Çağrı Merkezi 444 55 60

KALİTELİ HAMMADDE KULLANIMI İLE ÜRETİM

Plastik, polyester ve paslanmaz ürün gruplarının üretiminde kullanılan hammaddelerin veya malzemelerin kalitesi son derece önemlidir. Kalitesiz, dayanıksız ve sağlığa zararlı hammadde kullanımı ile yapılan üretimlerde birçok sorun ortaya çıkmaktadır. Kalitesiz ve dayanıksız hammadde kullanımı ile yapılan üretimlerde ürünler hızlı bir şekilde deforme olabilir, kısa zaman içerisinde kırılma ve çatlama gibi problemlerle karşılaşabilir veya kullanım süresi müşterilere bildirilen sürelerden daha kısa olabilir.

Karmod Kompozit olarak üretimini yaptığımız ürün gruplarının tamamında Avrupa’dan özel olarak getirtilen dünya standartlarına sahip 1. kalite hammadde ve malzemeler kullanılmaktadır.

Su Deposu Ve Depo Üretimlerinde Kaliteli Hammadde Kullanıyoruz

Su insan yaşamı için her zaman vazgeçilmez bir kaynak olmuştur. İçme suyu, kullanım suyu, atık suların barındırılması, yağmur sularının toplanması gibi birçok işlem su ihtiyacımızın ve genel su kullanımının bir göstergesidir. Karmod Kompozit olarak uzmanlık alanımız su veya çeşitli sıvı maddelerin depolanması ve depolanan sıvıların geri kullanım imkanının sağlanmasıdır.

Su deposu tercih ederken başlıca dikkat edilmesi gereken hususlar bulunmaktadır. En önemli konular tercih edilen deponun kullanım amacı ve deponun üretiminde kullanılan hammaddenin kalitesidir. Kullanım amacına özellikle dikkat etmeniz gerekmektedir. Çünkü deponun kullanım amacına ve deponun barındırılacağı alana göre üretiminde kullanılan hammaddenin yoğunluğu değişmektedir. Sektörümüzde satışı yapılan tüm depolar su depolama işlemine uygun olarak standart özelliklerde üretilmektedir.

Eğer su yerine farklı bir sıvının depolama işlemi yapılacaksa sipariş verilmeden önce satış danışmanlarımız ile detaylı olarak depolanacak sıvı türü hakkında konuşulmalıdır. Konulacak sıvıya uygun olarak hammadde bakımından yoğunluğu güçlendirilmiş, et kalınlığı ve dayanımı arttırılmış depolar tercih edilmelidir. Su deposu seçerken bu hususlara öncelikle dikkat etmeniz gerekmektedir.

Plastik su deposu ve polietilen depo gruplarında gerekli testleri gerçekleştirilen sertifikalı hammadde kullanarak insan sağlığına, katı veya sıvı gıda barındırmasına uygun depo üretimleri yapıyoruz. Su deposu dediğimiz polietilen depo gruplarında sadece gıda barındırması değil mazot, asit, kimyasal madde vb. gibi çeşitli sıvılarda barındırılmaktadır. Bu tür veya benzer sıvıların aşındırma gücü yüksek olduğundan özel olarak güçlendirilen dayanıklı yapıya sahip ve üretiminde kaliteli hammaddelerin kullanıldığı depolarda barındırılması gerekmektedir. Patlama, delinme, kırılma gibi problemlerin önüne geçmek ve bu gibi durumlarda oluşacak ekonomik kaybın en aza indirilmesi için en iyi kalitelere sahip hammaddeler ile üretim yapılmalıdır.

1986 yılında kurulan Karmod Kompozit her zaman insan sağlığını ve marka kalitesini ön planda tutarak üretimlerinde yan sanayi veya Asya bölgesindeki çeşitli ülkelerden getirilen kalitesiz hammaddeleri kullanmamaktadır.

Yüksek Hammadde Kullanımı İle Daha Uzun Ömürlü Depolar Yapıyoruz

Türkiye’de ve dünyada yüzlerce depo üreticisi bulunmaktadır. Türkiye’nin lider markası olan Karmod Kompozit dünya standartlarına sahip olan hammadde ile üretim yapmasının yanında ürettiği polietilen su deposu ürün gruplarında normal değerlerinden daha fazla hammadde kullanarak depo et kalınlıklarında daha yüksek oranlar yakalamaktadır. Bu gibi etkenler sayesinde depo daha uzun ömürlü, darbeye karşı daha dayanıklı ve kullanım bakımından dış etkenlere maruz kalma oranı azalacağından daha sağlıklı yapıda olmaktadır.

Sorumluluk Bilinciyle Üretim Yapıyor Ve Kalitemizi Sizlere Sunmak İstiyoruz

Polietilen, polyester ve paslanmaz su deposu ürünlerimizde insanoğlunun ihtiyacı olan suyun her zaman daha sağlıklı bir şekilde depolanmasını sağlamak için uğraşıyoruz. Çeşitli ar-ge çalışmaları ile kalitemizi sürekli olarak arttırmaya çalışıyoruz. Ar-ge çalışmalarımız sırasında bize yardımcı olan en büyük etkenler alanında uzman kişiler ile çalışmalarımızı yapmamız ve bu çalışmaları gerçekleştirirken en iyi hammaddeleri kullanarak ürün gruplarımızı şekillendirmemizdir.

Avrupa’dan özel olarak getirilen en iyi hammaddeler ve gıda tüzüğüne uygun malzemeler kullanılarak üretilen ürünlerimiz ile sorumluluk bilincine sahip olarak üretimlerimizi gerçekleştiriyoruz.

×
Sepetinizde şuan {{ basketItems.length }} ürün var.
Product Image
{{ item.piece }}
×