Polietilen Dikdörtgen Su Deposu

Polietilen Dikdörtgen Su Deposu

Su depoları genel itibariyle içerisinde sıvının saklandığı, ihtiyaç halinde düzenli olarak kullanıma imkan sağlayan kapalı kutulardır. Giriş çıkış yuvaları sayesinde dışarıdan herhangi bir toz, pislik, atık madde veya zararlı materyalin girişine imkan sağlamamaktadır. Kapalı kutu kavramı polietilen dikdörtgen su deposu için uygun bir isimdir. Yapısı itibariyle prizmatik bir gövdeye sahiptir.

Polietilen dikdörtgen su deposu modelleri tasarımı sayesinde yere tam mukavemet sağlayan, içerisindeki sıvının dalgalanmasından etkilenmeyen ve deponun zarar görmesini engelleyen bir yapıya sahiptir. Ayaksız ve düz alt zemine sahiptir. Alt gövdesinin yere tam mukavemeti sayesinde hareket halindeyken bile içerisindeki sıvının tam korunmasını sağlamaktadır.

Polietilen depo grubu genel olarak dikey, yatay ve dikdörtgen gruplarından oluşmaktadır. Dikdörtgen modeldeki gibi deponun konulacağı zemine tam oturan polietilen dik su deposu çeşitlerimizde bulunmaktadır. Ayaksız yapısı ile alt kısmı zemine tam temas ederek deponun güvenli kullanımına imkan sağlamaktadır. Dik depoların en büyük farkı 25 ton kapasiteye kadar yüksek tonajlarda sıvı depolamasına imkan sağlamasıdır.

Hemen Teklif Al
Polietilen Dikdörtgen Su Deposu 100 Litre Dikdörtgen Su Deposu 100 Litre Dikdörtgen Su Deposu | Detaylı Gör 100 Litre
Polietilen Dikdörtgen Su Deposu 200 Litre Dikdörtgen Su Deposu 200 Litre Dikdörtgen Su Deposu | Detaylı Gör 200 Litre
Polietilen Dikdörtgen Su Deposu 300 Litre Dikdörtgen Su Deposu 300 Litre Dikdörtgen Su Deposu | Detaylı Gör 300 Litre
Polietilen Dikdörtgen Su Deposu 500 Litre Dikdörtgen Su Deposu 500 Litre Dikdörtgen Su Deposu | Detaylı Gör 500 Litre

Polietilen dikdörtgen su deposu fiyatları

1986 yılından beri uzmanlığımız, kalitemiz ve fiyat anlayışımız ile lider bir markayız. Üretimlerimizde kullanılan yeni nesil teknolojiler ile kaliteli ürünler imal etmekteyiz. Her ihtiyaca özel olarak üretilen dikdörtgen su deposu çeşitlerimiz ile hizmet vermekteyiz. Kaliteli hizmeti ve pek çok avantajlı özelliğe sahip dikdörtgen su deposu fiyatları ile de farklılık yaratıyoruz.

Tasarımı sayesinde araç içi, karavan deposu, ev içi vb. kullanımlar için üretilen su tanklarımız bireysel kullanım için her alanda tercih edilmektedir. Yapısı sayesinde hareketli alanlar içerisinde gönül rahatlığı ile tercih edilmektedir. Bireysel kullanımlar için sıklıkla tercih edilen ürünlerimiz dikdörtgen su deposu fiyatları ile de cebinizi yormayacaktır. Cebinizi yormayan fiyatları ve aldığınız zaman uzun seneler kullanabileceğiniz depolarımız ile içme sularınızı da depolayabilirsiniz.

Polietilen dikdörtgen su deposu fiyatları ürün grubu içerisindeki en uygun satış rakamlarına sahiptir. Bireysel kullanımlar için en ideal ürünler olan dikdörtgen modellerimiz fiyat konusunda da en cazip avantajlara sahiptir.

Polietilen dikdörtgen su deposu modelleri

Su depoları üretiminde zengin bir çeşitliliğe sahip olan firmamızın ortaya çıkardığı tasarımlardan birini de polietilen dikdörtgen su deposu modelleri oluşturmaktadır. Bireysel kullanımlar için ideal olarak üretilen bu modellerimiz 100 litre, 200 litre, 300 litre ve 500 litre olmak üzere 4 çeşitten oluşmaktadır. Karmod su depolama tanklarının genel bir özelliği farklı kullanım alanları için özel ve geliştirilebilir konseptler ortaya çıkarmasıdır.

Dikdörtgen su deposu modelleri her ihtiyacınıza uygun yapıdadır. Genel olarak su gibi temel sıvının depolama işlemi için kullanılmaktadır. Fakat geçişli güçlendirme işlemleri ve et kalınlığının arttırılması ile asit, yakıt, mazot, kimyasal, deterjan, gıda sıvısı vb. tüm sıvıların kullanımına uygun yapıya getirilebilmektedir. Farklı sıvıların stoklanmasına imkan sağlayan depolarımız küçük tasarımları ve kolay taşınabilir yapısı sayesinde ev içlerinde, bahçelerde, garajlarda, arabalarda, karavanlarda, fabrika içlerinde, ofislerde veya aklınıza gelebilecek her alanda kolay bir şekilde kullanılabilir.

Prizmatik su depoları 4 farklı modelde üretilmektedir.

Standart olarak 4 farklı modele sahip olan ürünlerimiz özel üretim veya yeni kalıp tasarımlarıyla farklı tonajlarda ve ölçülerde üretilebilmektedir. Polietilen dikdörtgen su deposu ölçüleri standart üretimlerimiz ile sabit yapıdadır. Fakat toplu alım işlemi veya özel projelendirme yapılarak üretilecek depolarda modellerde ve ölçülerde değişiklikler yapılabilmektedir. Karmod Plastik olarak her türlü plastik hammadde kullanımı ile özel üretimler gerçekleştirmede ve ihtiyaca özel olarak kendi bünyemizde sektörünün en kaliteli ustalarıyla kalıp tasarımlarını gerçekleştirmekteyiz.

Dikdörtgen su deposu modelleri içerisinde olduğu gibi tüm su tankı modellerimiz içerisinde farklı renklerde üretim imkanı bulunmaktadır. Standart olarak beyaz ve mavi renklerde üretimlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Ama müşteri ihtiyacına uygun olarak her istenilen renge uygun olarak üretim işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.  içerisinde beyaz ve mavi renkler haricinde turuncu, kırmızı, yeşil ve gri depolar sıklıkla tercih edilmektedir.

Polietilen dikdörtgen su deposu kullanım alanları

Her ihtiyaca uygun, her türlü sıvıyı barındıran ve kullanımı kolay depo arıyorsanız dikdörtgen modellerimiz sizler için en doğru tercihtir. Küçük yapısı ve geniş kullanım alanı sayesinde dikdörtgen su deposu özellikleri her ihtiyaca uygundur. Avantajlarını ve kullanım alanlarını hiçbir zaman sınırlandıramayız. Tamamen kullanıcı ihtiyacına uygun olarak güçlendirilebilir, renklendirilebilir, katmanlı üretilebilir ve çeşitli kapasitelerde üretilerek özelleştirilebilir.

Dikdörtgen su deposu özellikleri ekonomik olmasının yanı sıra pek çok avantaja sahiptir. Bu avantajları sayesinde kullanım alanlarında geniş bir yelpazeye sahiptir. Son yıllarda özellikle karavanla seyahat eden kişiler karavan temiz ve karavan atık  ihtiyaçları için polietilen prizmatik  modellerini tercih etmektedir. Yapısı sayesinde karavan içlerinde veya araç altı alanlarda kolayca kullanılabilmektedir. Ayrıca çok sık olmasa da endüstriyel alanlar içerisinde dikdörtgen su deposu modelleri tercih edilmektedir. Karmod Plastik olarak sıcak olarak +100 derece sıcaklığa dayanabilecek ürünler üretmekteyiz. Büyük fabrika alanlarda makineler ve üretim alanlarının sıcak su kullanım ihtiyaçlarına çözüm sunmaktadır. Su depolarının temel tanımı sıvı depolaması ve kullanımına imkan sağlamasıdır. Bu nedenle prizmatik depolar özel imalat yapılan makinelerde su besleme deposu olarak da kullanılmaktadır.

Görüldüğü gibi polietilen dikdörtgen su deposu ölçüleri içerisinden hangi ebatta depo olursa olsun geniş bir kullanım alanına sahiptir. Bireysel veya endüstriyel sanayi alanlarının hangisi olursa çözüm  ile yapılabilmektedir. 100 litreden başlayarak 500 litreye kadar uzanan kapasiteleri ile su depolama çözümü ihtiyacınız için ürünlerimizi inceleyebilir ve hızlı bir şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz.

Sepetinizde şuan ürün bulunmuyor!