Çağrı Merkezi 444 55 60
  • Su Deposu
  • Blog
  • Yeni Nesil Acil Duş Deposu Ve Taşınabilir Su Deposu Avantajları

Yeni Nesil Acil Duş Deposu Ve Taşınabilir Su Deposu Avantajları

Çalışma alanlarında farklı tehlikelerle karşılaşan insan vücudu, anlık olarak el, yüz veya tüm vücudun yıkanma ihtiyacını hissedebilir. Acil duş sistemlerinde kullanılan acil duş deposu veya taşınabilir su deposu ürünlerimiz ile toksin maddelerin, çeşitli kimyasalların vücuda teması veya çalışma alanlarımızda temizlenme ihtiyacına çözüm sunuyoruz.

Vücut duşu, el, yüz ve göz yıkama çeşmeleri olarak da bilinen duş sistemleri ile su deposu içerisinde muhafaza edilen suyun basınçlı bir şekilde üzerindeki çeşme veya duş başlığı kullanılarak püskürtülmesiyle kullanılmaktadır.

Acil Duş Sistemi İçin 1.500 Litre Duş Suyu Deposu Ürettik

Karmod Kompozit olarak Türkiye’nin önde gelen firmalarından gelen talep üzerine, yurt dışı satışlarında kullanılacak olan acil duş sistemleri için 1.500 litre güçlendirilmiş su deposu ürettik. Karmod Kompozit kalitesine güvenerek özel projelendirme ile isteklerini bildiren müşterimizin su deposu ar-ge departmanımızın geliştirmesi ile son halini almış ve müşteri memnuniyeti sağlanarak seri üretime girmiştir.

new-project-1642165055Acil su deposu ne için kullanılır?

Üretimini yaptığımız 1.500 litre acil duş suyu deposu ve farklı ebatlardaki duş suyu depoları çeşitli ihtiyaçlar için kullanılabilir. Genellikle su şebekesine bağlantı yapılma imkanı olmayan, düşük su basıcına sahip alanlarda veya mevcut su şebekesinden gelen sudaki kirli materyallerden dolayı temiz su ihtiyacının olduğu yerlerde soğuk veya sıcak su ile el, yüz ve vücut yıkama işlemleri için kullanılmaktadır.

Yıkanma depolarında hijyenik su depolaması yapabilir miyim?

Yıkanma deposu olarak da bilinen su depolarımız üretildiği hijyenik malzeme sayesinde bakteri ve virüs bulundurmamaktadır. Depolama işleminin yapılacağı su kaynağının temiz olması kullanım sağlığı için önemlidir. El, yüz ve vücut yıkama işlemleri için su deposunda barındırılan su kullanılacağı için depoya dolduracağınız suyun temizliği büyük önem taşımaktadır. Güvenmediğiniz kaynaklardan su doldurmamanızı ve kullanmamanızı önermekteyiz.

Acil duş sistemleri su deposundaki suyu nasıl kullanır?

Acil duş sisteminde kullanılan depolarımız standart içme veya kullanım suyu depolaması için kullanılmaktadır. Kullanım yerinize uygun olarak acil duş sistemlerinin farklı özellikleri ile soğuk su kullanımı, sıcak su kullanımı ve yüksek debide basınçlı su kullanımı gibi farklı özellikler ile depolarımızdaki suları kullanabilirsiniz. Acil duş sistemi olarak kullanacağınız ürüne uygun olarak Karmod Kompozit kalitesinde farklı ebatlarda duş suyu deposu üretimi yaptırabilirsiniz. Ar-ge departmanımızın yönlendirmesi ile özel kalıp tasarımları yapılarak ihtiyacınız olan depoya hızlı çözümler sunuyoruz.

Hemen bizi arayın farklı çözümler ile hizmet sunalım…

23 Mayıs 2022
×
Sepetinizde şuan {{ basketItems.length }} ürün var.
Product Image
{{ item.piece }}
×