Çağrı Merkezi 444 55 60

500 Litre Boru Tipi Dik Depo

Ürün Özellikleri
  • Ağırlık 15 kg
  • Genişlik / Çap 60 cm
  • Yükseklik 186 cm
  • Kalınlık 5 mm
  • Manşon ½ "
  • Kapak 32 cm
  • Kapasite 500 Litre
  • Çalışma Sıcaklığı -5°C +50°C

Günümüzde teknoloji her alanda oldukça ilerlemiştir. Her zaman olduğu gibi teknolojinin gelişmesiyle birlikte ihtiyaçlarımızda çeşitlenmiş ve artmıştır. Bu hususta depolama ürünlerine olan ihtiyaçlarımızda artmış ve çeşitlenmiştir. Bu sebepten ötürü etrafımızda gördüğümüz ürünlerin çoğunluğu dikey tasarıma sahip depolama ürünlerinden oluşmaktadır. Hatta gördüğümüz depoların üzerinde Karmod markasını görmekteyiz ve bu bizleri oldukça gururlandırmaktadır. Çünkü bizler 1986 yılından bugüne kadar depolama ürünleri üretmekteyiz. Ülkemiz için üretmiş olduğumuz dayanıklı, uzun ömürlü depolama ürünlerini ilk günkü heves ile üretmekteyiz. 

Kullanım hacmi 500 litre olan ve boru tipi bir dikey tasarıma sahip olan modelimizin, kullanıcısına sağlamış olduğu en büyük avantajlarından birisi yan yana istiflenebiliyor olmasıdır. Bu sayede depolanan içerikler, bir yerden farklı bir yere kolayca nakliye edilebilir. Bunların yanı sıra 1 tonluk su deposu modelimiz, kapak tasarımı, ölçüleri ve genel olarak tasarımı sayesinde kolay temizlenebilir olması ile ön plana çıkmaktadır. 

Depolarda temizlik konusu oldukça önemlidir çünkü düzenli temizlik yapılar su deposu içerisinde kötü koku oluşumu görülmemektedir. Temizlik yaparken temizleyici seçimi de oldukça önemlidir. Bu hususta bizler üretici olarak ağır kimyasal ve koku içermeyen temizleyiciler kullanılmasını önermekteyiz. Temizleyici olarak sirke gibi organik içeriğe sahip temizleyicilerin kullanılması hem depo hemde depolanan içerik açısından daha iyi olacaktır. 

Bizler üretici olarak modelimizi üretirken daima kaliteli hammaddeler seçmekteyiz. Özenle seçtiğimiz hammaddeler sayesinde modelimiz her türlü mevsim ve dış çevre koşullarına karşı dayanıklı ve uzun ömürlü olmaktadır. Ayrıca üretim yaparken teknolojiyi takip ediyor ve son teknoloji üretim sistemleri kullanmaktayız. Sektördeki köklü tecrübemiz ve son teknoloji üretim sistemleri birleştiğinde sektörde lider konumuna yükseldik. Kısa zaman içerisinde yerli tüketiciye oldukça katma değerli ürünler üretmeye devam etmekteyiz. Modelimiz her alanda kullanılabilmesi üzere tasarlanmıştır. Kulanım alanlarına baktığımızda bireysel anlamda evlerimiz turşu ve süt gibi gıdaların depolanması amaçlarıyla, kurumsal anlamda baktığımızda ise bazı kimyasal mamul ve yarı mamul içeriklerin depolanmasında kullanıldığı görülmektedir. 

Kullanıcısına toplamda 5 tonluk su deposu kullanım hacmi imkanı sunan ve boru tipinde dikey tasarımla üretilen modelimizin genel olarak kullanım amaçlarına baktığımızda, organik veya kimyasal herhangi bir içeriğin korunması amacıyla depolanması, isteniyorsa depolanan içeriğin bir yerden farklı bir yere sevk edilmesine olanak tanıması, ihtiyaç duyulduğu vakit depoda bulunan içeriğin, tahliye vanası aracılığıyla tahliye edilmesini sağlayan araçlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Ayrıca bütün üretim tesislerimizde rotasyon teknolojisi de bulunmaktadır. Bu sayede ürettiğimiz tüm ürünler Avrupa Standartlarına ve insan sağlığına uygun bir şekilde üretilmektedir. Üretim esnasında depoya zarar verebilecek kimyasallar veya boyalar kullanılmamaktadır. Bunların yanı sıra modelimiz imalat hatalarına karşı iki yıl boyunca garantilidir.

500 Litre Boru Tipi Polietilen Dik Depo Özellikleri

Boru tipi yükselen bir dikey tasarıma sahip modelimiz kimya dilinde polietilen adı verilen hammadde ile üretilmektedir. Polietilen geri dönüştürülebilir bir hammadde olmasına karşın bizler geri dönüştürülmüş hammaddeleri üretimde kullanmamaktayız. Polietilen, organik maddelere yani gıdalara herhangi bir zararı olmayan bir hammaddedir. Bu hususta boru tipi tasarıma sahip modelimiz ise monoblok üretim sistemi ile tek parça halinde üretilmektedir. Bu üretim sisteminde depo tasarımı bazında hazırlanan kalıplara polietilen dökülür ve sıkıştırılır. Sıkıştırma işleminin ardından model tek parça halinde çıkarılır, çapakları temizlenir ve satışa hazır halde beklemektedir. Modelimizin kapakları da polietilen hammadde ile üretilmektedir. Bu üretim şekli sayesinde modelimiz herhangi bir ek veya perçin bulunmaz. 

Polietilen kullanılarak üretilen tanklar, depolama ürünleri arasında en uygun fiyat etiketine sahip olanlardır. Çünkü üretim şekilleri itibariyle seri olarak üretilebilirler. Ayrıca hammaddenin gıdaya uygun olduğu uluslararası gıda örgütleri tarafından kabul edilmiştir. Bu veriye dayanarak gıda ile teması bulunan birçok ürün, polietilen hammadde kullanılarak üretilir. Modelimizin gıda uygunluğunun yanında zararlı olan UV ışınlarına karşı yalıtımlıdır. Aslında UV yalıtımlı olan polietilendir fakat hammadde bu özelliğini imal edildiği depoya da yansıtmaktadır. Bu özelliği sayesinoe depo içerisine de zararlı ışınlar girmediği için içeride yosun, mantar ve parazit oluşumu olmaz. Bu tarz oluşumlar olmadığı için organik içerikler hususunda daha sağlıklı bir ortam oluşmaktadır. Bu açıdan bakıldığında turşu, yağmur suyu toplama sistemleri, tarım ve hayvancılık alanında oldukça fazla kullanılmaktadır.

Benzer Ürünler
Polietilen Dikey Depolar
50 Litre Dik Depo
Polietilen Dikey Depolar
100 Litre Dik Depo
Polietilen Dikey Depolar
200 Litre Dik Depo
Polietilen Dikey Depolar
300 Litre Dik Depo
Polietilen Dikey Depolar
500 Litre Su Deposu
Polietilen Dikey Depolar
750 Litre Dik Depo
Polietilen Dikey Depolar
1000 Litre Dik Depo
Polietilen Dikey Depolar
1000 Litre Boru Tipi Dik Depo
Polietilen Dikey Depolar
1500 Litre Dik Depo
Polietilen Dikey Depolar
2000 Litre Dik Depo
Polietilen Dikey Depolar
3000 Litre Dik Depo
Polietilen Dikey Depolar
4000 Litre Dik Depo
Polietilen Dikey Depolar
5 Tonluk Su Deposu
Polietilen Dikey Depolar
8000 Litre Dik Depo
Polietilen Dikey Depolar
10 Tonluk Su Deposu
Polietilen Dikey Depolar
15000 Litre Dik Depo
Polietilen Dikey Depolar
20000 Litre Dik Depo
Polietilen Dikey Depolar
25000 Litre Dik Depo
Renk Kodu Seçiniz
Teklif Al
×
Sepetinizde şuan {{ basketItems.length }} ürün var.
Product Image
{{ item.piece }}
×