Çağrı Merkezi 444 55 60

Uzun Ömürlü ve Dayanıklı Üretim

Su depoları, suyu istenilen zamanda kolay bir şekilde kullanmak için çeşitli hammadde ve malzemelerden tasarlanan ürünlerdir. Su veya farklı sıvı depolaması yapılacak olan deponun bu yüzden uzun kullanım ömrüne sahip ve bulunduğu çevre koşullarına karşı dayanıklı olması gerekmektedir. Su depoları içerisinde sıvı varken taşınmaya ve yer değiştirmeye uygun olan ürünler değildir. Bu yüzden kurulumu yapılıp içerisine su veya sıvı ürünler doldurulduğunda yerinde sabit kalmalıdır. Belki uzun seneler yer değiştirilmeden kullanılacak olan bu ürünler son derece dayanıklı yapıda olması gerekmektedir.

Su depolarının kullanım ömrünü ve dayanıklı gövde yapısını belirleyen birkaç önemli unsur bulunmaktadır. Öncelikle sıvı depolama için kullanılacak ürünler en iyi kaliteye sahip hammadde ve malzemelerden üretilmelidir. Kullanılacak olan hammadde ve malzemelerin kalitesiz, ucuz veya yoğun yapıda olmaması depoların kullanım ömrünü kısaltmakta, bazı durumlarda bulunduğu ortamda çatlama, kırılma ve patlama gibi sebeplere neden olarak insan sağlığına karşı olumsuz etkiler oluşturabilmektedir.

Karmod Kompozit olarak ürettiğimiz su tanklarında veya sıvı depolarında dünya standartlarına uyumlu, Avrupa’dan özel olarak getirilen ve testleri düzenli olarak yaptırılan hammaddeler kullanılmaktadır. Firma etiği olarak insan sağlığını ön planda tutarak polietilen, polyester ve paslanmaz depo modellerinde farklı sıvıların barındırılabileceği depolar üretmekteyiz.

Polietilen su depolarımızda uzun ömürlü yapı

Polietilen su depolarımız Avrupa’dan özel olarak getirilen LLDPE hammadde kullanılarak üretilmektedir. Kullanılan hammadde sayesinde uzun ömürlü bir yapıya sahip olan depolarımız Karmod Kompozit tarafından kullanılan özel üretim teknikleri ile de daha dayanıklı hale getirilmektedir. Depolarımız normal üretim tekniklerinden farklı olarak çeşitli metodolojiler eklenerek üretilmekte ve bu sayede deponun daha dayanıklı hale gelmesi sağlanmaktadır. Bu işlemlerin haricinde deponun üretimi esnasında kullanılan hammaddenin oranları standartların üzerinde eklenerek depolarımızın et kalınlıkları sektöründeki muadil ürünlere göre daha yüksek hale getirilmektedir. “Sürekli depo satmak değil ömürlük depolar yapmak için buradayız…!” sloganıyla üretimlerimizi yapmakta ve ar-ge çalışmalarımız ile sürekli kendini yenileyen yapımızda yeni depo çözümleri sunmaktayız.

Her ürün grubunda dayanıklı ve uzun ömürlü çözümler üretiyoruz

Karmod Kompozit olarak birçok farklı sektöre uygun olarak, ihtiyaçlarınıza çözüm bulmaya yönelik plastik, polyester ve paslanmaz hammadde veya malzemeler kullanılarak üretimlerimizi yapıyoruz. Tekstil ve taşıma arabaları, molozşut, su kaydırağı, deniz bisikleti, pizza taşıma çantası, polyester asit depoları, yağmur suyu hasadı sistemleri, sintine tankları, endüstriyel sıvı tankları, buzağı kulübesi, yalak ve yemlik, ışıklı saksılar, mobil tuvalet ve duş vb. gibi birçok ürün grubunda çözümler sunan, yeni ve yaratıcı ürün modelleri geliştiren firmamız her sektöre uygun dayanıklı ürünler ortaya çıkarmaktadır. Üretimi sağlanan bu ürünler firmalarda veya bireysel yaşam alanlarınızda güvenli kullanım olanağı sunmaktadır.

Karmod Kompozit uzmanlığıyla üretilen tüm ürünlerimiz en ince ayrıntısına kadar projelendirilmekte, test üretimleri yapılmakta, güvenlik testlerine tabi tutulmakta ve en iyi kaliteye ulaşana kadar satışa sunulmamaktadır. Kalitemize güveniyoruz ve sektöründeki en dayanıklı ürünleri üreterek siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Ergonomik ürünler ile sektörümüzde fark yaratıyoruz

Bir ürünün uzun ömürlü ve dayanıklı olmasının yanında ki en önemli unsur ergonomik olmasıdır. Ergonomik olan bir ürün kolay ve pratik kullanım olanağı sunmaktadır. Ürettiğimiz her ürün grubunda dayanıklılığı ön planda tutarak yaptığımız çalışmaların haricinde ürünlerimizi satın alan müşterilerimizin kendilerini yormadan nasıl hızlı bir şekilde ve pratik olarak ürünlerimizi kullanabileceği konusunda da çalışmalar yapmaktayız.

Türkiye’nin lider markası olan Karmod Kompozit kalitesinden ödün vermeyen üretim anlayışı ve birçok avantajı barındıran içerisinde barındıran ürünleri hakkında hızlı bir şekilde bilgi almak için bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

×
Sepetinizde şuan {{ basketItems.length }} ürün var.
Product Image
{{ item.piece }}
×