Çağrı Merkezi 444 55 60
  • Su Deposu
  • Blog
  • Mobil Tuvalet Seçerken En Çok Yapılan Hatalar ve Çözümleri!

Mobil Tuvalet Seçerken En Çok Yapılan Hatalar ve Çözümleri!

Mobil Tuvalet Seçerken En Çok Yapılan Hatalar ve Çözümleri!

Herhangi bir etkinlik veya inşaat projesi için uygun bir tuvalet seçmek, ilk bakışta göründüğünden oldukça karmaşık bir iştir. Tecrübelerimize dayanarak, çok sayıda müşterimizin benzer hatalar yaptığını ve bu hataların zahmete ve ek masraflara dönüştüğünü gördük. Yapılan en yaygın hata, bir etkinlikte veya alanda çok az sayıda ünite bulundurmaktır. Bu, uzun kuyruklara ve sağlıksız koşullara neden olacaktır. Örneğin, bir açık hava festivali bize 50 kişiye bir mobil tuvalet düşecek şekilde hazırlık yapmanz gerekir. İhtiyaç duyacağınız tuvalet sayısını hesaplarken tahmini katılımcı veya çalışan sayısını ve etkinliğin ne kadar süreceğini de göz önünde bulundurmalısınız.

Bir diğer yaygın hata da erişilebilir tuvaletlerin unutulmasıdır. Bu tuvaletler özel ihtiyaçları olan ziyaretçiler, yaşlı yetişkinler ve küçük çocuklu aileler için büyük bir rol oynamaktadır. Gerçekten de bir keresinde, bir kamu etkinliğinde, planda belirtilmediği için acilen erişilebilir tuvaletler bulmamız gereken bir durumla karşı karşıya kalmıştık. Temel kural, her 20 tuvalette bir adet engelli tuvaleti tarzı tuvaletler satın alabilirsiniz ancak bu, etkinliğin türüne ve demografiye bağlı olarak değişebilir. Tuvaletleri yüksek aktiviteli yerlerden çok uzağa ya da uygunsuz yerlere yerleştirmeye çalışmak, kullanıcıların bunlardan yararlanmak istemesini engelleyebilir. Tuvaletleri çok kolay erişilebilir, iyi aydınlatılmış ve kalabalığın hareketliliğine veya aktivitesine yakın hale getirin. Daha büyük etkinliklerde çok fazla birimin tek bir noktada toplanmasını önlemek için tuvaletleri daha geniş bir alana dağıtın.

Mobil Tuvaletlerin Açık Alanlarda Kullanımı

Daha uzun süreli etkinliklere veya çok günlük projelere yönelik tesislerde tuvaletlerin bakımının nasıl yapılacağına kesinlikle dikkat edilmesi gerekir. Kötü planlama, çok kısa bir süre içinde kabul edilemez koşullara yol açabilir. Genel olarak, bir şantiyede düzenli temizlik ve malzemelerin yeniden stoklanması, tesislerin kullanılabilir durumda kalmasını sağlamıştır. Hava koşulları tuvaletlerin performansını belirleyecektir. Özellikle sıcak iklimlerde uygun havalandırmaya sahip ve mümkün ve gerekli olduğunda klimalı tuvaletler seçin. Soğuk havalarda ısıtma alternatifleri olan modeller düşünülmelidir. Her etkinlik veya projenin kendine özgü gereksinimleri vardır ve bunların çoğu kendi sınıfındadır. Özel ihtiyaçlarınızı bildirmemeniz, durumunuza daha az uygun tuvaletler sağlanmasına neden olabilir. Etkinliğinizi veya projenizi kiralama şirketine anlatırken açıklayıcı olun. Bu, etkinliğin türünü, beklenen katılım sayısını, süresini ve bunun için sahip olabileceğiniz özel gereksinimleri içerir.

Etkili bir atık yönetim sistemi, büyük etkinliklerde çok daha önemlidir. Yeterli atık bertarafı için plan yapın. Bu, daha sık atık çıkarma hizmetleri ayarlamayı veya daha büyük kapasiteli tanklara sahip tuvaletler seçmeniz gerekebilir. Bu yaygın hataları ve bunların nasıl düzeltileceğini bilmek, sadece sorunsuz bir tuvalet deneyimini garanti etmeye yardımcı olacaktır. Büyük bir festivalden düğüne, şantiyeye kadar doğru planlama ve iletişim herşeyi netleştirir. Unutmayın, biraz öngörü herkes için rahat ve sterilize edilmiş bir ortam yaratmak için çok şey yapacaktır.

Mobil Tuvaletler ile Su Depoların Birlikte Kullanımı

Seyyar tuvaletler uzun yıllardır çok sayıda etkinlik ve çalışma alanında ön planda yer almaktadır. İşlevselliklerini büyük ölçüde artıracak çok önemli bir özellik, kullanım sırasındaki deneyimden bahsetmiyorum bile, bir paslanmaz depo modelinin eklenmesidir. Bu tuvaletlere su tankı takmanın en büyük faydalarından biri kesintisiz su kaynağıdır. Sifon çekmek, el yıkamak ya da başka herhangi bir temizlik için su çok önemli bir rol oynar. Bir açık hava düğünü sırasında organizatörler su tüketimini öngörememiş ve su çok hızlı tükenerek çok sayıda sorun yaşanmasına neden olmuştu. O zamandan beri müşterilerimize her zaman daha büyük tanklar öneriyoruz.

Yiyecek ve içeceklerin sunulduğu etkinliklerde hijyen çok önemlidir. Tuvaletlerdeki entegre su tankı, el yıkama için uygun bir olanak sunarak mikropların yayılmasını büyük ölçüde azaltmaktadır. Genel olarak, özellikle birkaç günlük etkinlikler veya yoğun çalışma sahaları sırasında, tuvaletler düzenli temizlik ve bakım gerektirir. Su tankları, tesislerin kapsamlı ve sık temizlenmesini kolaylaştırır. Yönettiğimiz bir şantiyede, sahada su kullanarak düzenli tuvalet temizliği yapmadan iyi hijyeni ve çalışanların memnuniyetini sağlamak çok zordu. Düzenli olarak temizleyin ve bakım programınıza bir su deposunun yeniden doldurulmasını ekleyin. Bu, tesislerin her zaman iyi durumda kalmasını sağlar.

08 Temmuz 2024
×
Sepetinizde şuan {{ basketItems.length }} ürün var.
Product Image
{{ item.piece }}
×