Çağrı Merkezi 444 55 60

6 Tonluk Su Deposu

6 Tonluk Su Deposu

 6 tonluk su deposu son zamanlarda kullacısına sağladığı avantajlardan ötürü oldukça popüler olmuştur. Öte yandan 6 ton su deposu fiyatları da oldukça uygun olduğu için insanlar tarafından hemen benimsenmiştir.  
 
6 tonluk su deposu seçeneklerini çevremizde gördüğümüz her alanda kullanıldığını görmekteyiz. Çünkü bu tanklar, hem sanayilerde spesifik amaçlarla hem de evlerde basit amaçlar doğrultusunda kullanılabilir. Örnek verecek olursak, evlerde basik yağmur toplama sistemleri veya turşular için kullanılırken, sanayilerde üretilen mamülleri muhafaza etmek veya hammadde nakliyesi yapmak gibi amaçlar ile kullanılabilir. Ayrıca benzer özellikler taşıyan diğer su deposu modellerini inceleyebilirsiniz. Çünkü en çok tasarıma sahip depolar polietilen tanklardadır. Tasarımı sayesinde pek çok iş alanında kullanılabiliyor. Hemen hemen her türlü ebatlarda ve her ihtiyaca uygun depo üretilebilir. 
 
Genel olarak 6 tonluk su deposu kullanım amacına baktığımızda ise, içeriğin depolanıp, muhafaza edildikten sonra ihtiyaç anında tahliye edilip kullanılmasını sağlayan araçlar olduklarını görmekteyiz.

6 Tonluk Plastik Su Deposu Fiyatları

6 ton su deposu özellikle Asya ve Afrika kıtalarında oldukça fazla kullanılmaktadır. Çünkü bu kıtalarda su oldukça değerlidir. Ülkemizde ise yatlarda, tırlarda, yağmur toplama sistemlerinde ve daha pek çok amaç doğrultusunda kullanılıyor. Bu sayede bütün 6 tonluk su deposu fiyatları daha da cazip hale geliyor. 6 tonluk su deposu özellikleri arasındaki en önemlilerinden bir tanesi de tankların son teknoloji üretim sistemleri ile üretiliyor olmasıdır. Tüm bunların yanı sıra deponuzdaki kullanıma bağlı hasarlar, üretim tesislerimizde tamir edilebilir. Buna ek olarak 6 ton su deposu modelleri imalat hatalarına karşı iki yıl boyunca garantisi bulunuyor.
 
6 tonluk plastik su deposu fiyatları belirlenirken, pek çok kıstas göz önünde bulundurulmuştur. Bu kıstaslardan en önemlisi ise depoları alacak insanların bütçeleridir. Bu bağlamda, son yıllarda her ürünün fiyatı yükselmektedir. Bu doğrultuda baktığımızda yükselen maliyetlere rağmen 6 tonluk su deposu fiyatları halen ekonomik kalmayı başarmıştır. Bu konuda yerli bir marka olarak, yerli kullanıcıların ihtiyaçlarını anlamaktayız. Buna dayanarak 1986 yılından bugüne kadar 6 tonluk plastik su deposu fiyatları incelendiğinde, oldukça uygun olduğu görülecektir.

6 Ton Su Deposu Hammadde Özellikleri

Bu tankları anlamak için, 6 tonluk su deposu özellikleri arasında hammadde özelliklerini anlamak gerekir. Çünkü 6 tonluk su tankı fiyatları yanı sıra, tanklar, polietilen kullanılarak üretilir. Gıda ile teması bulunan pek çok malzemenin üretildiği polietilenin, uluslararası seviyede gıdaya uygunluğu vardır. Hammaddesi üretim şeklini de değiştirmektedir. Bu yüzden bu tanklar monoblok yani tek parça halinde üretilirler. Bu bağlamla 6 ton su deposu fiyatları oldukça uygun kalır. Sizlerde Bu tankların içerisinde içilebilir ve yenebilir içerikleri depolayabilirsiniz.
6 ton su deposu fiyatları diğer depolar ile karşılaştırıldığında en uygun fiyat etiketine sahiptir. Bunun nedeni de yine hızlı üretim şekli ve hammaddesidir. Ayrıca 6 tonluk su deposu fiyatları dışında, depolar üretim esnasında kalitesiz veya hurda materyaller kullanılmaz. Böylece bu depolar daha dayanıklı olurlar.
Depoların hacimleri yanı sıra bir diğer özelliği ise 6 tonluk su deposu ölçüleri olabilir. Bu tankların her tasarımda farklı ölçüleri vardır fakat aynı hacimleri bulunur. 6 tonluk su deposu ölçüleri ise iç hacimleri doğrultusunda veriliyor.Hammaddelerin kattığı yüksek ultraviyole ışın dayanımı sayesinde, içerisinde yosun veya parazit oluşmaz. Daha steril ve sağlıklı bir ortam olur.

6 Ton Su Deposu Teknik Özellikleri

6 tonluk su tankı fiyatları ile ilgili pek çok bilgi paylaştıktan sonra teknik detaylarına mercek tutacak olursak; bu tankların çalışma ısı oranı ise, en sıcak +50 derecedir. Genişlik ve uzunluğu tankın tasarımına göre değişkenlik gösterir. Gıda depolanmasına en uygun tanklardır. Çünkü bu polietilen su deposunun kapak kısmında vidalı polietilen kapak ve manşon kısmında ise pirinç manşon kullanılıyor. İstenilen herhangi bir renkte üretilebildiği için de çok rahat kategorize edebilirsiniz. Sizin çalışma ve kullanım amacınıza uygun olan depoyu bulmak için, müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

Benzer Ürünler
Tonluk Su Depoları
1 Tonluk Su Deposu
Tonluk Su Depoları
2 Tonluk Su Deposu
Tonluk Su Depoları
3 Tonluk Su Deposu
Tonluk Su Depoları
4 Tonluk Su Deposu
Tonluk Su Depoları
5 Tonluk Su Deposu
Renk Kodu Seçiniz
Teklif Al
×
Sepetinizde şuan {{ basketItems.length }} ürün var.
Product Image
{{ item.piece }}
×