Çağrı Merkezi 444 55 60

5 Tonluk Su Deposu

5 Tonluk Su Deposu

5 tonluk su deposu seçenekleri çevremizde gördüğümüz her yerde kullanılabilir. Son zamanlarda gerek 5 ton su deposu fiyatları ve kullanıcısına sunduğu avantajlar sayesinde oldukça popüler olmuştur. 
 
5 tonluk su deposu evlerimizde ve işyerlerimizde kullanılabilir. Detaylı baktığımızda evlerimizde, bahçelerimizde, işyerlerimizde özellikle yağmur toplama sistemleri bazında kullanılabilir. Öte yandan sanayilerde mal depolama ve hammadde nakliyesi amaçları bakımından oldukça fazla kullanılmaktadır. Ayrıca benzer özellikler taşıyan ve 5 tonluk hacmi bulunan turşu depoları seçeneklerini de incelemelisiniz. İçerisinde turşu ve salamura işlemleri yapılabilen bu tanklar çeşitli ebatlarda üretilebiliyor. Ayrıca içerikleri kategorize etmeniz için farklı renklerde üretimi de yapılabilir. Buradan anlayacağınız üzere bu tanklarda sadece turşu değil, istediğiniz gıdayı depolayabilirsiniz.
 
Bunların yanı sıra 5 tonluk su deposu genel kullanım amaçları doğrultusunda yani, bir sıvının, gıdanın veya herhangi bir kimyasal maddenin depolanıp, muhafaza edilmesi ve ihtiyaç anında tahliye edilerek kullanılması gibi amaçlar ile kullanılmaktadır.

5 Tonluk Su Deposu Fiyatları

Kapasite olarak 5 ton su deposu, yurt dışında da oldukça fazla kullanılmaktadır. Özellikle Afrika gibi suyun değerli olduğu bir kıtada oldukça fazla kullanılır. Hem şehirlerde hemde köylerde yaygın olarak kullanılıyor. En önemli 5 tonluk su deposu özellikleri ise, bu tankların son teknoloji üretim sistemleri kullanılarak üretilmesidir. Tüm su deposu modellerimizde olduğu gibi, 5 ton su deposu modelleri de iki yıl boyunca imalat hatalarına karşı garantisi bulunur. Bu yüzden satış sonrası görülebilecek imalat hatalarına karşı kafanız rahat olduğu için, 5 tonluk su deposu fiyatları daha da avantajlı olur.
 
5 tonluk su deposu fiyatları bölge için belirlenirken, genel olarak  kullanıcıların bütçeleri göz önünde tutularak belirlenmiştir. Çünkü yerli bir marka olduğumuz için halkımızın alım gücünü ön planda tutmak her zaman önemlidir.. Son zamanlarda yaşanan pek çok sebepten ötürü etrafımızdaki tüm ürünlerin fiyatı yükselmektedir. Yükselen maliyetlere rağmen 5 tonluk su deposu fiyatları halen yerli ve ekonomiktir. 1986 yılından bugüne 5 tonluk su deposu fiyatları bölgemizde kullanıcılarımız daima yanındayız..

5 Ton Su Deposu Hammadde Özellikleri

En mühim 5 tonluk su deposu özellikleri arasında kapasite ve hammadde özellikleri bulunur. Öyle ki 5 tonluk su deposu fiyatları bölgenin yanı sıra halk arasında plastik olarak bilinir. Fakat bu hammaddenin asıl adı polietilendir ve polietilenin uluslararası düzeyde kabul görmüş gıdaya uygunluğu bulunuyor. Bu doğrultuda baktığımızda bu tankların içerisinde her şey depolanabildiği için 5 ton su deposu fiyatları daha da uygun oluyor.

Diğer tanklar ile karşılaştırdığımızda 5 ton su deposu fiyatları, tanklar arasında en uygun fiyat etiketine sahiptir. 5 tonluk su deposu fiyatları en uygun yapan şey ise üretim şeklidir. Diğerlerinden farklı olarak bu polietilen depolar tek parça halinde üretilirler. Uygun fiyatlı olmasının yanı sıra, üretimde herhangi bir şekilde kalitesiz veya hurda hammadde veya kullanılmaz. Kaliteli hammadde kullanıldığı için tanklar, daha dayanıklı ve uzun ömürlü olurlar.
Tankların, önemli özelliklerinden bir diğeri ise 5 tonluk su deposu ölçüleri olabilir. Çünkü her tankın tasarımı farklıdır ve her tasarımda 5 tonluk su deposu ölçüleri değişebilir. Ayrıca polietilenin yüksek ultraviyole ışın dayanımı sayesinde depo içerisine zararlı ışınlar girmez böylece yosun oluşumu engellenmiş olur.

5 Ton Su Deposu Teknik Özellikleri

Uygun olan 5 tonluk su deposu fiyatları bölgesine nazaran bu tankların teknik özellikleride oldukça fazladır. Teknik detaylara baktığımızda; bu tankların hepsi gıda depolanması hususunda tam uygunluk sağlaması gerekir. Bu yüzden depoların kapak kısmındada polietilen kapaklar ve manşon kısmında da pirinç manşon kullanılır. Gıda depolarken ısı yayan veya sıcak içeriklere dikkat etmeniz önerilir. Çünkü depoların çalışma ısısı oranı +50 derece ile -5 derece arasındadır. İçeriğin daha rahat kategorize edilmesi için bu depolar istenilen herhangi bir renkte üretilebilir. Size uygun olan depoyu bulmak ve aklınıza takılan soru işaretlerini gidermek için, müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

Benzer Ürünler
Tonluk Su Depoları
1 Tonluk Su Deposu
Tonluk Su Depoları
2 Tonluk Su Deposu
Tonluk Su Depoları
3 Tonluk Su Deposu
Tonluk Su Depoları
4 Tonluk Su Deposu
Tonluk Su Depoları
6 Tonluk Su Deposu
Renk Kodu Seçiniz
Teklif Al
×
Sepetinizde şuan {{ basketItems.length }} ürün var.
Product Image
{{ item.piece }}
×