Çağrı Merkezi 444 55 60

Deniz Bisikletimiz Suya İndi

Karmod Plastik markası altında üretilen yeni ürünümüz Deniz Bisikleti-su bisikleti suya indi. Geçtiğimiz günlerde ilk üretimleri gerçekleştirilen su bisikleti böylece suya indirilerek test sürüşleri yapıldı.

Marmara Denizi sahilinde Karmod Plastik personelleri tarafından test edilen ürün eğlence amaçlı olarak kullanılıyor. Büyük havuzlar, barajlar ve bilhassa kamunun halka yönelik yaptırmış olduğu göletlerde su bisikleti tercih ediliyor.

En çok merak edilen konulardan biri de su bisikleti olarak da bilinen deniz bisikleti fiyatları. Karmod Plastik’in teknolojik üretim tesislerinde üretilen su bisikleti fiyatları da makul. Tabi bu avantaj hem bu ürünü halka açık havuzunda bulunduracak olan kamu kurumu veya şirket için geçerli. Hem de su bisikletinde eğlenceli vakit geçirmek isteyen bireyler için geçerli. Karmod Plastik deniz bisikleti fiyatları bu açıdan benzerlerine göre çok daha fazla tercih edileceğe benziyor.

karmod-deniz-bisikleti-kirmizi-1642505101

indir-3-1642505146

karmod-deniz-bisikleti-sari-1642505179

karmod-deniz-bisikleti-beyaz-1642505343

Su bisikletine birden dört kişiye kadar binmek mümkün. Tek ya da iki kişi pedal çeviriyor, ancak 4 kişi araca binebiliyor.

Halka açık yerlerde eğlence amaçlı kullanılan deniz bisikleti Antalya, Muğla, İzmir gibi turistik bölgelerde de tercih unsuru. Özellikle, deniz bisikleti Antalya için birebir bir eğlence aracı. Çünkü bu bölge turizm açısından oldukça yoğun bir talebe sahip. Dinlenmenin yanı sıra eğlenmenin de önemli olduğu tatil dönemlerin de Antalya, Muğla, İzmir de bu çeşit eğlence araçlarına sıkça rastlamak mümkün. Bu sebeple deniz bisikleti Antalya’da öne çıkan eğlence araçlarından olmaya devam ediyor.

Son olarak su bisikleti birçok avantajı bir arada barındırıyor. Suya indirme ve çıkarmada kolaylık sağlaması adına, dayanıklılığı yüksek ancak ağırlık açısından hafif malzeme kullanımıyla inşa edildi.

18 Ocak 2022
×
Sepetinizde şuan {{ basketItems.length }} ürün var.
Product Image
{{ item.piece }}
×