Çağrı Merkezi 444 55 60

1 Tonluk Su Deposu

Ürün Özellikleri
  • Ağırlık 30 kg
  • Genişlik / Çap 95 cm
  • Yükseklik161 cm
  • Kalınlık5 mm
  • Manşon¾ "
  • Kapak32 cm
  • Kapasite 1 Ton
  • Çalışma Sıcaklığı-5°C +50°C

1 Tonluk Su Deposu

1 tonluk su deposu çevremizde hemen hemen gördüğümüz her yerde kullanılmaktadır. Son yıllarda da oldukça popüler olmuştur. Çünkü 1 ton su deposu fiyatları ve kullanıcısına sunduğu avantajlar oldukça çoktur. 
 
1 tonluk su deposu hemen hemen her yerde kullanılabilir. Keza bireysel kullanım açısından baktığımızda evlerimizin her yerine kurulabilir ve bahçelerimizde de kullanılabilir. Kurumsal kullanım alanında da sanayilerde mal nakliyesi ve depolanmasında oldukça fazla kullanılmaktadır. Ayrıca benzer özellikler taşıyan ve 1 tonluk hacmi bulunan su deposu modellerini de inceleyebilirsiniz. Yatay tasarımı sayesinde tırlarda, yatlarda ve karavanlarda çok kolay ve efektif bir şekilde kullanabilirsiniz. Hemen hemen her türlü ebatlarda model mevcuttur. 
 
1 tonluk su deposu genel kullanım amaçlarına baktığımızda ise, bir sıvının, gıdanın veya herhangi bir kimyasal maddenin depolanıp, muhafaza edilmesi ve ihtiyaç anında tahliye edilerek kullanılmasını sağlayan araçlar olduklarını görmekteyiz. 

1 Tonluk Plastik Su Deposu Fiyatları

1 ton su deposu Avrupa’daki çoğu metropolde ve kırsal alanda yaygın olarak kullanılmaktadır. Öyle ki en önemli 1 tonluk su deposu özellikleri ise son teknoloji üretim sistemleri kullanılarak üretilmesidir. Bunların yanı sıra tüm 1 ton su deposu modelleri iki yıl boyunca firmamız garantisi altındadır. Bu yüzden 1 tonluk su deposu fiyatları daha da avantajlı olur.
 
1 tonluk plastik su deposu fiyatları belirlenirken, genel olarak kullanıcıların bütçeleri de göz önünde bulundurulmuştur. Çünkü son yıllarda yaşanan pek çok şeyden ötürü her şeyin fiyatı yükselmektedir. Yükselen maliyetlere rağmen 1 tonluk su deposu fiyatları halen ekonomik ve ulaşılabilir kalmıştır. Bunların yanı sıra sektördeki köklü tecrübemiz sayesinde 1 tonluk plastik su deposu fiyatları oldukça uygun kalmaktadır.

1 Ton Su Deposu Hammadde Özellikleri

1 tonluk su deposu özellikleri arasında hammadde özellikleri bulunur.  Öyle ki 1 tonluk su tankı fiyatları yanı sıra halk arasında plastik olarak bilinen fakat kimya dilindeki asıl ismi ile polietilen olan hammadde kullanılarak üretilir. Plastik deyince kullanıcılar hemen bir adım geri dururlar. Fakat hiç geri durmanıza gerek yok. Çünkü bu tankların üretildiği polietilenin uluslararası gıda örgütleri tarafından kabul görmüş gıdaya uygunluğu bulunuyor. Bu sayede çok uygun olan 1 ton su deposu fiyatları sayesinde satın alıp, içerisinde herhangi bir gıda ve içeceği depolayabilirsiniz.

Genel olarak baktığımızda 1 ton su deposu fiyatları depolar arasında en uygun fiyat etiketine sahip olan depo kategorisindedir. Ayrıca 1 tonluk su deposu fiyatları uygun olmasına rağmen, tanklar üretilirken herhangi bir şekilde kalitesiz hammadde veya tanka zarar verebilecek kimyasal maddeler kullanılmamıştır. Bu sayede bu tanklar daha dayanıklı ve uzun ömürlü olurlar.
Bu önemli özelliklerinden bir tanesi 1 tonluk su deposu ölçüleri olabilir. Çünkü her tasarımda tonluk su deposu ölçüleri değişebiliyor. 1 ton hacmi ise tankın iç hacmine göre belirleniyor. Hammaddelerin kattığı avantajlardan birisi ise yüksek ultraviyole ışın dayanımıdır. Bu dayanıklılık sayesinde bu tankların içerisine Güneş ışınları girmez bu sayede tank içerisinde yosun veya parazit oluşmaz.

1 Ton Su Deposu Teknik Özellikleri

1 tonluk su tankı fiyatları yanı sıra bu tankların içerisinde sadece gıda değil, istediğiniz herhangi bir deterjan tarzı kimyasal maddeleri de depolayabilirsiniz. Sıcak içerikleri depolarken dikkatli olmalısınız. Çünkü bu tankların çalışma ısısı aralığı da , en sıcak +50 derece ile en soğuk -5 derece arasındadır.

Bu depoların teknik özelliklerine detaylı baktığımızda görmekteyiz ki; bu tanklar gıda depolanmasına tam uygunluk sağlaması için tasarlanmaktadır. Çünkü bu tankların kapak kısmındada polietilen kapaklar kullanılırken, manşon kısmında ise pirinç manşon kullanılmıştır. Son olarak bu tanklar istenilen herhangi bir renk paletinde üretimi sağlanabilir. Bu özellik içerikleri kategorize etme konusunda gereklidir. Size uygun olana tank modelini bulmak ve 1 tonluk modeller hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz, müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

Benzer Ürünler
Tonluk Su Depoları
2 Tonluk Su Deposu
Tonluk Su Depoları
3 Tonluk Su Deposu
Tonluk Su Depoları
4 Tonluk Su Deposu
Tonluk Su Depoları
5 Tonluk Su Deposu
Tonluk Su Depoları
6 Tonluk Su Deposu
Renk Kodu Seçiniz
Teklif Al
×
Sepetinizde şuan {{ basketItems.length }} ürün var.
Product Image
{{ item.piece }}
×