Çağrı Merkezi 444 55 60

500 Litre Su Deposu

Ürün Özellikleri
  • Ağırlık 15 kg
  • Genişlik / Çap 77 cm
  • Yükseklik 126 cm
  • Kalınlık 5 mm
  • Manşon ½ "
  • Kapak 32 cm
  • Kapasite 500 Litre
  • Çalışma Sıcaklığı -5°C +50°C

500 Litre Su Deposu Fiyatları

Günlük hayatımızın içerisinde görmüş olduğumuz depolama ürünlerinden çoğunluğu dikey tasarıma sahip depolardır. Üzerinde genellikle Karmod markasını görmekteyiz. Çünkü bizler 1986 yılından bugüne kadar ülkemiz için dayanıklı, uzun ömürlü ve her alanda kullanılabilen depolama ürünleri üretmekteyiz.

Kullanım hacmi 500 litre su deposu olan ve dikey tasarıma sahip olan depo modelimizin en büyük avantajlarından birisi içerisine depolanan içeriklerin kolay nakliye edilebilir olmasıdır. Çünkü dikey bir tasarıma sahip olduğu için yan yana istiflenebilir ve bu şekilde çok kolay nakliye edilebilir. Bunların yanı sıra modelimizin bir diğer avantajı ise kolay temizlenebilir olmasıdır. Gerek dikey tasarımı olsun gerekse kapak tasarımı olsun temizliğini kolaylaştırması açısından tasarlanmıştır. Deponuzu temizleme esnasında kullanacağınız temizleyicinin seçimi de oldukça önem arz etmektedir. Bu hususta ağır kimyasal ve parfüm içeren temizleyiciler yerine organik içeriğe sahip temizleyicilerin kullanılması önerilmektedir. 

Depolama ürünlerimizin kaliteli olması için ürünlerimizi imal ettiğimiz hammaddeleri özenle seçmekteyiz. Kaliteli hammadde kullanılarak üretilen depolar hem dayanıklı hemde uzun ömürlü olmaktadır. Bu hususta özellikle polietilen kullanılarak üretilen depolama ürünlerinin son teknoloji üretim sistemleri ile üretilmesi gerekmektedir. Bizlerin sektördeki köklü tecrübesi, bu üretim teknolojileri ile birleştiğinde sektörde lider haline gelmekteyiz. Bu hususta dikey tasarıma sahip modelimizi de en kaliteli hammaddeler ile üretmekteyiz. Bu hususta modelimiz her alanda kullanılabilir. Bireysel anlamda baktığımızda evlerimizde üretmiş olduğumuz bazı gıdaların depolanması hususunda, kurumsal anlamda baktığımızda ise bazı organik ve kimyasal içeriklerin depolanmasında kullanılabilmektedir. 

Kullanıcısına toplamda 500 lt su deposu kullanım kapasitesi sunan ve dikey tasarıma sahip modelimizin genel kullanım amaçları, katı veya sıvı, organik veya kimyasal fark etmeksizin bir içeriğin muhafaza edilmesi amacıyla depolandıktan sonra ister bir yerden farklı bir yere sevk edilmesi istenirse de depolanan içerik, depoda bulunan tahliye vanası aracılığıyla tahliye edilmesine imkan tanıyan araçlardır. Ayrıca üretim tesisimizde rotasyon teknolojisi bulunmakta ve modelimizde bu teknoloji kullanılarak üretilmektedir. Bu sayede kullanılan hammadde Avrupa Standartlarına ve insan sağlığına uygundur. Üretim yaparken zararlı kimyasallar veya boya içeren maddeler kullanılmaz. Böylece depolar insan sağlığına tamamen uygun hale gelir. Ayrıca dikey tasarıma sahip modelimiz imalat hatalarına karşı iki yıl boyunca firmamızın garantisi altındadır.

500 Litre Su Deposu Özellikleri

Dikey tasarıma sahip modelimiz halk dilinde kimyasal olan fakat asıl adı polietilen olan hammadde ile üretilmektedir. Bu hammadde geri dönüştürülebilir ve depolama ürünleri üretmek için kullanılan çok değerli bir hammaddedir. Modelimiz ise monoblok olarak adlandırılan bir üretim sistemi ile üretilmektedir. Monoblok üretimde modelimiz tasarımı ve boyutu özelinde hazırlanan kalıplara polietilen dökülür ve model tek parça halinde depo çıkarılır. Modelimiz üretildikten hemen sonra üzerinde bulanna çapaklar temizlenir ve satışa hazır hale getirilmektedir. Monoblok üretimde model üzerinde herhangi bir ek veya perçin bulunmaz. Ayrıca bu üretim şekli sayesinde 1 tonluk su deposu en uygun fiyat etiketine sahip olmaktadır. 

Polietilenin en önemli özelliği gıdaya uygunluğunun kabul edilmiş olmasıdır. Kabul edilen uygunluk uluslarası seviyede olduğu için hemen hemen her ülkede kabul görmektedir. Bu sebepten ötürü gıda ile teması bulunan pek çok üründe polietilen kullanılır. Polietilenin özünde bulunan gıda uygunluğu imal edilen depolama ürününe de geçmektedir. Bu hususta pek çok gıda ve spesifik organik hammaddelerin depolanması ve nakliye edilmesi oldukça kolaylaşmaktadır.

Polietilenin gıda uygunluğunun yanı sıra zararlı olan UV ışınlarına karşı yalıtımı bulunmaktadır. Dolayısı ile dikey tasarımlı modelimizin içerisine de zararlı ışınlar giremez. Hammaddenin bu özelliği sayesinde depo içerisinde yosun ve mantar oluşmadığı için içerikler için daha sağlıklı bir ortam oluşmaktadır. Bu sayede yağmur toplama sistemlerinden tutunda, tarım ve hayvancılığa, sanayilerde ve daha pek çok alanda kullanılmaktadır.

500 Litre Su Deposu Teknik Özellikleri

Su deposu modelimizde ilk göze çarpan teknik detaylar dikey bir tasarıma sahip olması ve 500 litre su deposu hacmi bulunmasıdır. Görünmeyen detaylarına baktığımızda ise vidalı şekilde kapatılabilen ve polietilen kullanılarak imal edilen kapağı bulunmaktadır. Ayrıca kapak boğazı ise temizlik esnasında içerisine temizlik araçlarının rahat girebilmesini sağlamaktadır. Temizliği kolaylaştıran modelimizin temizliği düzenli olarak yapılırsa içerisinde herhangi bir kötü koku oluşumu veya kir görülmez.

500 litre su deposu nun teknik özelliklerine bakacak olursak; 15 kilogram ağırlığında, 126 santimetre yüksekliğinde, 5 milimetre malzeme kalınlığı bulunan, 32 santimetre kapak çapı ve en sıcak +50 derece çalışma ısı oranına sahip olduğunu görmekteyiz. Çalışma ısı oranı en çok kimyasal alanda kullanılması için önemlidir. Ayrıca modelimiz istenilen herhangi bir renkte üretilebilmektedir. Farklı renk seçenekleri sayesinde depolanan farklı içerikler çok rahat bir şekilde kategorize edilebilir. Sizlerde bu avantajlı modelimizi satın almak veya hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Benzer Ürünler
Polietilen Dikey Depolar
50 Litre Dik Depo
Polietilen Dikey Depolar
100 Litre Dik Depo
Polietilen Dikey Depolar
200 Litre Dik Depo
Polietilen Dikey Depolar
300 Litre Dik Depo
Polietilen Dikey Depolar
500 Litre Boru Tipi Dik Depo
Polietilen Dikey Depolar
750 Litre Dik Depo
Polietilen Dikey Depolar
1000 Litre Dik Depo
Polietilen Dikey Depolar
1000 Litre Boru Tipi Dik Depo
Polietilen Dikey Depolar
1500 Litre Dik Depo
Polietilen Dikey Depolar
2000 Litre Dik Depo
Polietilen Dikey Depolar
3000 Litre Dik Depo
Polietilen Dikey Depolar
4000 Litre Dik Depo
Polietilen Dikey Depolar
5 Tonluk Su Deposu
Polietilen Dikey Depolar
8000 Litre Dik Depo
Polietilen Dikey Depolar
10 Tonluk Su Deposu
Polietilen Dikey Depolar
15000 Litre Dik Depo
Polietilen Dikey Depolar
20000 Litre Dik Depo
Polietilen Dikey Depolar
25000 Litre Dik Depo
Renk Kodu Seçiniz
Teklif Al
×
Sepetinizde şuan {{ basketItems.length }} ürün var.
Product Image
{{ item.piece }}
×