Çağrı Merkezi 444 55 60
Ürün Özellikleri
  • Ağırlık 4 kg
  • Genişlik / Çap 37 cm
  • Yükseklik 54 cm
  • Kalınlık 4 mm
  • Manşon ½ "
  • Kapak 12 cm
  • Kapasite 50 Litre
  • Çalışma Sıcaklığı -5°C +50°C

Depolama ürünlerinin teknolojisi her geçen gün gelişmektedir. Çünkü bir üretici olarak depolama alanındaki ihtiyaçları görmekteyiz ve her geçen ürettiğimiz ürünleri inove etmek için uğraşmaktayız. Dikey tasarıma sahip olan depo modelleri her alanda kullanılabilmektedir. Bu hususta geniş bir kullanım yelpazesi vardır diyebiliriz. Dikey tasarıma sahip bu depomuzun genel manada kullanım amaçlarına baktığımızda ise sıvı veya katı fark etmeksizin bir içeriğin korunması amacıyla depolanıp, istendiği vakit içeriğin bir yerden farklı bir yere nakliye edilmesine olanak tanıyan ve içeriğe ihtiyaç duyulduğunda ise tahliye vanası aracılığı ile içeriğin kullanılmasına imkan tanıyan araçlardır.

Kullanım amaçlarının yanı sıra bu depo molemizi ister bireysel olarak evlerinizde, isterseniz de kurumsal olarak sanayilerde ve üretim bantlarında kullanabilirsiniz. Hatta çoğu zaman hammadde taşımak amacıyla da kullanılabilmektedir. Çünkü dikey bir tasarımı olduğu için yan yana istiflenebilmektedir. Küçük bir hacmi olduğu için üretilen içerikler belirli oranlar halinde depolanarak satılabilmektedir. Depo ile birlikte satılan hammadde ve benzeri içerikler daha çok değerli hale gelmektedir. 

Kullanım alanlarının yanı sıra bizlerin üretici olarak depolama ürünü üretmeye 1986 yılında başladık. O yıllardan bugüne kadar gelen tecrübemiz sayesinde depolama ürünleri üretirken dikkat ettiğimiz pek çok nokta bulunmaktadır. Bu noktalardan bir tanesi de kaliteli hammadde seçimidir. Özenle seçtiğimiz kaliteli hammaddeleri, son teknoloji üretim sistemleri ile işleyerek sizlere en dayanıklı ve uzun ömürlü dikey tankları üretmekteyiz. Ayrıca tüm depolama ürünlerimizin iki yıl boyunca imalat hatalarına karşı garantisi bulunmaktadır.

50 Litre Polietilen Dikey Depo Hammadde Özellikleri

Kullanıcısına toplamda 50 litre depolama hacmi sunan bu modelimiz polietilen hammadde ile üretilmektedir. Halk arasında plastik olarak bilinen bu hammadde, kimya bilimi dilinde LLDPE olarak bilinmektedir. Kısaltmanın türkçe karşılığı ise düşük yoğunluklu polietilen olarak geçer. 

500 Litre Su Deposu tartışılan pek çok yönü bulunmaktadır. Polietilenin hammadde olarak uluslararası düzeyde kabul edilen gıdaya uygunluğu bulunmaktadır. Fakat halk arasında gıdaya uygun olmadığı yönünde bir kanı oluşmaktadır. Bu kanı şehir efsanesinden ibarettir çünkü polietilen kullanılarak gıda ile teması bulunan pek çok ürün üretilmektedir. Keza polietilen ile üretilen dikey tasarıma sahip bu tanklar içerisinde gönül rahatlığı ile içilebilir sıvılarınızı ve gıdalarınızı depolayabilirsiniz. Ayrıca polietilenin hammadde olarak UV stabilizasyonu bulunur. Bu stabilizasyonun anlamı ise polietilen kullanılarak üretilmiş tanklar içerisine zararlı ışınlar giremez. Zararlı ışınların giremediği bu tanklar içerisinde yosun, mantar ve küf oluşumu görülmez. Ayrıca depolama ürünleri arasında en ekonomik fiyat etiketine sahip depolar polietilen kullanılarak üretilmiş depolardır. Uygun fiyatlı olmasının asıl sebebi ise depoların seri olarak üretilebilmesinden kaynaklanmaktadır.

50 Litre Polietilen Dikey Depo Teknik Özellikleri

50 litre kullanım hacmine sahip modelimiz son teknoloji üretim sistemleri ile monoblok şekilde üretilmektedir. Monoblok, tek parça anlamına gelir ve bu depoların üretim şeklini en iyi anlatan kelimedir. Keza bu su deposu özelinde üretilmiş olan kalıpların içerisine polietilen dökülerek tek parça halinde çıkarılması sonucunda üretilmektedir. Tek parça olarak üretildiklerinden herhangi bir ek veya perçin olmaz. Modelimiz küçük ebatlara sahip olduğu için üst üste ve yan yana istiflenebilmektedir. 

Modelimizin genel teknik özelliklerine bakacak olursak; ağırlık oranı 4 kilogram, yükseklik oranı 54 santimetre, kapak çapı 12 santimetre, malzeme kalınlık oranı 4 milimetredir. Modelimiz polietilen hammadde ile üretildiği için çalışma ısı oranı en soğuk -5 derece ile en sıcak +50 derecedir. Manşon kısmında ise pirinç malzemeden ve ½  inç manşon kullanılmaktadır. Kullanılan manşon manşon paslanmaz ve  gıdaya uygundur. Sızdırma yapmaması için EPDM conta kullanılmaktadır. 

Küçük yapısı sayesinde temizliği oldukça kolay yapılabilir. Temizlerken tazyikli su ve bir fırça kullanılabilir. Temizlik yaparken parfümlü ve ağır kimyasal içeren temizleyicilerin kullanılmamasını önermekteyiz. Modelimiz istenilen herhangi bir renk seçeneği ile üretilebilmektedir. Farklı renk seçeneği sayesinde farklı ürün içeriklerini çok daha rahat kategorise edebilirsiniz. Sizlerde avantajlarla dolu bu depo modelimizi satın almak isterseniz müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Benzer Ürünler
Polietilen Dikey Depolar
100 Litre Dik Depo
Polietilen Dikey Depolar
200 Litre Dik Depo
Polietilen Dikey Depolar
300 Litre Dik Depo
Polietilen Dikey Depolar
500 Litre Su Deposu
Polietilen Dikey Depolar
500 Litre Boru Tipi Dik Depo
Polietilen Dikey Depolar
750 Litre Dik Depo
Polietilen Dikey Depolar
1000 Litre Dik Depo
Polietilen Dikey Depolar
1000 Litre Boru Tipi Dik Depo
Polietilen Dikey Depolar
1500 Litre Dik Depo
Polietilen Dikey Depolar
2000 Litre Dik Depo
Polietilen Dikey Depolar
3000 Litre Dik Depo
Polietilen Dikey Depolar
4000 Litre Dik Depo
Polietilen Dikey Depolar
5 Tonluk Su Deposu
Polietilen Dikey Depolar
8000 Litre Dik Depo
Polietilen Dikey Depolar
10 Tonluk Su Deposu
Polietilen Dikey Depolar
15000 Litre Dik Depo
Polietilen Dikey Depolar
20000 Litre Dik Depo
Polietilen Dikey Depolar
25000 Litre Dik Depo
Renk Kodu Seçiniz
Teklif Al
×
Sepetinizde şuan {{ basketItems.length }} ürün var.
Product Image
{{ item.piece }}
×