Çağrı Merkezi 444 55 60
  • Su Deposu
  • Blog
  • İzmir Plastik Su Deposu Hakkında Bilmeniz Gerekenler

İzmir Plastik Su Deposu Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Ülkemizin üçüncü büyük şehri olan Ege’nin incisi İzmir’in su deposu tedarikçisi olarak içme suyu depolarında yenilikçi çözümler sunuyoruz. İzmir su deposu denilince akla gelen ilk firma Karmod Plastik…

İzmir su depoları hakkında her şey!

Yüzyıllardır kültür ve sanat tarihinde öncü şehirlerimizden olan, ticaret ve geçiş yolları bakımından yoğun bir nüfusa ev sahipliği yapan İzmir, gün geçtikçe artan insan popülasyonuyla oldukça kalabalık bir şehir haline gelmiştir. Özellikle yaz aylarında turizm sezonunun açılmasıyla beraber yerleşik nüfus haricinde milyonlarca ziyaretçiye ev sahipliği yapan şehrimiz genel kullanım suyu ve içme suyu ihtiyaçları için Karmod Plastik kalitesini tercih ediyor. Mevsimsel şartlar göz önüne alındığında İzmir şehrimizin yazları kurak ve sıcak, kışları ise ılık geçmektedir. Yüksek güneş dayanımına sahip U.V. stabilizanlı mavi renkli depolarımız ve uzun süreli su korunumuna sahip çeşitli malzemelerden üretilen tanklarımız ile her zaman yanınızdayız. Üretimini yaptığımız farklı ebatlardaki polietilen, polyester, paslanmaz depoların kolay kurulumu ve sağlıklı kullanımı ile müşterilerimizin her zaman memnuniyetini kazanmaktayız.

İzmir’de plastik su deposu kullanımı her gün artırıyor!

Özellikle sıcak bölgelerde içme suyu depolama işlemi için polietilen su depoları ihtiyacı her geçen gün artmaktadır. Otel, pansiyon, yazlık evler, binalar, müstakil konutlar gibi yerleşik nüfusun ve turistlerin yaşadığı alanlarda sağlıklı içme suyu kullanımı için plastik su depoları büyük önem taşımaktadır. Üretiminde kanserojen hammadde kullanılmayan ve geç yosunlaşma özelliğine sahip depolarımız ile Türkiye’nin lider üreticisi olarak İzmir su depolama tankı ihtiyacını karşılıyoruz.

Birbirinden kullanışlı ve sağlıklı modelleri ile ihtiyaçlarınıza çözüm sunuyor, bütçenizi düşünerek uygun fiyatlarda  üretimleri gerçekleştiriyoruz. Dilediğiniz yerde sağlıklı depolar kullanabilmek için dikey, yatay ve dört köşeli modellerdeki depolarımızı tercih edebilirsiniz.

İzmir büyük tonajlı su depolama ihtiyacı

Genellikle ev kullanıcıları ve küçük alanlarda sıvı stoklayabilmek için ihtiyacı olan kişiler polietilen su depolarımızı tercih etmektedir. Fakat otel ve askeri tesisler gibi nüfus yoğunluğunun olduğu alanlarda sıvı depolama ihtiyacı için büyük tonajlı depolama imkanı sunan ürünlerimiz seçilmelidir. 100 ton kapasiteye kadar üretilebilen depolarımız kullanılacak sıvı cinsine göre tercih edilmelidir. Özellikle paslanmaz su deposu modellerimiz son yıllarda oteller tarafından tercih edilmektedir.

Neden Karmod Plastik su depoları?

Suyun yaşam için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve ülkemize depolama çözümleri konusunda değer katıyoruz. Yaşamın her alanında, hayatın devamlılığı için ihtiyaç olan suyun sağlıklı depolanmasını ve kullanılmasını sağlıyoruz. Her türlü iklim koşuluna uygun olan plastik su depolarımız dağda, yaylada, köyde veya sahil kasabalarında gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Depolarımız ergonomik tasarımı ve dayanıklı yapısı ile sizlere büyük kolaylık sağlamaktadır. Sadece İzmir merkezde değil, şehrimizin her ilçesine, köyüne ve beldesine ürettiğimiz depoları ulaştırıyoruz. Özellikle Buca, Çeşme, Foça, Urla gibi büyük ilçelerden yoğun talep ve rağbet görmekteyiz. İzmir su deposu denilince akla gelen tek firma Karmod Plastik… Firmamızı arayarak ihtiyacınızı anlatın, deneyimli personellerimiz ile en hızlı depo çözümünü size tavsiye edelim ve en kısa zamanda bulunduğunuz adrese teslimatını yapalım.

Türkiye’nin her yerine ekonomik, kolay nakliye imkanı!

İzmir başta olmak üzere Türkiye’nin diğer şehirlerine plastik su depolarımızı ulaştırmak için ara vermeden çalışıyoruz ve yeni projelerimiz ile depolama ihtiyaçlarınıza çözüm sunuyoruz. Faaliyetlerimize aralıksız devam ederek en uygun fiyatlar ile Türkiye’nin her bölgesine ürünlerimizi ulaştırıyoruz. Satın aldığınız ürünler için en uygun nakliye imkanlarını ve fiyatlarını araştırıyoruz. Sizlere en doğru bilgiyi aktararak ekonomik ve hızlı bir şekilde teslimatlarımızı gerçekleştiriyoruz. Web sitelerimiz üzerinden 7 gün 24 saat istediğiniz yerden ürünlerimizi inceleyerek sipariş verebilirsiniz. Uzman ekibimiz ile en kısa zamanda sizlere geri dönüş sağlıyor ve en doğru ürüne ulaşmanızı kolaylaştırıyoruz. Karmod Plastik olarak her zaman sizin yanınızdayız.

İzmir özel su depoları üretimi! ihtiyacınız var fakat aradığınız ölçülerde depoları bulamıyor musunuz? Genişliğini, uzunluğunu, iç hacmini ve modelini istediğiniz gibi belirleyin, Karmod Plastik olarak en uygun malzemeler kullanılarak istediğiniz adetlerde üretimler gerçekleştirelim. İzmir su deposu tedarikçisi olarak polietilen, polyester ve paslanmaz malzemeler kullanarak ürettiğimiz farklı modeldeki depolarımız ile özel üretim imkanı sunmaktayız.

05 Eylül 2022
×
Sepetinizde şuan {{ basketItems.length }} ürün var.
Product Image
{{ item.piece }}
×