Çağrı Merkezi 444 55 60
  • Su Deposu
  • Blog
  • İstanbul paslanmaz su deposu modelleri ve fiyatları

İstanbul paslanmaz su deposu modelleri ve fiyatları

istanbul-paslanmaz-su-deposu-model-1681143444İstanbul paslanmaz su deposu üretimlerimiz Tuzla içerisinde yer alan üretim tesisimizde uzman personellerimiz tarafından yapılmaktadır. İçme suyu veya kullanım suyu ihtiyaçlarında sağlık ve hijyen söz konusu olduğunda istanbul paslanmaz su deposu ürünleri tercih edilmektedir. Koku yapmayan, bakteri üretmeyen, darbelere ve korozyona dayanıklı paslanmaz depolar sızdırmaz yapısıyla farklı alanlarda kullanılmaya uygundur. Genellikle İstanbul içerisinden yoğun talep gören istanbul paslanmaz su deposu ürünlerimiz oldukça kullanışlıdır. İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin tüm bölgelerine paslanmaz depo satışımız ve sevkiyatımız yapılmaktadır. Geniş ürün yelpazemiz içerisinden ihtiyacınız olan paslanmaz depo modelleri hakkında bilgi almak için satış danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz. İstanbul paslanmaz su deposu modelleri ve fiyatları hakkında en avantajlı teklifler için akla gelen ilk firma “Karmod Kompozit”.

İstanbul paslanmaz su deposu modelleri

Marmara bölgesinin nüfus ve sanayileşme bakımından en yoğun olan ili İstanbul içerisinde yoğun olarak tercih edilen istanbul paslanmaz su deposu ürünlerinde çeşitli modeller ile üretimlerimizi yapmaktayız. Dikey silindirik, yatay silindirik ve köşeli prizmatik modellerde üretimleri yapılan paslanmaz depolar ihtiyaca özel olarak dikey konik silo depo modellerinde üretilebilmektedir. İhtiyacınıza uygun paslanmaz depo modellerini incelemek için aşağıdaki kısımdan depolarımıza bakabilirsiniz.

İstanbul paslanmaz su deposu modelleri hangi sıvı depolama ihtiyaçları için kullanılabilir?

Su depolarımız paslanmaz saç kullanılarak üretildiğinden dolayı anti bakteriyel ve uzun ömürlü kullanıma sahiptir. Kullanılan malzeme kalitesi sayesinde birçok farklı sektörde ve ihtiyaca uygun olarak depolarımız tercih edilmektedir. Paslanmaz krom su deposu ürünlerimiz evsel ihtiyaçlar, endüstriyel tesisler ve çeşitli sanayi alanlarında tüm sıvı depolama ihtiyaçlarınız için kullanılabilir. , basınçlı su tankı, çökeltme tankı, süt tankı, sulama tankı, kimyasal madde depolama tankı, akaryakıt tankeri, mayalama tankeri, meyve suyu tankı, zeytinyağı tankı ve birçok ihtiyacınız için paslanmaz depolarımızı kullanabilirsiniz.

Paslanmaz su deposu üretimleri İstanbul dışına yapılıyor mu?

Karmod Kompozit olarak 1986 yılından bugüne paslanmaz su deposu üretimleri yapmaktayız. 100.000 litre kapasiteye kadar dikey, yatay ve dört köşeli prizmatik modellerde depo üretmekteyiz. İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin tüm bölgelerine paslanmaz depo satışımız ve sevkiyatımız yapılmaktadır. “Ankara, İzmir, Trabzon, Diyarbakır veya Hatay” neresi olursa olsun Karmod Kompozit kalitesiyle üretilen depolarımızı istediğiniz bölgeye hızlı bir şekilde ulaştırıyoruz. Geniş ürün gruplarımız içerisinden ihtiyacınız olan paslanmaz depo modelini seçerek satış danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz. Hızlı bir şekilde satış danışmanlarımıza ulaşmak için 444 55 60 numaralı telefondan bizleri arayabilir veya iletişim sayfamızdaki bilgileri kullanarak hızlı bir şekilde bizlere ulaşabilirsiniz.

Paslanmaz su deposu nasıl seçilmelidir?

İstanbul, Kocaeli, Bursa ve Ankara gibi büyük sanayi alanlarının olduğu bölgelerde birçok paslanmaz krom depo üreticisi bulunmaktadır. Birçok üretici bulunmasına rağmen ihtiyacınıza en uygun olan ürünü seçerken deponun kalitesinden taviz verilmemesi gerekmektedir. Paslanmaz depo üreticisini ve ihtiyacınız olan ürünü seçerken:
- Üretilen paslanmaz deponun imalat sırasında kullanılan malzemesine ait ürün kalitesine dikkat etmelisiniz.
- Üretim yapılırken paslanmaz depoda insan sağlığına zararlı herhangi bir maddenin veya materyalin bulunmadığına ait detaylı bilgi almalısınız.
- Üretim alanının hijyen kalitesini öğrenmeli ve imalat yapılan yer yakınsa gidip yakından görmelisiniz.
- Deponun imalatını yapan uzman personelin yeterliliğine ve alanında uzman olmasına dikkat etmelisiniz.
- Satış öncesi pazarlama aşamasına ve depo üretim işleminden sonraki herhangi bir problemde verilecek satış desteği hizmetine dair detaylı bilgi almalısınız.
- Kullanılan üretim malzemelerinin kalitesini öğrenmelisiniz.
- Bütün üretim aşamaları tamamlandıktan sonra firmanın sevkiyat imkanlarına ve nakliye desteği hakkında detaylı bilgi almalısınız.

Yukarıda yer alan başlıklara özellikle dikkat edilmelidir.

İstanbul paslanmaz su depolarının özellikleri nelerdir?

Kaliteli bir paslanmaz depo üretmek için yapılan iş hakkında uzman olmak gerekmektedir. En doğru malzeme seçimi, kaliteli birleştirme kaynakları ve son testler ile deponun kalitesinin ölçülmesi gerekmektedir. Firma olarak ürettiğimiz her paslanmaz depo modelinde ilk gün ki gibi işimize özen gösteriyor ve üretimlerimizin hatasız olması için çabalıyoruz. Uzun yıllar kullanabileceğiniz paslanmaz depolar için üretim aşamasında bazı hususlara dikkat etmek ve paslanmaz depoların kalite özelliklerini eksiksiz tamamlamak gerekmektedir. Firma olarak tüm yetkinliğimiz ve bilgi birikimimiz ile işimize özen gösteriyoruz. Paslanmaz depo araştırması yapıyorsanız firmamızı arayarak uzman personellerimizden destek alabilirsiniz.

Üretmiş olduğumuz depoların sektöründeki rakiplerine karşı bazı üstün özellikleri ve ayrıcalıkları bulunmaktadır. İmalatını yaptığımız paslanmaz depolar hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için aşağıdaki depo özelliklerini detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

İstanbul paslanmaz su depolarının özellikleri
- Gıdaya uygun AISI 304 L ve AISI 316 L paslanmaz çelik saçtan üretimlerimiz yapılmaktadır.
- Üretilen depolar korozyona, çeşitli sıvıların mukavemetine, darbelere, basınca ve bulunduğu ortamın depo üzerinde yapacağı paslanmaya karşı dirençli durumdadır.
- İmalat sırasında hazırlanan parçalar argon kaynağıyla birleştirilmekte ve sızdırma yapmayan güvenli yapısı ile ideal kullanım sunmaktadır.
- Depo iç ve dış yüzeyi pürüzsüz yapıdadır. Kaygan gövdesi sayesinde kir, pas ve leke gibi problemlere sebep olmamaktadır.
- 500 litreden başlayarak 100.000 litre kapasiteye kadar farklı modellerde ve ebatlarda paslanmaz depo üretimleri yapılmaktadır.
- Hidrofor bağlantısı, tahliye çıkışları, seviye gösterge çıkışları, giriş ve çıkış yuvaları isteğe bağlı olarak depo üzerinde özelleştirilebilir.
- Depo içerisine girilerek kolay temizleme, bakım ve onarım işleminin yapılabileceği uygun genişlikte kapağı bulunmaktadır.
- Paslanmaz depolar birbiri ile bağlantı yapmaya uygundur. Bu sayede birden çok depoyu seri bir şekilde birbirine bağlayarak istediğiniz yüksek tonajlarda depoları elde edebilirsiniz. Örneğin 150 tonluk sıvı deposuna ihtiyacınız varsa bir adet 100 tonluk ve bir adet 50 tonluk sıvı deposunu yan yana koyarak gerekli ekipmanlar ile sıvı çıkış yuvalarını bağlayabilirsiniz. Bu sayede depolar içerisinde aynı türde sıvının depolanmasını ve kullanılmasını sağlayabilirsiniz.
- Dikey silindirik, yatay silindirik ve köşeli prizmatik modellerde depo üretimlerimiz yapılmaktadır.
- Ayaklı ve ayaksız (düz tabanlı) depolar üretilebilmektedir.
- Yerinde montaj avantajı ile deponun bütün olarak giremeyeceği dar alanlarda kolay bir şekilde kurulum yapılmaktadır.
- Karıştırıcılı özellikte paslanmaz depo üretimleri yapılmaktadır.
- Özel projelendirme ile müşterinin isteklerine uygun olarak çeşitli özelliklerde paslanmaz depo üretimleri yapılmaktadır.
- Kimyasal reaksiyonlarda 400°C dereceye kadar dayanıklıdır.
- Yapı olarak mekanik dirence, darbeye ve sürtünmeye karşı dayanıklıdır.
- Su tankı, süt tankı, meyve suyu tankı, zeytinyağı tankı, sirke tankı, pekmez tankı, deterjan tankı, asit tankı, kimyasal tank, glikoz tankı, mazot deposu ve akaryakıt tankeri gibi farklı kullanımlar için üretilmektedir. İhtiyaç durumuna göre özel karıştırıcı eklemesi yapılabilmektedir.

Paslanmaz krom depo kullanım alanları

Paslanmaz krom depolar farklı alanlarda kullanıma uygun olarak üretilmektedir. Farklı sıvı türlerinde depolama işlemi yapılabilen depolar genellikle şu alanlarda kullanılmaktadır: okul, kreş, apartman, toplu konut, siteler, plaza, avm, şantiye, inşaat alanları, fabrikalar, sanayi tesisleri, stadyum, otel, pansiyon ve turistik tesisler gibi insanların genel olarak bulunduğu her alanda sağlıklı kullanım için uygundur. Geniş kullanım alanına sahip olan paslanmaz depo ürünlerimiz ile her türlü sıvı depolama işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Uygun fiyatlı su depoları hakkında daha detaylı bilgi almak ve bizimle hızlı bir şekilde iletişime geçmek için “isim - adres - telefon numarası – ürün açıklaması” bilgilerinizi info@karmodplastik.com adresine göndererek bizlere ulaşabilir veya iletişim sayfasından satış ofislerimizin detaylı bilgilerine ulaşabilirsiniz.

08 Haziran 2022
×
Sepetinizde şuan {{ basketItems.length }} ürün var.
Product Image
{{ item.piece }}
×