Karmod Foseptik Tankı Fiyat kalite ve nakliye konusunda cazip ve avantajlı hizmetler sunmaktadır.

Foseptik Tanklar kanalizasyon sistemi bulunmayan ve inşaası mümkün olmayan yerlerde atık su bertarafı için kullanılan yapılardır. Septik tank olarak da adlandırılan foseptikler tekil veya grup konutlardan gelen evsel atık suları alan sızdırmaz bir ön arıtma haznesi olup; çökebilir veya yüzebilir katı ve sıvı maddelerin atık sudan ayrılması sıvı kısmın havuzdan çıkışından önce organik maddenin bekletilmesi ve çürümesine imkân vermek üzere tasarlanır. Çıkış sularının arıtılması ise ek bir sistemle tamamlanmalıdır.

Yağmur suları hiçbir şekilde foseptiğe verilmez. Foseptiklerin işlenmesinde ana prensip katı maddelerin tutulup çürütülmesi, sıvı kısımlarında çıkıştan alınarak zarar vermeyecek şekilde giderilmesidir.

Plastik 5 Ton Foseptik tankı ürünümüzü incelediniz mi ?

Sıvı atıklar arasında yer alan insan dışkı ve idrarı başta enfeksiyon hastalıkları olmak üzere bir çok hastalığın oluşmasına neden olurlar. Dışkının yapısında % 25’i mikroorganizmalardan teşekkül eder. Virüs, bakteri ve parazit içeren foseptik atıklarının kontrolsüz bir şekilde yok edilmesi, çevre kirlenmelerine yol açmakta ve önemli sağlık riskleri yaratmaktadır. Bu nedenle, dünyada pek çok ülkede bu atıkların hastalık bulaşması, taşıyıcıların oluşması ve koku yayılması potansiyelini en aza indirgemek için yapılması gerekli işlemleri tamamlayan mevzuat çıkarılmıştır.

100 Ton Foseptik Septik Lağım Tankı Fiyatları

Karmod Plastik olarak 100 Tona kadar foseptik tankı üretimi gerçekleştirmekteyiz. Cam Elyaf Takviyeli Polyester (CTP) ile 100 tona kadar birçok kimyasalı içerisinde muhafaza edebilecek özelliklte depo çözümleri sunuyoruz.

Foseptik tank fiyatları istenilen ebat ve proje doğrultusunda değişiklik göstermektedir. Fiberglass foseptik depolarımız 0 el işçiliği olmak ile birlikte uzun ömürlü ve alternatif projelerinizde değerlendirme hususunda kolaylıklar sağlar.

5 Ton'dan 100 Tona kadar foseptik tankı çözümlerimiz için 0216 494 2829 üzerinden bilgi alabilirsiniz.

" Foseptik Tankı Talep Formu "

    5 Ton Plastik Foseptik Tankı

© 2018 Su Deposu Tüm hakları sakldır.