Çağrı Merkezi 444 55 60

100 Litre Dik Depo

Ürün Özellikleri
  • Ağırlık 46 kg
  • Genişlik / Çap 43 cm
  • Yükseklik 79 cm
  • Kalınlık 4 mm
  • Manşon ½ "
  • Kapak 12 cm
  • Kapasite 100 Litre
  • Çalışma Sıcaklığı -5°C +50°C

Günlük hayatın koşturmacası içerisinde pek fark etmeksekte depolama ürünlerinin kullanıldığı pek çok yer bulunmaktadır. Biraz dikkat kesilirseniz, depoların kullanıldığı alanları açık bir şekilde görebilirsiniz. Hatta etrafınızda en çok göreceğiniz depolama ürünü polietilen kullanılarak imal edilmiş depolardır. Çünkü bu depolar, diğer depolar ile karşılaştırıldığında en uygun fiyat etiketine sahip depolardır. Çünkü seri bir şekilde üretilebilir ve gelişen her ihtiyaca uygun olarak üretildiğinden dolayı hayatımızın her alanında kullanılmaktadır.

100 litre kullanım hacmi sunan dikey modelimizin genel olarak kullanım amaçlarına baktığımız zaman bir sıvının veya gıda fark etmeksizin içeriğin dış çevre etkenlerinden ve mevsim koşullarından korunması amacıyla depolanıp, isteniyorsa içeriğin bu depolar aracılığı ile bir yerden farklı bir yere sevk edilmesini sağlayan,  ihtiyaç anında tahliye musluğu kullanılarak içeriğin tahliye edilmesini sağlayan araçlardır.

Dikey bir tasarıma sahip olan su deposu modelimiz, küçük depolar kategorisinde girmektedir. Küçük ebatları sayesinde yan yana veya üst üste kolayca istiflenebilmektedir. Karmod Plastik olarak bizler 1986 yılından bugüne kadar depolama ürünleri üretmekteyiz. Yürüdüğümüz bu yolda pek çok tecrübe edindik. Bu sebepten ötürü kullandığımız hammaddeleri özenle seçerek, son teknoloji üretim sistemleri kullanmaktayız. Her depolama ürününe sunduğumuz gibi bu modelimize de iki yıl boyunca imalat hatalarına karşı garanti vermekteyiz.

100 Litre Polietilen Dikey Depo Hammadde Özellikleri

Kullanıcısına 100 litre kullanım hacmi sunan modelimiz, polietilen hammadde ile üretilmektedir. Halk arasında plastik olarak bilinen bu hammadde, kimya dilinde LLDPE olarak bilinmektedir. LLDPE kısaltmasını Türkçe’ye çevirecek olursak lineer düşük yoğunluklu polietilen anlamına gelmektedir. 

500 litre su deposu gıdaya uygun olmadığı hakkında bazı söylentiler ortaya çıkmıştır fakat bu söylentiler bir şehir efsanesinden ibarettir. Çünkü polietilenin uluslararası seviyede kabul gören gıdaya uygunluğu bulunmaktadır. Bu doğrultuda bakıldığı zaman polietilen kullanılarak üretilen bu tanklar, içerisinde içilebilir sıvıları ve gıdaları gönül rahatlığı ile depolanabilir. Böyle bir uygunluğa sahip olduğu için gıda depolamaları genellikle bu depolar içerisinde yapılmaktadır. Polietilen hammaddesinin özellikleri bununla da sınırlı değil, bu hammaddenin UV stabilizasyonu da bulunmaktadır. Bu sayede polietilen kullanılarak üretilmiş olan bu modelimizin içerisine zararlı ultraviyole ışınlar giremez ve modelimizin içerisinde yosun, mantar ve küf oluşumu görülmez.

100 Litre Polietilen Dikey Depo Teknik Özellikleri

Modelizimin göze çarpan ilk teknik özelliklerinden bir tanesi kullanıcısına 100 litre kullanım hacmi sunması, diğeri ise dikey bir tasarıma sahip olmasıdır. Böylece bu tanklar hem evlerimizde hemde sanayilerde ve fabrikaların üretim bantlarında çokça kullanılmaktadır. Üretim şekli sayesinde oldukça uygun fiyata satılabilen bu depolar, monoblok şekilde üretilmektedir. Monoblok, kelime anlamı olarak tek parça anlamına gelir, üretime bu ismin verilmesinin nedeni de bu modelin tek parça halinde üretiliyor olmasından gelir. Tek parça halinde üretilebildiği için herhangi bir ek veya perçin olmaz. Böylece sonradan sızdırma yapmazlar. 

Kullanım hacmi 100 litre olan modelimizin teknik özelliklerini mercek altına alacak olursak; ağırlık oranı 6 kilogram, yükseklik oranı 79 santimetre, malzeme kalınlık oranı 4 milimetre, kapak çapı 12 santimetre, ve ½ inç oranında manşon bulunmaktadır. Kapak ve genel depo tasarımı, deponun temizliğini kolaylaştırmak için uygun çapta tasarlanmıştır. Ayrıca kapak bölümü gıdaya uygun olabilmesi için polietilenden üretilmiştir. Modelimizin standart renk seçeneği olarak beyaz ve mavi renk seçeneği bulunur fakat bu renk seçenekleri dışında istenilen herhangi bir renk seçeneği ile üretim yapılabilmektedir. Farklı renk seçenekleri sayesinde depolanan farklı içeriklerde kolay bir şekilde kategorize edilebilmektedir. Polietilen kullanılarak üretilen modelimizin kalitesi TSEK, CE, ISO 9001 belgeleri ile kanıtlanmıştır.

Benzer Ürünler
Polietilen Dikey Depolar
50 Litre Dik Depo
Polietilen Dikey Depolar
200 Litre Dik Depo
Polietilen Dikey Depolar
300 Litre Dik Depo
Polietilen Dikey Depolar
500 Litre Su Deposu
Polietilen Dikey Depolar
500 Litre Boru Tipi Dik Depo
Polietilen Dikey Depolar
750 Litre Dik Depo
Polietilen Dikey Depolar
1000 Litre Dik Depo
Polietilen Dikey Depolar
1000 Litre Boru Tipi Dik Depo
Polietilen Dikey Depolar
1500 Litre Dik Depo
Polietilen Dikey Depolar
2000 Litre Dik Depo
Polietilen Dikey Depolar
3000 Litre Dik Depo
Polietilen Dikey Depolar
4000 Litre Dik Depo
Polietilen Dikey Depolar
5 Tonluk Su Deposu
Polietilen Dikey Depolar
8000 Litre Dik Depo
Polietilen Dikey Depolar
10 Tonluk Su Deposu
Polietilen Dikey Depolar
15000 Litre Dik Depo
Polietilen Dikey Depolar
20000 Litre Dik Depo
Polietilen Dikey Depolar
25000 Litre Dik Depo
Renk Kodu Seçiniz
Teklif Al
×
Sepetinizde şuan {{ basketItems.length }} ürün var.
Product Image
{{ item.piece }}
×