Çağrı Merkezi 444 55 60

2 Tonluk Su Deposu

Ürün Özellikleri
  • Ağırlık 45 kg
  • Genişlik / Çap 128 cm
  • Yükseklik162 cm
  • Kalınlık6 mm
  • Manşon1 "
  • Kapak44 cm
  • Kapasite 2 ton
  • Çalışma Sıcaklığı-5°C +50°C

2 Tonluk Su Deposu

2 tonluk su deposu evlerimizde, işyerlerimizde hemen hemen gördüğümüz her yerde kullanılıyor. Bu tanklar son yıllarda da oldukça popüler olmuştur. Çünkü 2 ton su deposu fiyatları ve kullanıcısına sunduğu pek çok avantaj vardır. 
 
2 tonluk su deposu aklımıza her yerde kullanılabilir. Öyle ki bireysel olarak baktığımızda bahçelerimizin ve evlerimizin her yerinde kullanılabilir. Kurumsal olarak baktığımızda ise sanayilerde hammadde veya mal nakliyesi, depolanmasında oldukça fazla kullanılmaktadır. Ayrıca benzer özellikler taşıyan ve yine 2 tonluk hacmi bulunan polietilen dikey su deposu modellerini de inceleyebilirsiniz. Dikey tasarımı sayesinde yanyana istiflenebilir. Üretim bantlarında ve sanayilerde çok kolay ve efektif bir şekilde kullanabilirsiniz. Dikey tanklarda 50 litre ile 25.000 litre ebatlarında model çeşitliliği mevcuttur. 
 
2 tonluk su deposu modellerinin genel kullanım amaçlarına baktığımızda ise, bir sıvının, gıdanın veya bir kimyasal maddenin veya kimyasal karışımın depolanıp, muhafaza edilmesi, sonrada ihtiyaç anında tahliye edilerek kullanılmasını sağlayan araçlar olduklarını görmekteyiz.

2 Tonluk Plastik Su Deposu Fiyatları

2 ton su deposu çeşitleri Avrupa’daki çoğu metropolde ve kırsal alanda yaygın olarak kullanılmaktadır. Özellikle yağmur suyu toplama sistemlerinde kullanımı oldukça fazladır. Öyle ki en önemli 2 tonluk su deposu özellikleri arasında son teknoloji üretim sistemleri kullanılarak üretilmesi vardır. Bu sayede bu tanklar daha sağlam ve daha uzun ömürlü yapmaktadır. Bunların yanı sıra bütün 2 ton su deposu modelleri iki yıl boyunca Karmod garantisi altındadır. Bu yüzden 2 tonluk su deposu fiyatları daha da avantajlı hale gelmiş olur.
 
Her sene 2 tonluk plastik su deposu fiyatları belirlenirken, bu tankları kullanacak insanların ve markaların bütçeleri de göz önünde bulunduruluyor. Çünkü son yıllarda yaşanan savaş ve kur dalgalanmalarından ötürü piyasa dengeleri değişmiştir. Hal böyle olunca malzeme ve pek çok ürünün fiyatı yükseliyor. Yükselen bütün maliyetlere rağmen 2 tonluk su deposu fiyatları halen ekonomik ve halen ulaşılabilir vaziyettedir. Bunların yanı sıra depolama ve depo ürünleri üretimi sektöründeki köklü tecrübemiz teknoloji ile birleşince 2 tonluk plastik su deposu fiyatları oldukça ekonomik kalmaktadır.

2 Ton Su Deposu Hammadde Özellikleri

Bir diğer önemli 2 tonluk su deposu özellikleri arasında hammadde özellikleri olmazsa olmazdır. Çünkü bir depoyu anlamak için hammaddesini anlamak gerekiyor. Keza 2 tonluk su tankı fiyatları en uygun fiyat etiketine sahip su depolarıdır. Fiyatların uygun olması yanı sıra polietilen, halk arasında plastik olarak bilinen fakat kimya dilindeki asıl ismi ile LLDPE yani düşük yoğunluklu polietilen olan hammadde ile üretilir. Plastik hakkında insanlar önyargılı olabiliyor. Fakat hiç önyargılı olmanıza gerek yok. Çünkü bu tankların üretildiği hammadde olan polietilen, uluslararası düzeyde kabul görmüş gıdaya uygunluğu vardır. Bu sayede oldukça ekonomik olan 2 ton su deposu fiyatları sayesinde bu tankları satın alıp, içerisinde gıda, içilebilir sıvıyı  depolayabilirsiniz.


Genel manada baktığımızda polietilen 2 ton su deposu fiyatları, depolar arasındaki en ekonomik fiyat etiketine sahip olan depo kategorisindedir. Ayrıca 2 tonluk su deposu fiyatları ekonomik olmasının yanı sıra, bu tanklar üretilirken herhangi bir şekilde hurdadan geri dönüşkürülme hammadde veya tanka zarar verebilecek kimyasal madde, renklendirici kullanılmaz. Bu sayede bu tanklar daha dayanıklı olurken, uzun ömürlü olurlar.
2 tonluk su deposu ölçüleri bu tankların önemli özelliklerindendir. Çünkü her depo tasarımında 2 tonluk su deposu ölçüleri değişebiliyor. Kullanıcısına toplamda 2 ton kapasite sunan tankların hacmi ise tankın iç yapısına göre belirleniyor. Hammaddelerin kattığı diğer avantajlardan birisi ise, depoların yüksek ultraviyole ışın dayanımıdır. Bu dayanıklılık sayesinde bu depoların içerisine Güneş’in zararlı ışınları girmez böylece tank içerisinde yosun veya mantar oluşumu görülmez.

2 Ton Su Deposu Teknik Özellikleri

Bilinmesi gereken en büyük özellik ise 2 tonluk su tankı fiyatları olmalıdır. Fiyatların yanı sıra bu tankların içerisinde sadece gıda değil, istenilen herhangi bir kimyasal maddeyi de depolayabilirsiniz. Fakat dikkat etmeniz gereken tek nokta depolanacak içeriğin sıcaklığıdır. Sıcak içerikleri depolarken daha dikkatli olmalısınız. Çünkü bu tankların çalışma sıcaklık oranları da , en sıcak +50 derece ile en soğuk -5 derece arasındadır.

Bu depoların bilinmesi gereken teknik özelliklerine detaylı bir şekilde baktığımızda görmekteyiz ki; bu tanklar gıda depolanmasına tam uygunluk sağlaması için tasarlanır ve yan malzemeleri de gıdaya zarar vermeyen malzemelerdir. Dolayısıyla bu tankların kapak kısmında polietilen kapaklar kullanılır. Bunların yanı sıra manşon kısmında ise pirinç manşon kullanılırken istediğiniz bir çeşmeyi takabilme olanağı sunar. Son olarak bu depolar istediğiniz herhangi bir renkte üretimi yapılabilir. Bu özelliği sayesinde depolanan içerikleri kategorize etmeniz kolaylaşır. Eğer renkli depolar istemiyorsanız etiketler ile de kategorize edebilirsiniz. Size uygun olan depoyu bulmak ve diğer ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz, müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

Benzer Ürünler
Tonluk Su Depoları
1 Tonluk Su Deposu
Tonluk Su Depoları
3 Tonluk Su Deposu
Tonluk Su Depoları
4 Tonluk Su Deposu
Tonluk Su Depoları
5 Tonluk Su Deposu
Tonluk Su Depoları
6 Tonluk Su Deposu
Renk Kodu Seçiniz
Teklif Al
×
Sepetinizde şuan {{ basketItems.length }} ürün var.
Product Image
{{ item.piece }}
×