Çağrı Merkezi 444 55 60

300 Litre Dik Depo

Ürün Özellikleri
  • Ağırlık 11 kg
  • Genişlik / Çap 54 cm
  • Yükseklik 145 cm
  • Kalınlık 5 mm
  • Manşon ½ "
  • Kapak 32 cm
  • Kapasite 300 Litre
  • Çalışma Sıcaklığı -5°C +50°C

Günlük hayatımızın içerisinde pek çok farklı depo çeşitleri görmekteyiz. 1986 yılından bugüne kadar süregelen Karmod tecrübemiz ile birlikte ülkemizin dört bir yanına depo satmaktayız. Bu sebepten ötürü günlük hayatın içerisinde görmüş olduğunuz su deposuüzerinde Karmod markasını görmekteyiz. 5 tonluk su deposu Karmod’u Karmod yapan en önemli özelliğimiz ise kaliteli depolama ürünleri üretiyor olmamızdır. Ürünlerimizi alan kullanıcılar çok uzun süre kullanabilmektedirler. Çünkü bizler son son teknoloji üretim sistemlerini en kaliteli hammaddeler ile buluşturmaktayız. Bu sebepten ötürü ürettiğimiz depolama ürünleri her alanda kullanılmaktadır. Dikey tasarıma sahip modelimiz bireysel kullanım açısından evlerimizde yağmur depolama sistemlerinde, turşu ve benzeri gıdaların depolanmasında kullanılabilmektedir. Modelimiz, kurumsal kullanım açısından, pek çok organik ve kimyasal içeriğin depolaması ve akabinde sevkiyatı hususunda kullanılmaktadır. 

Kullanıcısına toplamda 300 litre kullanım kapasitesi sunan modelimizin genel kullanım amaçları, organik veya kimyasal fark etmeksizin bir içeriğin korunması amacıyla muhafaza edilmesi depolanıp, isteniyorsa bir yerden farklı bir yere sevk edilmesi ve depolanan içeriğe ihtiyaç duyulduğunda, depoda bulunan tahliye vanası kullanılarak içeriğin tahliye edilmesini sağlayan araçlardır. Üretimlerimizde kimyasallar veya boya içeren maddeler kullanılmaz. Tüm depolama ürünlerimizde olduğu gibi dikey tasarıma sahip modelimizinde iki yıl boyunca garantisi bulunmaktadır. 

300 Litre Polietilen Dikey Depo Hammadde Özellikleri

Dikey tasarıma sahip modelimiz kimya dilinde lineer düşük yoğunluklu polietilen olarak adlandırılan hammadde ile üretilmektedir. Bu hammadde geri dönüştürülebilen bir hammadde ve depolama ürünlerinin üretimi de monoblok olarak yapılmaktadır. Monoblok üretimde depoların tasarımları bazında hazırlanan kalınlara polietilen dökülür ve tek parça halinde depo çıkarılır. Ardından çapakları temizlenerek satışa hazır hale getirilmektedir. Keza bu tankların en uygun fiyat etiketine sahip depolama ürünleri olmasının asıl sebebi de üretim şeklidir. Ayrıca üretim şekli sayesinde ek veya perçin olmadan üretilebilir. 

Oldukça kaliteli bir hammadde olan polietilenin uluslararası seviyede kabul görmüş gıdaya uygunluğu bulunmaktadır. Ayrıca ülkemizin gıda tüzüğünde de uygunluğu bulunur. Gıdaya uygunluğu sayesinde gıda ile teması bulunan pek çok ürün polietilen ile üretilmektedir. Depolama ürünleri üretimi hususunda en kaliteli polietilen kullanılmaktadır. Bu sayede depo çok uzun süreler boyunca kullanılabilecektir. Polietilen hammaddenin bir diğer özelliği ise UV stabilizasyonlu olmasıdır. Söz konusu stabilazsyon üretilmiş olduğu modelimize de geçerek zararlı ultraviyole ışınları geçirmez. Böylece modelimiz içerisinde yosun ve mantar oluşumu görülmediği için daha sağlıklı bir ortam oluşturulabilir.

300 Litre Polietilen Dikey Depo Teknik Özellikleri

Modelimize baktığımızda göze çarpan ilk teknik detayı dikey bir tasarıma sahip olması ve 500 litre su deposu kullanım kapasitesine sahip olmasıdır. Tasarımı sayesinde nakliyesi ve temizliği kolay yapılabilir. Bunların yanı sıra yan yana kolayca istiflenebilir ve spesifik olarak organik veya kimyasal fark etmeksizin hammadde veya sıvıların depolanmasını kolaylaştırır.

Modelimizin kapak kısmı gıda temasına uygundur ve vidalı şekilde üretilmiştir. Kapak tasarımı temizliğini kolaylaştırması açısından dizayn edilmiştir. Bu tankların temizliği düzenli olarak yapılmalıdır. Çünkü temizliği düzenli olarak yapılan modellerin içerisinde kötü koku, yosun ve kir görülmemektedir. Temizlik yaparken temizleyici seçimine de önem verilmelidir. İçerisinde ağır kimyasal ve parfüm bulunan temizleyicilerinden uzak durulması gerekir. İçeriği organik olarak temizleyiciler ve tazyikli su kullanılabilir.

300 litre hacmi bulunan modelimizi evlerde kurulabilecek yağmur toplama sistemlerinde kullanabilirsiniz. Dikey tasarımı sayesinde alan tasarrufu sağlar. Yağmur toplama sisteminden elde edilen su ile bitki sulayabilir ve temizlik amacıyla kullanabilirsiniz. Ayrıca modelimizi kullanarak depo hacmini büyütmek isterseniz, birden fazla depo satın alarak, depolar arasında paralel bir biçimde bağlanabilmektedir.

Modelimizin teknik özelliklerine mercek tutacak olursak; 11 kilogram ağırlığında, 145 santimetre yüksekliğinde, malzeme kalınlığı 5 milimetre, 32 santimetre kapak çapı ve en soğuk -5 derece ile en sıcak +50 derece arasında çalışma ısı oranı bulunmaktadır. Son olarak tüm polietilen tanklarda olduğu gibi modelimizde mavi ve beyaz renk seçenekleri ile satışa sunulmuştur. Fakat bu modelimiz istenilen herhangi bir renkte üretilebilmektedir. Sizlerde dikey tasarıma sahip modelimizi satın almak veya daha fazla bilgi almak isterseniz müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Benzer Ürünler
Polietilen Dikey Depolar
50 Litre Dik Depo
Polietilen Dikey Depolar
100 Litre Dik Depo
Polietilen Dikey Depolar
200 Litre Dik Depo
Polietilen Dikey Depolar
500 Litre Su Deposu
Polietilen Dikey Depolar
500 Litre Boru Tipi Dik Depo
Polietilen Dikey Depolar
750 Litre Dik Depo
Polietilen Dikey Depolar
1000 Litre Dik Depo
Polietilen Dikey Depolar
1000 Litre Boru Tipi Dik Depo
Polietilen Dikey Depolar
1500 Litre Dik Depo
Polietilen Dikey Depolar
2000 Litre Dik Depo
Polietilen Dikey Depolar
3000 Litre Dik Depo
Polietilen Dikey Depolar
4000 Litre Dik Depo
Polietilen Dikey Depolar
5 Tonluk Su Deposu
Polietilen Dikey Depolar
8000 Litre Dik Depo
Polietilen Dikey Depolar
10 Tonluk Su Deposu
Polietilen Dikey Depolar
15000 Litre Dik Depo
Polietilen Dikey Depolar
20000 Litre Dik Depo
Polietilen Dikey Depolar
25000 Litre Dik Depo
Renk Kodu Seçiniz
Teklif Al
×
Sepetinizde şuan {{ basketItems.length }} ürün var.
Product Image
{{ item.piece }}
×