. Çünkü 4 ton su deposu fiyatları açısından ve kullanıcısına sunduğu avantajlar markalar ve insanlar tarafından oldukça sevilmiştir. 
 
4 tonluk su deposu modelleri bireysel hemde kurumsal olarak pek çok yerde kullanılabiliyor. Hem evlerimizin her yerine kullanılabilir, hemde sanayilerde mal ve hammadde nakliyesi, depolanması. muhafazasında oldukça etkilidir. Bunların yanı sıra benzer özellikler taşıyan ve 4 tonluk hacmi olan bir modeli bulunan polietilen dikey su deposu modellerini de inceleyebilirsiniz. Dikey tasarımı sayesinde bahçe ve tarlalarda sulama ve ilaçlama gibi amaçlar doğrultusunda efektif bir şekilde kullanabilirsiniz. 
 
Genel olarak 4 tonluk su deposu kullanım amaçlarına baktığımızda ise, bir sıvının veya gıdanın yada istenilen herhangi bir içeriğin depolanıp, muhafaza edilmesi ve ihtiyaç anında tahliye edilerek kullanılmasını sağlayan araçlar olduklarını görmekteyiz.

4 Tonluk Plastik Su Deposu Fiyatları

 Bilim insanlarına göre yakın gelecekte Dünya’daki belirli metropollerde su problemleri yaşanmaya başlanacak. Öyle ki 4 ton su deposu modelleri çoğu metropoldeki evlerde yağmur suyu toplama tesislerinde kullanılıyor. Köy yaşamının hakim olduğu alanlarda ise sulama ve ilaçlama amaçları doğrultusunda yaygın olarak kullanılmaktadır. Öncelikle bilmelisiniz ki 4 tonluk su deposu özellikleri arasında en önemlilerinden bir tanesi, bu tankların son teknoloji üretim sistemleri ile üretilmesidir. Bunların yanı sıra tüm ürünlerimizde olduğu gibi 4 ton su deposu modelleri de imalat hatalarına karşı iki yıl boyunca firmamız garantisi altındadır. Bu garanti sayesinde 4 tonluk su deposu fiyatları yanı sıra, satın aldıktan sonra kafanız daha rahat olur.
 
4 tonluk plastik su deposu fiyatları belirlenirken, genel olarak ve tankın sağlam olması göz önünde bulundurulmuştur. Çünkü son yıllarda yaşanan global sorunlardan ötürü her ürünün fiyatı yükselmektedir. Yükselen maliyetlere rağmen 4 tonluk su deposu fiyatları halen ulaşılabilir kalmıştır. Bunların yanı sıra sektördeki 1986 yılından gelen tecrübemiz sayesinde 4 tonluk plastik su deposu fiyatları halkımızı destekler biçimde belirleniyor.

4 Ton Su Deposu Hammadde Özellikleri

4 tonluk su deposu özellikleri arasında en önemlisi, hammadde özellikleridir. Uygun olan 4 tonluk su tankı fiyatları yanında halk polietileni plastik olarak biliyor. Plastik deyince alıcılar da tankların içerisinde gıda depolamak amacıyla kullanmıyorlar. Fakat bilmelisiniz ki polietilenin uluslararası düzeyde kabul görmüş gıdaya uygunluğu bulunur. Böylece çok ekonomik olan 4 ton su deposu fiyatları sayesinde bu tanklardan satın alıp, içerisinde gönül rahatlığı ile gıda ve içeceklerinizi depolayabilirsiniz.
Genel olarak baktığımızda 4 ton su deposu fiyatları, diğer depolara nazaran en uygun fiyat etiketine sahip depo kategorisindedir.

Ayrıca 4 tonluk su deposu fiyatları uygun olmasına rağmen, bu tankların üretim aşamasında tanka zarar verebilecek veya kalitesiz malzeme ve hammaddeler kullanılmaz. Bu sayede bu depolar daha dayanıklı olurlar.
Hammaddenin önemli özelliklerinden bir diğeri ise 4 tonluk su deposu ölçüleri olabilir. Çünkü her depo tasarımında 4 tonluk su deposu ölçüleri değişebiliyor. Örneğin dikey depolarda iç hacmi ise tankın içerik alan hacmine göre belirleniyor. Polietilenin kattığı avantajlardan bir diğeri ise yüksek ultraviyole ışın dayanımı olmasıdır. Bu dayanıklılık sayesinde bu depoların içerisine Güneş ışınları girmediği için yosun oluşmaz.

4 Ton Su Deposu Teknik Özellikleri

4 tonluk su tankı fiyatları ile ilgili kısa bilgiler verdikten sonra, bu tankların içerisinde sadece yüksek ısı yayan içerikleri depolarken dikkatli olmalısınız. Çünkü her deponun olduğu gibi bu tankların da çalışma ısı oranları bulunur. Bu çalışma ısısı aralığı da , en sıcak +50 derecedir.

Bu su depolarının teknik özelliklerine baktığımızda ise görmekteyiz ki; bu depoların teknik özellikleri gıda depolanmasına tam uygunluk sağlaması için tasarlanır. Dolayısıyla tankların polietilen hammadden üretilen vidalı kapaklar kullanılırken, manşon kısmında ise pirinç manşon kullanılmıştır. Ayrıca depolar istenilen herhangi bir renk paletinde üretimi sağlanabilir. Size uygun olana depoyu bulmak ve tüm ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz, müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

Benzer Ürünler
Tonluk Su Depoları
1 Tonluk Su Deposu
Tonluk Su Depoları
2 Tonluk Su Deposu
Tonluk Su Depoları
3 Tonluk Su Deposu
Tonluk Su Depoları
5 Tonluk Su Deposu
Tonluk Su Depoları
6 Tonluk Su Deposu
Renk Kodu Seçiniz
Teklif Al
×
Sepetinizde şuan {{ basketItems.length }} ürün var.
Product Image
{{ item.piece }}
×